Skocz do zawartości

Na księdza


ObiŁan

Rekomendowane odpowiedzi

Uważam że nie warto iść na księdza, nie jestem księdzem ale z obserwacji widzę że mają skopane życie.

Niewierzący żyją w ciągłym strachu przed nakryciem przez parafian, są obgadywani, znienawidzeni za swoje bogactwo, ci wierzący też, a dodatkowo żyją w iluzji i przegrali życie,  to tacy "Czarni Rycerze Matrixa".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak przeczytałem tytuł topiku to pomyślałem o jakieś pozycji np jak jest na pieska to chciałem posiąść wiedzę jak jest na księdza.... buuu

 

 

I chyba łatwo zostać duchownym tzn są podobno straszne braki w seminariach.

Edytowane przez zuckerfrei
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, I_am_the_Senate napisał:

Chyba jesteś z tego pokolenia co bierze pińcset wcześniej dając siedemset. O konkordacie słyszałeś? Państwo zobowiązało się do utrzymywania nauczycieli obcego państwa w naszej edukacji, fundusz kościelny, utrzymywanie stosunków z państwem Watykan i innymi związkami wyznaniowymi. To wszystko jest finansowane z moich i twoich podatków. Nie chcę, nie daję. Akurat.

Jakby nie Kościół to wielu z piszących tutaj by chodziło w skórach:) A nauczyciele niech ucza, przynajmniej jakaś przeciwwaga dla rozmaitej masci degeneratów, tęczowych itp. Odtrutka jak znalazł.

 

3 godziny temu, AdamPogadam napisał:

Kiedyś podszywałem się pod dziewczynę na czacie (dla jaj i eksperymentu), bo był taki bywalec o nicku "KS coś tam". Podawał się za księdza, chciał tylko seksu, strasznie najarany.

Ty sie podszywałeś pod dziewczynę jak polowa czatu i oczywiscie uwierzyłeś że jak ktos wpisał Ks to na pewno jest księdzem . To chyba trochę naiwnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Les napisał:

Jakby nie Kościół to wielu z piszących tutaj by chodziło w skórach:) A nauczyciele niech ucza, przynajmniej jakaś przeciwwaga dla rozmaitej masci degeneratów, tęczowych itp. Odtrutka jak znalazł.

Czyli jak? Nie chcę nie płacę, ale jak nauczyciele to niech uczą. Moim zdaniem jest to totalny bezsens, marnotrawstwo czasu i pieniędzy. Pamiętam w technikum klasa maturalna, dwie godziny anglika, 3 godziny matmy i dwie godziny reli z nawiedzona chlorą. Odtrutka jak znalazł - nie sądzę, chyba nie uważnie śledzileś posty na forum i nie słuchałeś audycji. Na pewno to nie jest odtrutka. A jeśli chodzi o te skóry to nie jeździmy po kosciele, bo jest to trendy. Masz tematy na forum, poczytaj, posłuchaj i nie mów, że chcemy być trendy, że wychodzimy z siebie (bo kościół ), czy w końcu jak nie chcę to nie rzucam- kościół nic z tego nie będzie miał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Religia w szkołach to po prostu katolicyzowanie, historia chrześcijaństwa jest katolicyzowana ostro przez tę denominację i nie ma szans na obiektywizm. Kto wie, że bazylikę i bajery w "stolicy apsotolskiej" budowano m.in. z pieniędzy zagrabionych na odpustach (zbawienie za kasiorę, po to jest czyściec) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.