Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. 

 

Pytanie. Przyjaciela rzuciła dziewczyna, a jest w niej mega zabujany 3 lata związku prawie. ale się spotykają na sex codziennie, sprawa taka. Czy jakby do kumpla zadzwoniła jakaś laska w takim sensie że się poznali gdzieś tam teraz niedawno,  i teraz dzwoni napalona na spotkanie.

 

  Ta rozmowa telefoniczna była by w czasie gdy jego laska by była u niego. Aby słyszała że inna samica się nim interesuje.  Dało by radę to zrobić?  Ta jego laska poczuła by się zazdrosna i to by pomogło? 

 

Pomoże któraś. Podałbym nr i by zadzwoniła z zastrzeżonego nr do niego o danej godzinie.? 

 

Co uważacie o takim pomyśle? 

 

Bo nie mam już innych pomysłów, a chcę pomóc mu!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, napisałeś tak składnie, że musiałam przeczytać ze 3 razy, żeby zrozumieć o co chodzi. 

Po drugie: naprawdę myślisz, że ktoś będzie chciał wchodzić w takie głupie gierki? Można taką sytuacje załatwić w bardziej ludzki sposób. Po za tym ten kolega sam powinien sobie z tym poradzić ;) 

po trzecie: Brzmi to jak typowy troll... Sorry ja nie mam zamiaru go karmić. :) 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troll czy nie troll to pomysł dziecinada jak z przedszkola. (Koleżanki to aż na forum trzeba szukać, bliżej nie ma? Tragedia z myśleniem, że niby ktoś to kupi?)

Chłopak powinien sobie tę dziewczynę odpuścić. Zacisnąć zęby i przeczekać aż minie. Trzeba sobie uświadomić, czy w analogicznie odwrotnej sytuacji, poważnie chciałby mieć dziewczynę która jest z nim, a chodzi do innego na sex. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@szybkibil Ogarnij się i nie mówię tego złośliwie. Zacznijmy od tego, że nie wyręczaj przyjaciela a skoro sam tu nie zajrzał ani nie szuka nigdzie pomocy to widocznie mu to aż tak bardzo nie przeszkadza. Przy okazji moja prośba: pisz jakoś z sensem i dbałością o pisownię, bo części to musiałem się domyślać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ona go rzuciła ale sex codziennie? 

Ciekawe to jest. Jak kobieta rzuca mężczyznę to rzadko kiedy ma ochotę z nim na seksy później. Chyba, że czytał poradnik o minetce tutaj. Xd

 

I co z tego, że mega zabujany?

Proporcjonalnie, 3 lata związku to 1,5roku odwyku. 

Bardziej mu pomożesz jak przestaniesz się wpierdalać :>

A może chcesz pomóc bo przez Ciebie im nie pykło? Bo takimi emocjami tu wieje... 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rnext zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.