Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Ksanti napisał:

Haha, idą z hasłem rozmnażajmy się dla Jezusa :D 

W gumie ?

 

Swego czasu na łamach "NIE" Urbana omawiano sondaże n/t stosowania antykoncepcji.

Okazało się, że 80% katolików stosuje rózne sposoby zapobiegania ciąży, inne niż jedynie dopuszczony przez KK - kalendarzyk małzeński (ruletka watykańska).

Konkluzja była taka - "80% olewa biskupie zakazy, pozostałe 20% jest w takim wieku, że nie tylko niechcianej ciąży nie będzie, ale nawet jakiejkolwiek"

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, wrotycz napisał:

Litości! "liznąłem".

Czy nie ma sprawdzania pisowni w waszych przeglądarkach?
 

Nie wiedziałem, że jesteśmy towarzysze. Panie "Poligloto".

Jak już wytykasz błędy to nie wrzucaj wszystkich do jednego wora.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga techniczna: 

@Tornado raczej nie powinno było umknąć Twojej uwadze, że problemy z gramatyką, składnią, interpunkcją, ortografią a nawet z klarownością wypowiedzi i jasnością przekazu, są wśród wielu forumowiczów dość powszechne. W takim przypadku, ograniczone uogólnienie jest jak najbardziej zasadne, zwłaszcza, że kontekst wypowiedzi @wrotycz wyraźnie wskazuje na to, że zwraca się wyłącznie do osób, które piszą z "bykami". Niepotrzebnie nadinterpretujesz, próbując mało subtelnie ironizować użytkownika.

 

Żeby nie było - @wrotycz - zaimki osobowe piszemy wielką literą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobiety pokazują się jakie to one nie są cnotliwe i wspaniałe, a co do przeszłości to... "ona się przecież nie liczy. Liczy się tylko to co teraz". Wielokrotnie taki argument słyszałem z ust kobiet, szczególnie samotnych mam biegających ze spóźcizną od osiedlowego patola.

 

Seks po ślubie i inne wspaniałe rzeczy... Czyli obiecanki cacanki bez żadnego pokrycia czyli jak to wszystko będzie cudownie, gdy podpiszesz tylko ten papierek.

Byłem świadkiem jak jedna z pani wkręcała swojemu chłopakowi, że nie każda dziewica ma błonę i istnieje jakiś odsetek kobiet, który jej nie ma :) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież jak kobieta nie chce iść do łóżka przed ślubem to znak że się pani nie podobamy, nie podniecamy jej. Bo kandydat na męża zwykle nie ma cech które powodują że kobieta chce uprawiać seks.

http://www.wykop.pl/ramka/2459057/czemu-po-slubie-boli-glowa/

No chyba że wyjątkowo chce danego gościa złapać lub wie że jest napaleńcem, to wtedy będzie seks przed ślubem, ale po już tylko przy premii albo jak będzie chciała dziecko :D artykuł jest nawet wrzucony gdzieś na forum. 

Edytowane przez SpecimenSix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 3.02.2018 at 9:52 AM, Rnext said:

Żeby nie było - @wrotycz - zaimki osobowe piszemy wielką literą.

Tak jest.

 

On 3.02.2018 at 7:49 AM, Tornado said:

Jak już wytykasz błędy to nie wrzucaj wszystkich do jednego wora.  

Nie wrzucam wszystkich do wora, tylko zwracam uwagę. Przyznaję się.
Sam robię błędy ale po to mam słownik, żeby przynajmniej ich nie wysyłać w świat.

Jakbym zobaczył takie byki w korespondencji, szczególnie jakiejś oficjalnej to bardzo szybko bym sobie wyrobił "odpowiednie" zdanie o piszącym. Więc jak chcesz w takim świetle wypadać to Twój wybór. Myślałem tylko, że jesteśmy tu żeby się czegoś nauczyć, poszerzyć światopogląd, usprawnić swój warsztat. Może się myliłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.