Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć bracia

Od dawna już wierzyłem wam że większość z kobiet które na starcie mówią ,,seks tylko po ślubie" to laski które spały z wieloma mężczyznami (którzy nie potrzebowali ,,papierka" a czasami nawet znać dziewczyny imienia aby mieć niesamowiecie prosty dostęp do jej majtek) ale teraz nagle stały się czyste, nietykalne i chcą być ,,tradycyjną" żoną. Szukają teraz faceta który będzie (Nie lubie kategoryzacji na alphe, bete, omege więc pozwólcie że sobie daruję) provider-em który będzie zabierał do restauracji, kupował kwiaty, samochody może nawet i drogie wycieczki (bez seksu) w zamian za nic, a ostatecznie podpisze papierek który sprawi że na conajmniej kilkanaście lat mężczyzna będzie trzymany przez kobietę na smyczy prawnej i reputacyjnej w zamian za OBIETNICE zrobienia z nim czegoś, co z innymi robiła wcześniej bez żadnych niemalże wymagań. To jest strasznie poniżające dla mężczyzny - i na dodatek taka właśnie dziewczyna ma opinię ,,porządnej" wśród rodziny, przyjaciół itd. Jeśli spała z innymi bez problemu a nagle jakiś mężczyzna potrzebuje oddać większość swoich starań, pieniędzy i resztek wolności to znaczy że dla niej on jest po prostu gorszy od pozostałych. 

Nie do końca w to wierzyłem. Dziś po prostu to tu zostawie. Oczywiście panienka jest już skreślona. Informacyjnie laska 22 lata 5.5/10

PS. Nie chce na nią tracić trudu, naprawde. Jestem jeszcze zbyt słaby żeby ,,przełamywać opory zaawansowanymi taktykami w których jedna pomyłka oznacza zawalenie się wszystkiego". Ciągle jeszcze pracuje nad samooceną więc proszę turbopua o nie pisanie ,,gdybyś jednak dobrze poprowadził z nią randkę i gwiazdy Ci sprzyjały to na pewno byłby lay". Ja chcę poświęcać energię na pasje, nie podrywanie niezainteresowanych dziewczyn, ok?)   

braciasamcy.PNG

  • Like 5
  • Dzięki 2
  • Haha 8
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację. Cóż więcej powiedzieć :) A co do lasek jak nie masz potrzeby to olej. Faktycznie nie ma co się szarpać o "miłość". Ewentualnie odpisz jej, że nie wiesz co czujesz i musisz się zastanowić. Dodaj to tego, że być może weźmiesz z nią ślub za 10 lat, pod warunkiem, że nie będzie się z nikim spotykać. No chyba sprawiedliwy deal. A poza tym "jak kocha to poczeka" xD 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnajdź w sobie wewnętrznego chama. Już i tak jej nie przekonasz racjonalnymi argumentami do siebie, a w przyszłości ugrasz coś z inną.

 

Odnajdź w sobie wewnętrznego chama. Już i tak jej nie przekonasz racjonalnymi argumentami do siebie, a w przyszłości ugrasz coś z inną.

 

Scalone - Mosze Kortuxy. Następnym razem nie rób postu pod postem bo będzie ostrzeżenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Garrett napisał:

Zastanawiam sie jak to jest z teoretycznie konserwatywnymi katoliczkami rodem z Oazy. Czy one na serio takie cnotliwe?? Ktoś ma doświadczenia w temacie?? :rolleyes:

Część tak ale trafiają się nieźle ziółka.

 

Pamiętam jak kumpel żołnierz opowiadał jak obstawiali jakaś pielgrzymkę albo przystanek Jezus. "Nawet w lesie nie można było się zes... bo co kawałek ktoś się bzyka".:P

Edytowane przez Sonic
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym "seks tylko po ślubie" jest jak kupowanie produktu dla marki, czyli rzeczy odpowiednio droższej, głównie za znaczek.

