Skocz do zawartości

Szantażystka emocjonalna - dziewucha straszy rozstaniem


Rekomendowane odpowiedzi

@Heniek Bo takie męskie piz...y utrwaliły kobietom wzorce takim zachowaniem. Im się wydaje, że jak już są zaobrączkowane, to teraz dostają pełnię praw. Byłem ostatnio na sylwestra z parami. Co za poligon doświadczalny. Panna po ślubie mało na głowę nie wchodziła - co chwilę jakiś wont. Narzeczona to samo - przed pierścionkiem z małej wsi dziewczyna, teraz duże miasto, chłop ogarnięty informatyk i co chwilę - a ty już nie pijesz, a przestań, a zachowuj się, a idziemy, a to a sramto, a suknia, a wesele, a jak to będzie... O tyle to było dziwne, że była z poza paczki, z którą byłem więc wtedy człowiek zawsze chce się z jak najlepszej strony pokazać. O tyle o ile, że nie białorycerzył jakoś strasznie. Miał raczej to w dupie tylko czasami mięknął. Parki bez związku - dziewczyny super, fochów praktycznie 0. Fajnie się to obserwuje. Najbardziej utkwiła mi jednak w głowie ta narzeczona - wersja demonstracyjna przez pierwsze 2 dni, przedstawiła się ładnie i w ogóle. Później się zaczęło. Też miałem takie sytuacje z moją na wycieczce. Sporadyczne, ale były. W dupie miałem i zwiedzałem sam, ona sobie gdzieś tam łaziła. 


Rzucenie pierścionkiem to praktycznie jak zerwanie zaręczyn i tak się powinno to traktować. Powiedz pani, że teraz (nie wiem ile tam jesteście razem) powtórka z rozrywki i okres do zaręczyn liczony będzie od nowa. Każde takie zachowanie powinno być traktowane odpowiednio.

@kazikowa Bla bla bla. Nawet mi się nie chce odpisywać kobiecie, która założyła tu konto tylko po to żeby odpisać w tym temacie i wyleci za chwilę.

Edytowane przez Tomko
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Tomko napisał:

Powiedz pani, że teraz (nie wiem ile tam jesteście razem) powtórka z rozrywki i okres do zaręczyn liczony będzie od nowa. Każde takie zachowanie powinno być traktowane odpowiednio.
 

Do jakich zaręczyn , jak panna chce zaręczyn to niech startuje do gościa z zegarkiem od Longinesa albo od Edoxa , on już raz się zaręczał, teraz jej kolej.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@laila No pewnie gdybyś się przed chwilą nie zdradziła z zamiarami, to ktoś to gówno może by przeczytał. Dawaj, chętnie przy kawie rzucę okiem. Lubię patrzeć jak niektóre kobiety udają mądre, pocą się i mają zatwardzenie starając się powiedzieć coś sensownego.

Co to za egzamin? Z czego? Socjologia jakaś? Feminizm stosowany na Wyższej Szkole Ekonomii i Turystyki? Mimo wszystko powodzenia na egzaminie! Daj namiary na siebie, wpadnę coś zjeść bo lubię frytki z Maka. 

Edytowane przez Tomko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochana skąd w Tobie tyle agresji?
Misiaczku więcej uśmiechu na twarzy słoneczko Ty nasza.
Po co się tak denerwujesz kociaczku słodziaku nasz ty pączusiu.
Zrób sobie fajny obiadek, kup winko zapal świeczunie i odpal sobie audycje pana Marka.

Myszeńko słodzienka nasza najukochańsza...
Pozdrawiamy Cię żabuniununiuu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@laila Ale nie wiem czy nie znasz definicji mizoginii czy masz jakieś urojenia.. Taka drobna przypadłość kobiet, jak słucha, czyta coś to wyciaga tylko to co jej pasuje ;).

