Skocz do zawartości

Podchody nowoczesne


Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio obserwuję taki nowy trend podrywu wsród młodych. Wielu gości zamieszcza na fejsie krótką wiadomość, że o takiej i siakiej godzinie, w danym miejscu ktoś kogoś gdzieś widział. Podają krótki rysopis i prośbę o kontakt na fejsie. Większość tych ogłoszeń jest od młodych chłopaków, od dziewczyn zdarza się także. Niektórzy podają dokładną datę i godzinę. 

 

Co myślicie o takich zabiegach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówisz o spotted? To już chyba schyłek tej mody. Jakieś 2/3 lata temu to było na fali, teraz już rzadko spotykam takie rzeczy. Przeważnie pytają o jakąś miejscówkę w danym mieście, albo porady, rzadziej o potencjalne 'drugie połówki'.

Cóż można o tym sądzić, trzeba wyhodować trochę jaj i zagadać normalnie, a nie szukać przez internet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grupy spotted. Napisze chłopak 5-10 like'ów, napisze dziewczyna 50-60 polubień, zdarza się i 100. 

 

Jeżeli chodzi o proporcje to się to nie różni od sympatii, badoo, tindera i innych aplikacji/portali.

 

Nie wiem jak było 2-3 lata temu bo nie wchodziłem na takie rzeczy. Z ciekawości czasem zaglądam co się tam odwala i potwierdzam sporo różnych ogłoszeń nie związanych ze spotted.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz to ewoluowało i są ogłoszenia typu, że ktoś poszukuje kogoś na wesele, studniówkę, stypę itd. 

 

Raz widziałem takie ogłoszenie, zamieszczone przez pannę, iż poszukuje partnera na wesele.

 

Wymagania nieduże.

 

Żeby umiał się bawić, był dobrym tancerzem, żeby ją zabawiał i tańczył z nią, a nie siedział większość czasu przy stole. Był obyty w towarzystwie, kulturalny, żeby nie pił za dużo, co by potem nie leżał pod stołem i nie musiała się za niego ogólnie wstydzić, a zarazem, aby umiał dużo wypić, bo na weselu będzie dużo wujków, którzy lubią ten sport i żeby nie poległ. 

 

Oczywiście kto chętny niech da 'like' i ona sobie wybierze, jeszcze jakieś wymagania co do wzrostu oczywiście :D

 

No kabaret, masa chętnych i komentarzy, wyświetliło mi się, bo kumpel polubił :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Champion napisał:

Teraz to ewoluowało i są ogłoszenia typu, że ktoś poszukuje kogoś na wesele, studniówkę, stypę itd.

To jest jakieś kurwa makabryczne. Dokąd ten świat zmierza.

 

O co ja pytam. Do chwilowych interakcji wirtualnych, oczywiście:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.