Tym znaczkiem u kobiet jest może błona dziewicza (pęka najczęściej jak jeździła konno w dzieciństwie, ale Panna jest dziewicą z krwi i kości, ewentualnie jesteś jej drugim partnerem (kurwa, zawsze być drugim - chyba w lotka zagram, skoro mam takie szczęście do liczb) ona nigdy penisa nawet nie widziała w .jpg - no chyba, Panowie, nie wierzycie że jest inaczej?!).
Co tu się denerwować, każdy handlarz chce sprzedać swój produkt jak najdrożej, a Panie kombinują jak to zrobić jak koń pod górę, i czasem na ową górę wskakują bez żadnych wysiłków.

Zwykła rzecz. Kto się zna, nie kupi napsutego (w szczególności) i przereklamowanego produktu za tak dużą cenę, jakkolwiek handlarz by zachwalał.
Kto się nie zna, będzie płacił.
Często dla kupującego taki wybryk okazuje się rozłożoną w czasie ratą, która skończy się w momencie, gdy kupujący położy się z ulgą 3 metry pod ziemią.

Taki seksualno-rozrodczy Provident.

Ot, życie.

  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Garrett napisał:

Ktoś ma doświadczenia w temacie?? :rolleyes:

Mam i mogę zaświadczyć że prują się jak stare prześcieradła. Prawdziwe fanatyczki należą (co w sumie mało zaskakujące) do mniejszości. A pielgrzymki to jedne wielkie imprezy... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, van.dall napisał:

Teksty typu "seks dopiero po ślubie" należy traktować jako żarty. W odpowiedzi należy pogratulować poczucia humoru i rzucić innym absurdalnym żartem.

Kiedyś dawno temu prowadziłem dyskusję  z dama typu "seks dopiero po ślubie"
Zadałem jej jedno kłopotliwe pytanie:

 

A co w przypadku jesli odbedzie sie ślub, wesele, zas w czasie nocy poślubnej się okaże, że w łóżku nędza ?

 

Nie odpowiedziała mi na to :)

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za czasów mojego białorycerstwa jeszcze niecałe 3 lata temu. Też wyznawałem taką zasadę i chciałem dotrzymać swojej cnoty dla jakiejś pierwszej i ostatniej kobiety z którą się ożenię (brzmi przerażająco) i będę musiał spędzić całe życie, nie myślałem jak to będzie ale wszyscy tak robią więc to chyba okej. Wszyscy tak robią bo tak każe system dzisiaj czuję się szczęśliwszy że nie mam presji tylko jednej kobiety i wiem że nie muszę się żenić bo tak wypada. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym chciał dziewicę. Większe zaufanie i komfort psychiczny. Związek ma służyć po to aby było "fajnie". W przeciwnym wypadku nie ma sensu się wiązać. Niestety prostytutki, FF itp. też nie są dobrym rozwiązaniem.Zwłaszcza dla mężczyzn, którzy cienią sobie w życiu stabilność emocjonalną. Chociaż z drugiej strony te pielgrzymki to ciekawa rzecz nie jestem za kościołem, ale... był ktoś? Jak tam jest? Czy jest okazja, można zaczepiać dziewczyny? Fajny klimat? Jak załatwić sobie seks? xD

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Głodny Prawdy napisał:

i wiem że nie muszę się żenić bo tak wypada. 

To że "wypada" sie żenić to jest jakies oszustwo matrixu. Powinniśmy robić to co jest dla nas słuszne (a przynajmniej tak sie nam wydaje, bo w końcu nie jesteśmy wszechwiedzący).

Jak ktoś ma odpowiednią partnerkę do ślubu to niech sie hajta, ale weź Pan taką znajdź teraz :P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Garrett napisał:

oszustwo matrixu. Powinniśmy robić to co jest dla nas słuszne (a przynajmniej tak sie nam wydaje, bo w końcu nie jesteśmy wszechwiedzący).

Jak ktoś ma odpowiednią partnerkę do ślubu to niech sie hajta, ale weź Pan taką znajdź teraz

No tak o to mi chodzi, no panie tera znaleźć? kiedyś to było... a teraz ni hu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiem bo co nieco Matrixa liznołem.

Zatem:

Dziewica ma tylko jedno zastosowanie "Telegonia"

Reszta to stek bzdur i kłamstw.

 

Przykład ex roz...ła rodzinę i nadal popyla do kościoła.(No to chyba coś nie halo). 

Przytoczę przykład kumpla z dawnych czasów: "poco ci dziewica, będzie nie doświadczona i nie wie czego chce".

