Skocz do zawartości

Przyszłość randek


Rekomendowane odpowiedzi

Kupi się robota. Nie będzie narzekać, robić shit testów, denerwować człowieka na siłę. Nie będzie mieć tysiąca wymagań z dupy. Głowa nie będzie boleć a i może coś ugotuje nawet O_o.

Tak pół żartem pół serio.

Przyszłość randek? Już teraz można zauważyć, jak to funkcjonuje. ;)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Głodny Prawdy napisał:

 Bracia co o tym myślicie, według mnie ciekawa ale też przerażająca wizja.

Prezenter zapomniał powiedzieć o skuteczności tego rodzaju stron internetowych w kojarzeniu par, a ta jest słaba - według ich własnych badań - ponieważ kobiety uganiają się za małym procentem najatrakcyjniejszych facetów, przeciętniacy robią tylko sztuczny tłok, zresztą są na ogół oceniani przez użytkowniczki niesprawiedliwie i przesadnie nisko.

 

Inna sprawa, że te związki rodem z sieci są podobnie trwałe, co łatwe. Problem polega też na tym, że o tych nowych metodach wciąż myśli się, jakby prowadziły do tych samych konsekwencji co kilkadziesiąt lat temu, tyle że za pomocą innego medium: że wciąż jesteśmy na randce, że wciąż chodzi o miłość i wspólne życie...a to błąd ogromny, ponieważ internet zmienia dynamikę relacji międzyludzkich. To już powoli nie kultura randek, miłości i związków, a szybkiego i przelotnego podrywu. To subtelna, ale ogromna różnica, za którą niestety wielu komentatorów nie nadąża i dalej mówi starymi definicjami w nowym świecie.

 

Myślicie zresztą, że przyszłym pokoleniom będzie się chciało tak komplikować i tak już niełatwą sytuację na rynku matrymonialnym: bawić się w dopasowywanie DNA, dawać komputerowi zaglądać do szafy? Jeśli znalezienie baby będzie równie skomplikowane co zrobienie doktoratu z fizyki, to następne pokolenie rzuci randkowanie w cholerę, kupi sobie zaawansowanego seks robota i będziemy mieli tu drugą Japonię.

 

Zresztą mam to gdzieś. Sam rodziny nie zakładam i dzieci po sobie nie pozostawię, więc na nadciągające problemy tego świata patrzę w ogromnej mierze jako na ciekawostkę.

 

Edytowane przez Mr.Meursault
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Mr.Meursault napisał:

następne pokolenie rzuci randkowanie w cholerę, kupi sobie zaawansowanego seks robota i będziemy mieli tu drugą Japonię.

 Właśnie nie moge się doczekać kiedy to nastąpi, ciekawe co wtedy powiedzą nasze panie ich wartość drastycznie zmaleję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Głodny Prawdy napisał:

Właśnie nie moge się doczekać kiedy to nastąp

Niedługo. W miarę realistyczne lalki erotyczne już są, jeden producent eksperymentuje nawet z oprogramowaniem umożliwiającym kilka trybów osobowości, rozmowy na różne tematy i reagowanie na dotyk.

6 minut temu, Głodny Prawdy napisał:

ciekawe co wtedy powiedzą nasze panie

Że użytkowanie seks robotów to forma uprzedmiotowienia kobiet i powinny zostać zakazane.

Edytowane przez Mr.Meursault
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już jest chujowo.

Nie mam nic do Tindera, ale co raz wiecej osób rozpoczyna w ten sposób znajomosci. Na kobiety dalem sobie 5letniego bana, ale obiecuje że nie będę podrywal kobiet w necie po tym okresie. Nie wiem dla mnie to jest chujowe...wole podejsc i zagadać.

Natomiast jest to skuteczne narzedzie duzo skuteczniejsze niz podryw na ulicy :) Kumpel jest trenerem personalnym, ma wysokie SMV i co tydzien inna dupe wlasnie dzieki tinderowi

Edytowane przez dobryziomek
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, dobryziomek napisał:

Na kobiety dalem sobie 5letniego bana, ale obiecuje że nie będę podrywal kobiet w necie po tym okresie. Nie wiem dla mnie to jest chujowe...wole podejsc i zagadać.

 O bracie podziwiam jesteś odważny, obyś wytrwał w swoim postanowieniu. Dla mnie też to jest dziwnę... wiem że to jest przyszłość i też znam gości którzy zaliczają w ten sposób (4 randki dziennie :lol:) może ja mam starą dusze bo jakoś nie wyobrażam sobie używać tindera i innych tego typu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Głodny Prawdy napisał:

Ja zobaczyłem a i tak skorzystałem, hahah a ona ma chłopaka, brak słów i jeszcze się chwiliła. :mellow:

No to takie cyber prostytutki, które dają jednym za darmo a drugim za poważne zobowiązania. Zbyt dużo wiem aby zaufać.

Edytowane przez Ksanti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś mi się to skojarzyło (może nawet inspiracja?) z odcinkiem "Hang the DJ" serialu "Black Mirror".

 

W każdym razie to całe zaawansowane "matchowanie" może służyć tylko podtrzymaniu iluzji posiadania jakiejś szansy na relację w celu dojenia kasy z 80% facetów.

Więc ja mam pomysł na prostszy algorytm, który po zarejestrowaniu męskiego konta, wyświetlałby mu komunikat - szkoda tu Twojego czasu :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.