Skocz do zawartości

Miły facet


Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko u Ciebie "w normie", ze tak powiem... 

 

Zobacz:

W dniu 1.02.2018 o 19:48, MARIO BROS napisał:

Podczas jednej z kłótni , jakieś  2 mies. temu komunikuje mojej Pani  że uważam nasz związek za patologiczny i że nie będę już zabiegał o zbliżenie  i jeżeli tak ma wyglądać nasz związek to lepiej rozstać się  i nie męczyli się ze sobą. Na drugi dzień w pracy dostaje sms o jej uczuciach, ja nie odpisuje, wieczorem kolejne spięcie, kolejnej nocy sex pełen zaangażowania

Dałeś emocje - bylo bzykanko.

 

Jako zwolennik głębokiej wody i głębokiego gardła sugeruję zaprzestanie kłótni i zbędnych dyskusji z małżą i jednoczesne wdrożenie programu: "będę Cie rżnął kiedy zechce i jak zechce i huj mnie obchodzi, co o tym myślisz. A jak nie pasuje to będę rżnął inne. I jeszcze jedno kochanie - idziemy do notariusza zrobic intercyze. A tak wogole to zrób cos ze sobą, bo przestalas mnie pociągać."

 

Mozesz jej to zakomunikować uprzednio dając klapsa w dupe. Dodaj jeszcze, ze dziś zwiazesz ja krawatami, tak ze bedzie gryźć poduszkę... I oczywiście zrób to ale nie tego samego dnia... Dzień, dwa później...

 

Boisz się...co?

A masz jeszcze cos do stracenia poza sobą? Chcesz zmian to je wprowadzaj!

 

Działaj, raportu!

Huj do buzi, palec w dupe i wista wio!

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, MARIO BROS napisał:

zacząłem zauważać że mną manipuluje, jakieś roboty, wymiany mebli,  itp. zaczęła jebać tego tak dużo, aż trudno spamiętać.

 Oczywiście im więcej obowiązków dla Misia tym mniej dupy ( dziwna zależność).

Opóźniona zapłata za rżnięcie o 1 w nocy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będę Cie rżnął kiedy zechce i jak zechce i huj mnie obchodzi, co o tym myślisz

 

To nie to co tygrysy lubia.

Rownie dobrze mozesz rżnąć dziure w plocie.

Dostaniesz tyle samo w zamian.

 

Nie o to tu chodzi.

Przynajmniej nie mnie.

Tak naprawde liczy sie gdy to baba cie rżnie ale to drugi semestr studiow.

 

 

Edytowane przez JoeBlue
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.