Skocz do zawartości

Koleżanka z klasy razem z Popkiem


Rekomendowane odpowiedzi

Jasne, że sytuacja wydaje się abstrakcyjna. Sam do tej pory w głowę zachodzę, że Popek akurat z nią się spotyka. Dziewczyna jest bardzo atrakcyjna jak mówiłem, ale takich jak ona może mieć przecież na pęczki. No ale swoje widziałem, no i te snapy. Jak ktoś nie wierzy to trudno(sam bym nie uwierzył gdybym nie zobaczył dowodu w postaci zdjęć xD). Stwierdziłem, że sytuacja jest niecodzienna i fajnie się będzie tym podzielić. 

Edytowane przez Amnesia Haze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
W dniu 31.01.2018 o 20:55, Amnesia Haze napisał:

Jasne, że sytuacja wydaje się abstrakcyjna. Sam do tej pory w głowę zachodzę, że Popek akurat z nią się spotyka. Dziewczyna jest bardzo atrakcyjna jak mówiłem, ale takich jak ona może mieć przecież na pęczki. No ale swoje widziałem, no i te snapy. Jak ktoś nie wierzy to trudno(sam bym nie uwierzył gdybym nie zobaczył dowodu w postaci zdjęć xD). Stwierdziłem, że sytuacja jest niecodzienna i fajnie się będzie tym podzielić. 

Moja matka jak pracowała na BP w Warszawie to ze 2 lata temu był u nich popek i próbował podrywać jedną jej koleżankę (dziewczyna miała wielki tyłek jak jakaś murzynka, ładna dosyć bo ją widziałem na żywo i mocno na diecie i siłowni bo miała skłonności do tycia) , wzięła od niego autograf...

nie załuje Popkowi broń boże jednak hmmm twoja koleżanka NA PEWNO chce coś ugrać XD

Kojarzycie taka panią jak Monika Ordowska (zgoodlujcie sobie)? Chodziła do szkoły w moim miescie XD ta co pana Zelta w dupe kopnęła XD i znajomość z nim BAARDZO jej zaoowocowała XD widać po tym jak w tv przez pewien czas ciągle w reklamie występowała XD

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.