Skocz do zawartości

JAK ZDOBYĆ FACETA??


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was Bracia!

Potrzebuję Waszej porady!! Otóż porady jak zdobyć pewnego faceta. Niby banalne, a jednak nie...

Jestem 27 letnią kobietą na dobrym stanowisku, zadbaną i nie ukrywam, że dosyć często zdarza mi się przyciągać męski wzrok. Byłam w długoletnim związku i po tym kiedy on się zakończył wiedziałam, że nie chcę pakować się z jednego związku w drugi. Czułam się już tak samowystarczalna, że bałam się, że nie spotkam kogoś kogo obdarzę prawdziwym uczuciem. I stało się. Spotkałam dawnego znajomego, z którym parę lat temu byłam tylko na "cześć-cześć" i okazało się, że on też jest po rozstaniu ze swoją długoletnią partnerką. Mieszkamy daleko od siebie i spontanicznie postanowiliśmy wyjechać razem na weekend. Już przed wyjazdem ,nazwijmy go B, rzucał aluzje seksualne, co za bardzo nie wiedziałam jak interpretować. Spędziliśmy wspaniały weekend. Starał się ze wszystkich sił byśmy razem spędzili cudowny czas. Było widać, że chce pokazać się z jak najlepszej strony(prawie, że dwoił się i troił). Ze względu na chemię jaka była między nami większość czasu spędziliśmy w łóżku- przede wszystkim na seksie,ale też na romantycznych pocałunkach i przytulaniu. Całość wyjazdu była wspaniała i bardzo to doceniłam. Poczułam, że moja oziębła dusza znów może kogoś pokochać :-) i wróciliśmy każdy do swojego domu. Kontakt niby jest cały czas,ale coraz bardziej sporadyczny, w większości wiadomości on piszę mi co by ze mną nie wyprawiał. Ale też sugeruję, że chciałby niedługo się ze mną spotkać. I zastanawiam się jakie on ma podejście. Czy chodzi mu jedynie o seks? Myslę, że gdyby tylko o to chodziło, to zamiast rozdwajać się i kombinować to wszedłby na Tindera i tam znalazł ofiarę na jedną noc. Mimo chodem powiedział, że nie chce wchodzić teraz w związek po tym swoim długoletnim, jednak chwilę temu był już w innym związku... więc o co chodzi? Moim zdaniem B jest typowym samcem Alfa jednak z duszą romantyka. Ja staram się nie być zdesperowana i powiedziałam mu, że póki co mam dosyć facetów, by go nie odstraszyć...Boję się, że gdybym powiedziała mu, że chciałabym się z kimś związać to to go odstraszy. Zresztą zawsze wydaje mi się, że to odstrasza facetów.. Jak go zdobyć? Jak sprawić by się zakochał? Czego on chce? Pomóżcie!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.