Skocz do zawartości

"Tylko brak płci czyni ludzi ludźmi."


Lalka

Rekomendowane odpowiedzi

Lewackie absurdy podczas gali MTV.

 

http://www.m.pch24.pl/emma-watson--tylko-brak-plci-czyni-ludzi-ludzmi--lewackie-absurdy-podczas-gali-mtv,51412,i.html

 

Laureatka, znana ze wspierania akcji i organizacji feministycznych, homoseksualnych i genderowych, uznała, że gala i sama nagroda stanowią świetną okazję do wygłoszenia peanów na rzecz wszelkiej maści „lewicowych wartości”. - To pierwsza w historii nagroda, która nie rozdziela nominowanych na kategorie płci, a więc coś, co my postrzegamy jako bycie człowiekiem – zaznaczyła. Cóż słowa te oznaczają w rzeczywistości? To, że zdaniem Watson każdy, kto posiada cechy płciowe, czyli jest mężczyzną lub kobietą, ten nie jest człowiekiem.

 

Logika. Chcą różnorodności ale bez podziału na płeć, chcą kolorowych ale bez podziału na kolory. Czyli aby być człowiekiem nie powinno się być człowiekiem. Postgenderyzm.

 

Postgenderści uważają, że obecność ról płciowych, stratyfikacji społecznej i poznawczo-fizycznych różnic wynikających z płci ogranicza jednostkę, a co za tym idzie całe społeczeństwa.

 

 

Dla kontrastu inne media chwalą jej przemowę:

 

http://www.glamour.pl/artykul/emma-watson-odebrala-pierwsza-w-historii-nagrode-gender-neutral

i wybielające poglądy. Pierwsza taka nagroda bez podziału na płeć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akceptacja własnej płciowości i obszaru odpowiedzialności jaki z nią sobie utożsamiamy jest faktycznie dzisiaj trudny.

Jednak próba zrównania płci do stanu ich nie istnienia wydaje się świadczyć o tym jak bardzo ludzie uciekli od siebie w sferę ideologii, która jest najzwyczajniej w świecie szkodliwa dla nich samych. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem się zastanawiam czy ludzie problemów nie mają, że sobie na siłę wyszukują - ale czemu aż takie dziwne!

 

Już nie wiem czy zazdrościć, czy współczuć.

 

Mieć płeć, a może nie mieć. To jest dopiero dylemat? Rachunki, zdrowie to pikuś.

Edytowane przez Sitriel
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteśmy najbardziej rozwiniętym gatunkiem na tej planecie. Rządzimy tą planetą. Za nami są miliony lat ewolucji, które wyodrębniły dwie uzupełniające się płci: mężczyźni i kobiety. A teraz jakaś wariatka chce to zanegować mówiąc, ze płeć to konstrukt społeczno-kulturowy :blink: I pomyśleć, że serio żyjemy w XXI wieku :lol:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Watson stała się taką kukiełką. Wg mnie za nią stoją ludzie, którzy dokładnie sprali jej mózg. Ponieważ Harry Potter był światowym hitem to Watson była idealnym materiałem na stanie się tubą propagandową. Ot mało inteligentna kobietka uwielbiana przez wielu. Myślę, że z Raddcliffe'm im nie poszło, chłopak wydoroślał i spoważniał więc została Watson.

Trochę to się kłóci z moją poprzednią wypowiedzią, ale pomyślałem nad tym i do takich wniosków doszedłem. 

Edytowane przez Tomko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to proces, który trwa od dziesięcioleci. To proces ucisku, aby człowiek czuł się sam, aby nie miał rodziny, by można było nim od a do z kontrolować. To powiedzenie danej osobie, że jej płeć jest nic nie ważna, że wyznawane przez jej rodzinę wartości są złe, że jest aspołeczna, prorodzinna i że każdy człowiek ma być w tej chorej ideologii taki sam. A jak będzie odbiegał od normy, to go zniszczą, wykluczą go, a potem wiadomo jak to wygląda. To czysta eugenika, która wysterylizowała w imię nadczłowieczeństwa setki tysięcy ludzi, ludzi którzy według urzędasów nie nadawały się do niczego, szkoda, że tego nie widzicie !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś kiedyś powiedział, że trzy najgorsze rzeczy jakie mogą się człowiekowi przydarzyć to duża sława, ogromne bogactwo i nadzwyczajne piękno.

 

Ciekawe ile takich osób żyje w Hollywood. Fabryka snów ? Nie sądzę. Raczej piekło na ziemi.

Edytowane przez doler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.