Skocz do zawartości

Monty Python by na to nie wpadł...


Rekomendowane odpowiedzi

Czołem Bracia, muszę przyznać że jestem nieźle zakłopotany :D

 

Od początku... zaraz nie wiadomo jak to zacząć xD

 

Z zawodu jestem marynarzem, byłem z pewną panią x lat, ale jakieś dwa lata temu zaczęło się wszystko chrzanić, od zeszłego roku nie byliśmy ze sobą mimo że w drodze było dziecko...

 

W Kwietniu zeszłego roku poznałem pewną kobietę, jestem z nią do dzisiejszego dnia, w między czasie bywało lepiej i gorzej wiadomo. 

Od końca kwietnia do końca Sierpnia byłem na statku, w tym czasie widziałem się z nią raz gdy przyjechała do Szczecina jak akurat staliśmy tam w porcie.

Potem było jeszcze parę sytuacji które wolałbym pominąć bo raczej nic nie wnoszą do tematu, ale przejdźmy do najważniejszego.

 

Dzisiaj dzwoni do mnie i twierdzi że znalazła w mojej kurtce paragon i potwierdzenie za kupno gumek z 1 Czerwca (kiedy nie było mnie w PL) a ona stosuje antykoncepcję a ja z kolei gumek z logicznych przyczyn nie używam.

 

Żeby było śmieszniej to prawda, miałem coś takiego w kieszeni kurtki która wisiała w przedpokoju. (Chciała wysłać zdjęcie, ale znam dziewczynę i wierzę jej, z resztą po powrocie do PL za parę dni to sprawdzę)

 

Dodam że po powrocie ze statku widziałem się kilka razy z byłą z wiadomych przyczyn.

 

Na potwierdzeniu widnieje nr karty, który oczywiście nie zgadza się z żadną moją.

 

W między czasie mieszkałem parę dni u kumpla.

 

już nie ogarniam...

 

Czy jest to możliwie że kobiety planują takie akty z tak dużym wyprzedzeniem? Z resztą co to ma być? w Czerwcu kupiła gumki i schowała paragon żeby kiedyś wrzucić mi go do kurtki bo może moja obecna kobieta go znajdzie? 

 

Abstrahując od tego że zjebe za grzebanie po kieszeniach dostanie jak przyjadę...

 

Wiem, dziwny temat ale raczej nie mam gdzie zadać podobnego pytania a obserwując forum i różne historie opowiedziane na nim myślę że jest to odpowiednie miejsce.

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, AdamGdynia napisał:

ona stosuje antykoncepcję a ja z kolei gumek z logicznych przyczyn nie używam.

Mimo wszystko, uważałbym w takich sytuacjach, szczególnie gdy krócej znasz tą dziewczyne. Dla spokoju lepiej założyć ochraniacz :)

Edytowane przez Arcadio
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, AdamGdynia napisał:

Czy jest to możliwie że kobiety planują takie akty z tak dużym wyprzedzeniem? Z resztą co to ma być? w Czerwcu kupiła gumki i schowała paragon żeby kiedyś wrzucić mi go do kurtki bo może moja obecna kobieta go znajdzie? 

"Mężczyźni zazdrośni są o tych, którzy ich poprzedzili, a kobiety o te, które przyjdą po nich." - Marcel Achad. Kobieta ma złamane ego jak jej były facet jest szczęśliwy bez niej. Różnie można na to patrzeć, to może być próba by namówić Ciebie do powrotu do niej i dziecka, albo byś cierpiał, czyli byś zdał sobie sprawę "jakim niedojrzałym gnojkiem byłeś że śmiałeś taką królewnę zestawić", za co masz wiecznie cierpieć (wg jej) i być sam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@AdamGdynia Są takie możliwości:

- albo była ci podłożyła, żeby narobić gnoju,

- twoja obecna ci podłożyła, żeby narobić gnoju. Może ma jakiś plan, skombinowała jakiś paragon żeby podłożyć,

- mogłeś przez przypadek zwinąć czyiś paragon jak zgarniałeś swój - często mi się to zdarza w kasach samoobsługowych, ale mówisz, że cię nie było

- kumpel ci podłożył żeby zrobić żart.  

