Skocz do zawartości

Telefonik do 1000PLN


Dx51

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, mam swojego starego smartfonika J5., ale już powoli niedomaga. Chce wskoczyć na coś szybszego, bez konieczności wkraczania w klasę super premium.

Opinie, jak najbardziej pozytywne w telefonach do 1000 zł trzyma Xiaomi, i mam jeden model głównie na oku, choć w dwóch wersjach.
- Wersja ze Snapdragonem
https://www.kimovil.com/en/where-to-buy-xiaomi-redmi-note-44gb-64gb-global

- Wersja z Mediatekiem
https://www.kimovil.com/en/where-to-buy-xiaomi-redmi-note-4-4gb-64gb

Testy Antutu Benchmark wskazują na lepszą moc obliczeniową telefonu z Mediatekiem, też jest jakaś różnica w zamontowanych aparatach, choć nie mogę znaleźć jakichś informacji, co do różnic w jakości strzelanych fotek.
4GB Ramu na pewno musi być na pokładzie. Uznaje, ze dzięki temu zachowa dłuższa żywotności witalną pod względem szybkości działania aplikacji.
Czy polecilibyście mi ten oto model, a może coś innego?
Kupować z Alledrogo czy innego pośrednika lub strony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to musi być koniecznie android? Sam używam zwykłej 6 i działa jak żyleta. Nie wiem jakie masz preferencje, ale do zwykłego użytkowania iPhone wystarcza całkowicie. Gwarantuje Ci, że bedziesz zadowolony co do szybkości działania, ale oczywiście nie bedziesz miał tak otwartego systemu.

 

 Zobacz ofertę: Apple iPhone SE 64GB Gwiezdna szarość BEZ BLOKAD
http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=7148186599

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Qaikwow napisał:

Apple iPhone SE 64GB

Mam takie odczucie, iż kupowanie używanych ajfonów jest dla osób, które koniecznie go chcą. Wolę jednak androida.

 

8 godzin temu, JurekB napisał:

Huawei wersje Lite (10,9 w zależności od budżetu)

No, stosunek specyfikacji do ceny przemawia za Xiaomi.
Oczywiście dzięki za spostrzeżenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Obleśnie Przystojny radzę daj sobie spokój. Polskie pseudo firmy elektroniczne ściągają tandetę z Chin gdzie na miejscu im nawet logo nakleja. Często to samo masz na ali pod inna marka. Naprawdę lepiej kupić od prawdziwej chińskiej firmy jak xiaomi. Polecam forum telchina tam wiele się dowiesz. :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze swojej strony również mogę polecić Huwei P9 Lite . Dość tani ~700 zł, lub 500 zł w wersji mini. 3gb ramu nigdy mi się nie zaciął. Wadą jest mała wbudowana pamięć, ale zawsze można dołożyć sobie kartę z pamiecią. Mam już ten telefon rok i nigdy mnie nie zawiódł. Po burżujsku zawsze możesz sobie strzelić p10 (po burżujsku, to raczej jakiś iphone X ze złota, wysadzany diamentami :D) kosztuje ~900zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Podzielę się z wami wrażeniami z wyboru zakupu. Poczytałem jeszcze co nieco o w/w, interesujących mnie modelach i wybór padł na redmi note 4 z Snapdragonem, wersja Global. Powodem wyboru tego modelu była poszukiwana opcja odbioru częstotliwości 800Mhz, dostępna na zadupiach Polskich, na których sam koegzystuje, jak i dodatkowy fakt, że ten procesor ma dużo łatwiej o aktualizacje systemowe. Jednak dobrze było poświecić popołudnie nad czytaniem opinii użytkowników.

Cena 740 zł - 4GB RAM/64GB ROM. Kupiony z Alledrogo, wybrałem sklep, który miał jedynie dobre oceny sprzedażowe, bo w tym wysypie ofert niektóre sklepy na prawdę lecą w kulki z kupującymi i można nadziać się na powystawowy szmelc. Śmiga fonik aż miło, zdjęcia robi fajne, bateria przy moim użytkowaniu spokojnie 2 dni trzyma. Jestem zadowolony, tylko jeszcze kartę sobie, ze 128GB jeszcze dokupię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od roku mam xiaomi redmi 4a, tam dostajesz naprawdę dobra jakość za małe pieniądze.Ile razy miałem sytuację że wyjmowałem go z kieszenie w pracy żeby naładować i słyszałem;"o masz iphone"

Tak więc myślę że jeśli nie zależy ci na brandzie to do 1000zł wyrwiesz najlepiej benchmarkowy xiaomi (pewnie jakieś inne dziadowskie chinole będą lepsze, ale stawiam że jakość kitowa)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co sądzicie o Xiaomi Mi A1?

RAM 4 GB, dwa obiektywy w tym zoom - no i ta cena! Ma ktoś? Widziałem recenzje i dosyć pozytywne choć ostrożne bo wiadomo - to nie samsung ani iphone.

 

https://www.x-kom.pl/p/402295-smartfon-telefon-xiaomi-mi-a1-32gb-black.html

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, jaro670 napisał:

@ransoft ile Ci wytrzymuje aku w tym Redmi ?

Pełna bateria na full używana, filmy w HD, bez przerwy słuchanie muzyki w bluetooth i spokojnie od rana do wieczora.

Przy korzystaniu od czasu do czasu z LTE+ jakaś muzyka 2-3dni.

Akumulator jest jedną z zalet tego modelu, dla porównania wcześniej moją lumię 920 musiałem ładować po 3max4h full korzystania ;/

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.