Skocz do zawartości

Zdjęcia kobiecych włosów łonowych- nowy projekt.


Lalka

Rekomendowane odpowiedzi

Lol.

 

"Do nowego projektu potrzebuję zdjęć kobiecych włosów łonowych!
Będę robiła kolaż składający się ze zdjęć przeróżnych ‚fryzur’ włosów łonowych! W związku z tym potrzebuję zdjęć Waszych łon – żadnych twarzy, żadnych innych części ciała – tylko łona! Mogę zdjęcia zrobić ja albo możesz je zrobić sama i przesłać do projektu!

Projekt jest częścią wystawy „Decydentki” celebrującej 100-lecie nadania praw wyborczych kobietom. Tematem wystawy jest ‚Wolność’ rozumiana w bardzo szerokim kontekście. U mnie będzie związana z wolnością przyrostu (lub też jego braku) na łonie – takiego, który pokazywałby możliwości, różnorodność, wielopostaciowość a przede wszystkim wybór dla siebie, swojego ciała, swoich włosów na łonie – w jakiej mają być formie, kolorze, długości."

 

http://seksualnosc-kobiet.pl/wiadomosci/zdjecia-kobiecych-wlosow-lonowych-poszukiwane/

 

Z okazji 100-lecia nadania praw wyborczych kobietom wystawiają zdjęcia włosów/ fryzur łonowych.

Sufrażystki w grobach się przewracają.

Czyli co, poka sowe.

  • Haha 6
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To z Feminoteki jest :lol: Lewica, a zwłaszcza feministki strasznie dużo uwagi poświęcają swojej seksualności i cielesności ogólnie.

 

7 minut temu, Lalka napisał:

Sufrażystki w grobach się przewracają.

Sufrażystki były 1 falą feminizmu. To co mamy dzisiaj jest tylko kolejną mutacja tego co one rozpoczęły. Taki jest ciąg przyczynowo-skutkowy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Lalka napisał:

jest ‚Wolność’ rozumiana w bardzo szerokim kontekście. U mnie będzie związana z wolnością przyrostu (lub też jego braku) na łonie

Rozwalił mnie ten fragment. :lol:

Czyli poprzez to, że dostosowywałam sie do gustu mojego faceta i zostawiałam paseczek, a raczej wole na zero, mój facet mnie ZNIEWALAŁ...:lol:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez ułamek chwili zostałem zbaitowany przez koleżankę i pomyślałem, że na forum buduje się jakaś feminazistowska bojówka :lol:.
Te wszystkie akcje, można określić mianem konwulsji pośmiertnych naszej starej normalnej cywilizacji europejskiej, dziwi mnie, że jeszcze nie powstały ruchy obrony praw onanistów,ekshibicjonistów itd. Bo ruchy ochrony i obrony pedofili nawet już istnieją, co prawda o tym na szczęście, bądź nieszczęście się nie mówi.
Obawiam się, że jedynym antybiotykiem na bakterię apatii, obojętności oraz sodomy,są silne radykalne społeczne postawy, ale raczej takich nie uświadczymy w postępowych społeczeństwach.
Jedyny racjonalny cel rozwarstwiania się społeczeństw, na kluby ochrony debili to chyba NWO i rząd światowy, ale to podoobno tylko teorie spiskowe dla oszołomów z folią na głowie...
W temacie "łoniaków" dobrze wpasuje się ten ponadczasowy numer (co prawda lewicowego rapera) Łony :)

 

Edytowane przez Perun
Łona
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, StonekZiemniaczany napisał:

krypto-lesba... nagabuje panie, że niby projekt, że niby ma to czemuś służyć bla bla bla, a ma fetysz cuchnących śledziem kłaków

Ja bym się wcale nie zdziwił. W środowisku feministycznym występuje coś takiego jak feminizm lesbijski.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Feminizm#Feminizm_lesbijski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pokazuje, że Krzysztof Karań ma całkowitą rację co do rewolucji seksualnej i ciągłego gadania przez lewicę o seksualności, płci i cielesności ogólnie. Oni chcą zagrać na najbardziej prymitywnych instynktach ludzi i sprowadzić ich świadomość do poziomu zwierzęcia. 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W dniu 1.02.2018 o 22:07, Lalka napisał:

Tematem wystawy jest ‚Wolność’ rozumiana w bardzo szerokim kontekście.

No... tak jak tutaj :

 conchita_01.jpg

On/a/o też ma swoje pojęcie wolności...stwierdził/a/o że chce być wolne więc postanowił/a/o, że będzie kobietą z wackiem i brodą. 

Brakuje mi słów na to wszystko...

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.