Innych możliwości nie widzę. Stawiam na pierwszą lub ostatnią opcję. Sprawdź miasto, sklep. Koniecznie niech ci zdjęcie wyśle to może wpadniesz na coś. Dziwna sprawa.

Edytowane przez Tomko
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

No cóż także w wiele rzeczy nie wierzyłem do momentu gdy moja ex wykręciła takie scenariusze, że z wrażenia oczyska z orbit mi wyłaziły...

dlatego moja odpowiedź jest tak Twoja EX mogła podłożyć świnie aby utrudnić Ci życie.

Zapewne zobaczyła, że za dobrze Ci się powodzi i układa z nową a to bardzo boli.

 

Z drugiej strony takie coś pokazuje, że Twoja EX kreatywność ma niskich lotów i dużo się jeszcze musi nauczyć - no ale aby Cię pocieszyć podejrzewam, że zapewne możesz spodziewać się kolejnych już bardziej wyszukanych scenariuszy od EX.

 

Tak więc powodzenia podziwiaj, ubezpieczaj się i staraj się przewidywać bo nie znasz dnia ani godziny (w końcu jesteś na czarnej liście - porzuciłeś królewnę)

Edytowane przez Pytonga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, AdamGdynia napisał:

ona stosuje antykoncepcję a ja z kolei gumek z logicznych przyczyn nie używam.

Nierozważne jest wierzenie kobiecie, że się zabezpiecza. Marek wielokrotnie to powtarzał. Dzisiaj będzie "Miś wzięłam tabletki, więc chodź do łóżka", a później będzie "Miś będziesz tatą! Cieszysz się? :D". Sam musisz zadbać o swoje zabezpieczenie.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, AdamGdynia napisał:

Zobaczę na własne oczy za 10 dni ;-) więc nie ma opcji żeby to była lipa, nie chcę zdjęć.

Nie chodziło mi o zdjęcia  ale o zdanie "znam dziewczynę i wierzę jej". Wierzyć możesz ,Twój wybór ale poznać to Ty jej nigdy nie poznasz i pogódź się z tym. Moja reakcja na słowa "ja znam swoją kobietę" zawsze będzie taka sama i w stylu Obamy właśnie.

Edytowane przez jaro670
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@AdamGdynia Jeśli faktycznie owa pani znalazła jakiś tam paragon(niema znaczenia jaki dokładnie) to wali podkład pod rozpierduchę do rozstania z twojej winy, obarczy cie emocjami i diabeł wie czym jeszcze(pewnie jakieś zasoby).

 

Alternatywny przypadek to zapodaje gierkę bo może miś ma coś na booooku i jak go przycisnę to się wysypie z tematem w ramach przeprosin.(Jak cię złapią za rękę, to nie moja ręka).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@AdamGdynia Słuchaj no Panie. Sprawa jest prosta. Masz coś na sumieniu? Nie ( przynajmniej tak twierdzisz). Przyjeżdżasz do domu i pytasz o paragon. Niech Ci pokaże. Jeśli się wszystko zgadza, to wiesz, że ktoś kręci na Ciebie bata. Do niczego się nie przyznawaj( nie masz do czego), nie tłumacz się( nie masz z czego). Jeśli obecna partnerka będzie chciała odejść z tego powodu, to jej pozwól. Tyle. 

 

Któraś z nich ma jakiś powód, żeby Cię udupić( osobiście stawiam na ex),ale i tak nic z tym teraz nie zrobisz. Jak ma jebnąć, to jebnie... 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, AdamGdynia napisał:

Może i masz rację ale przejdźmy do meritum bo ta akcja jest tak dziwna że w pale się nie mieści.

Za małą masz pałę w takim razie,ale nie martw się, wielu to przeszło.

Polecam babskie fora i hasło 'Jak się zemścić na byłym' itp....pała Ci tak urośnie że nie uwierzysz ile jeszcze w niej zmieścisz...

Miłej lektury.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wyobrażalne jaki to ludzie mogą mieć tupet (mówie o twojej ex) i to jeszcze jest szansa pół na pół że twoja obecna to znajdzie. Ja jako człowiek bym sobie nie wyobrażał aby coś takiego komuś zrobić. Bracia ci dobrze radzą, daj znać za te 10 dni.

Edytowane przez Głodny Prawdy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.