Musisz zdawać sobie sprawę z tego, że to kwestia czasu i wyłapiesz znów bana i wszystko będzie kasowane, więc po co to? Zachowujesz się jak wariatka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@koszykarz Zrobisz jak będziesz uważał ja bym pierścionka już raczej nie oddał. Daję coś dużego od siebie, ona pokazuje, że ma to w dupie. Biorę - nie chcesz to dzięki i nara. Tutaj usłyszałbyś nawet rady od starej gwardii, żeby pierścionek sprzedać i jechać sobie za to na wakacje samemu. Uważam to za bardzo dobre posunięcie. 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Tomko napisał:

@koszykarz Zrobisz jak będziesz uważał ja bym pierścionka już raczej nie oddał. Daję coś dużego od siebie, ona pokazuje, że ma to w dupie. Biorę - nie chcesz to dzięki i nara. Tutaj usłyszałbyś nawet rady od starej gwardii, żeby pierścionek sprzedać i jechać sobie za to na wakacje samemu. Uważam to za bardzo dobre posunięcie. 

Dokładnie , to będzie dla niej super nauczka nawet gdybyście byli ze sobą lub się nawet pobrali że jak odrzuciła coś cennego od Ciebie to już nigdy tego nie odzyska, choćby stawała na głowie. Było , minęło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedaj tę błyskotkę, a hajs przeznacz na swoją pasję. Wystrugaj z drewna nowy, kup w Tigerze lub na straganie, taki, żeby nie kosztował więcej niż czteropak specjala. Podziękuj jej za to, że zrozumiałeś swój błąd - tj.miałeś zbyt materialistyczne podejście do waszego związku. Myszka powinna zrozumieć, że pierścionek to tylko symbol, a to co jest między wami jest po prostu bezcenne i nie da się niczym materialnym wyrazić (zapytaj czy ona też tak to widzi). Powiedz to z pokerową miną, bez robienia sobie jaj. Jeżeli pokornie zareaguje to może jeszcze ulepisz z niej coś pożytecznego, jeżeli odpali focha - to zakładam, że już konsekwentnie będziesz wiedział jak postąpić :) no chyba, że życie beta-bankomata Ci z nią miłe..

Edytowane przez Komti
  • Like 3
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baby jednak mają w dupie te pierścionki zaręczynowe. Miałem podobnie. Też mi nim rzuciła. Wziąłem, nie oddałem już. Schowałem. Na pytanie znajomych czemu nie nosi pierścionka zawsze odpowiadałem, że mi go oddała sama, więc widocznie nie był dla niej czymś ważnym, i go nie dostanie z powrotem. Kiedyś gdzieś po jakimś czasie go znalazła i zaczęła nosić. Ja olałem sprawę i tak u niej został. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi to wygląda na Borderline. Bacznie ją obserwuj. Czy wcześniej coś takiego odstawiała? Czy to pierwszy raz? I czy po twojej stanowczej reakcji nie będzie powtórki? Bo jeśli będą co jakiś czas takie dramy to Borderline podejrzany. Jak przebiegło jej dzieciństwo, straciła któregoś z rodziców, w jakich jest z nimi relacjach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@koszykarz nie ty jeden byłeś w takiej sytuacji .

Jeśli ona teraz już takie numery odstawia to co będzie robiła za parę lat?

Kiedy będziesz związany bardzo niekorzystnym kontraktem prawnym ?

Moim zdaniem nie będzie lepiej, troszkę ucichnie, zacznie grać dupką i poczuciem winy. Do momentu kiedy już będziesz całkowicie uwiązany (małżeństwo) i temat powròci ze zdwojoną siłą.

Polecam zrobić tak ...

https://vimeo.com/103483649

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, koszykarz napisał:

@Tomkojesteśmy razem prawie 8 miesięcy i za ten czas oddam jej pierścionek. Chyba że coś odpierdzieli w międzyczasie. Podkreślam oddam, bo o żadnej zaręczynowej otoczce nie będzie mowy. 

8 miesięcy i już po zaręczynach ? Bracie, ładnie wpadłeś... Owinęła cię wokół palca już dawno, dopiero teraz przegięła i rzuciła pierścionkiem i otworzyły ci się oczy...  Ciekaw jestem ile razy zostałeś przez nią zmanipulowany, nie wiedząc nawet o tym. 

Jak Bracia pisali, lepiej nie będzie. Ja bym ten związek zakończył - jak nie ma szacunki do faceta i związku to koniec. 

Edytowane przez slavex
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.