Faktycznie obecnie jak to kminie to ma sens.\

 

Jeśli czepić się tematu samiczek kościołowych to jedyne co mi nie pasuje to wzór odwrotnej proporcji - czym bardziej uważa się za świętoszkowatą tym bardziej ma popierdolone fantazje. Taka pochodna z Matrixa/Kościoła.

 

Obecnie szukając samicy posługiwał bym się jednym filtrem- z tej samej gliny ulepiona, żadne tam wychowania/pochodzenia/szkoły.....itd.

Ma być odbiciem Mego Ja tylko z cyckami i różową jaskinią bez banana.

 

 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, PewnySiebie napisał:

Znam środowisko "Ruch Czystych Serc", czyli grupa katolików czekających z seksem do ślubu ("czystość") i powiem, że większych hipokrytów nie spotkałem.

Znam środowisko równie zakłamane. To ZHR - Związek Harcerstwa Rzeczypospolitej. Uwaga: na jednym obozie z boku polany w lesie postawiono tzw. dwójkę, czyli dla niewtajemniczonych namiot na dwie osoby, a co tam robiono to już nie muszę chyba dalej mówić:D

Edytowane przez Krugerrand
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Ksanti napisał:

Chociaż z drugiej strony te pielgrzymki to ciekawa rzecz nie jestem za kościołem, ale... był ktoś? Jak tam jest? Czy jest okazja, można zaczepiać dziewczyny? Fajny klimat? Jak załatwić sobie seks? xD

 „W sierpniu w Częstochowie zamówiono 60 tys. opakowań prezerwatyw, a w Krakowie 20 tys. – powiedział nam Jerzy Leśko, zastępca dyrektora ds. finansowych Unimilu, firmy produkującej gumki. Zważywszy, że Kraków ma 700 tys. mieszkańców, a Częstochowa jedynie 250 tys., wychodzi na to, że popyt na prezerwatywy pod Jasną Górą jest olbrzymi. Warto zauważyć, że każde z 60 tys. opakowań zawiera trzy prezerwatywy. Popyt na prezerwatywy gwałtownie rośnie podczas sezonu pielgrzymkowego. Potwierdzają to częstochowscy sprzedawcy. – Dziennie sprzedawałam nawet po 200 opakowań – mówi młoda sprzedawczyni z kiosku stojącego kilkanaście metrów od deptaka, którym idą pątnicy – normalnie sprzedaję najwyżej 20”

 

Źródło : Tygodnik Przegląd  Sierpień 20, 2001

Edytowane przez jaro670
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co one sobie w ogóle myślą?

 

Że szacunku faceci do samego siebie nie mają i będą czekać na pozwolenie jak jelenie, podczas gdy inni wcześniej brali za frajer?

Na dzien dobry roszczeniowe i wkurwiające, tylko przegonić, niech dalej sobie wyobraża że jej cipka jest jedyna we wszechświecie.

  • Like 4
  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, czader napisał:

jej cipka jest jedyna we wszechświecie.

Bracie, żeby tylko była jedyna we wszechświecie ale nie! Wokół tej cipki krąży masa orbiterów (planet) a to wszystko nie bez powodu nazywa się drogą.. mleczną :> Jeden Pańcie ogrzewa, jeden jest stale i powoduje, że staje co jakiś czas mokra, inni tylko krążą wokół z nadzieją, że coś uszczkną, czasem też ktoś wbije na bezczela (meteoryty) ale Ci się spalają już w trakcie podejścia :D. To nie może być przypadek! :lol: 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Głodny Prawdy napisał:

No tak o to mi chodzi, no panie tera znaleźć? kiedyś to było... a teraz ni hu...

 

58 minut temu, blck.shp napisał:

Kurła kiedyś to było, nie to co teraz kurłł


Panowie, co Wy? Niektóre się puszczają dla Was, żeby nie kusiło po ślubie próbowanie innych kutasów.
A te, które "trzymają" na po ślubie, też to robią dla Was - żebyście wiedzieli jakiego aniołka macie przy swoim boku.. :lol::lol:
Wstyd, Panowie, Wstyd. :lol: 
Polecam co najmniej edytować, aby te herezje nie były widoczne dla osób postronnych. :D
27072504_573314039668291_381053818104681

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.