Skocz do zawartości

Słynny youtuber Rafatus na temat Himalaisty Mackiewicza! Hiper dymy! Mocne! +18


MoszeKortuxy

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, Spokojny napisał:

Mam dwa retoryczne pytania... Po co Wy promujecie takie treści? Czy wiecie jak to o Was świadczy?

Mam serdecznie dość takich komentarzy. Jest dział z dramami, można nie wchodzić, wcisnąć minus i w ogóle tego działu nie widać, ale nie - trzeba wejść i pokazać ludziom, jaki jestem super moralny. 3 warny na początek powinny powstrzymać tę "moralną" ofensywę i jeb... hipokryzję, gdzie prawie każdy ogląda filmy o mordercach i świrach z zadowoleniem, ale rzygający alkoholik wzbudza palpitacje i udawane przerażenie.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Stulejman Wspaniały napisał:

ale rzygający alkoholik wzbudza palpitacje i udawane przerażenie.

Bo ten alkoholik jest prawdziwy, rzeczywisty, a nie wykreowanym na potrzeby filmu charyzmatycznym mordercą, który jest geniuszem zbrodni. 

Sądzę, że gdyby odpowiednio wykreować postać alkoholika wymiotującego przed kamerą to ludzie szybciutko zmieniliby zdanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Marleny i Rafatusa, zauważcie że ona jest niezbyt lotna - Rafatus ma hajs, jest znany co by nie mówić, umie jej się postawić i przylać jej, nie daje się "spantoflić. My wiemy że on jest w strasznej sytuacji, ale ona tego nie widzi. Jego ziomki nie mają na mieszkanie, alkohol i ciuchy, a on ma.

 

Spełnia wszystkie cechy alfy, i mózg Marlenki reaguje.

 

Gdy zacznie się codziennie sranie w gacie i zapalenie trzustki, delirki albo poważniejsza przemoc, pewnie go zostawi... i wróci za jakiś czas, jak to przeważnie robią kobiety alkoholików i przemocowców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Głodny Prawdy napisał:

myślę że to chcą oglądać ludzie

No tak. Inaczej pato streamy nie miałyby takiej oglądalności.

 

37 minut temu, Stulejman Wspaniały napisał:

Spełnia wszystkie cechy alfy, i mózg Marlenki reaguje.

On jest też bardzo wychudzony. Moim zdaniem on pasuje jako emocjonalny alfa, ale nie fizyczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.