Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam bracia zawitałem na to forum ponieważ nurtuje mnie jedna sytuacja związana ze swoją koleżanką ze szkoły średniej.

 

Od pół roku jestem zarejestrowany na jednym z portali społecznościowych i tu nagle któregoś pięknego dnia napisała do mnie koleżanka z czasów szkoły średniej.Kiedyś byliśmy parą...Od pierwszej chwili wyczułem brak skrępowania z jej strony tzn jasno mówiła o co jej chodzi jest rozwódką ma syna z pierwszego małżeństwa i mieszka w jednym z duży miast.Nie daje mi spokoju ta otwartość wczoraj przebiła wszystko i mówi że jest gotowa na to żebym z nią zamieszkał pod jednym dachem.Zgupiałem.Przeraża mnie ta jej odwaga w wypowiedzi.Dziewczyna z dobrego domu i hajsu jak lodu ale gdzieś jest haczyk.Co o tym sądzić? Mówi że były ją bił i ćpał nie wiem ile w tym prawdy. Pozdrawiam

  • Haha 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

   Ona szuka tatusia dla swojego dziecka. Nie ładuj się w to, jej pewność siebie znaczy to że jest pewna że oferty nie odrzucisz.

Pewnie z domu to wyniosła skoro ma kasy jak lodu, wychowywano ją na księżniczkę. Jak chcesz robić za parobka i podnóżek,

to zrób tak jak ona chce.

  • Like 21
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@alwaro_21 - Tak jak kolega @Adolf słusznie prawi, to ja też DORADZAM Tobie uciąć z nią kontakty. Oświadcz, że nie jesteś zainteresowany związkiem z nią. 

W bajki o tym, że były ją bił i był ultra-hiper-mega potworem, to Ty nawet nie wierz. Dla kobiet zawsze faceci będą tymi złymi. 

Nawet nie pakuj się w to. 

Edytowane przez CalvinCandie
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Adolf napisał:

   Ona szuka tatusia dla swojego dziecka. Nie ładuj się w to, jej pewność siebie znaczy to że jest pewna że oferty nie odrzucisz.

Pewnie z domu to wyniosła skoro ma kasy jak lodu, wychowywano ją na księżniczkę. Jak chcesz robić za parobka i podnóżek,

to zrób tak jak ona chce.

O tym samym pomyślałem.Nie ukrywam ale tu chodzi też o względy ekonomiczne.Pochodzę z biednego regionu południowe Mazowsze i tu z robotą bywa różnie.Zaraz powiecie że męska dziwka ale hajs gra tu tez znaczenie.Powiedziała że nie muszę płacić za dom i utrzymanie .Wiem to jest chore.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, JurekB napisał:

Pod żadnym kurwa pozorem się w to nie ładuj. Bo za jakiś czas Ty możesz być tym złym co to ją męczył. 

 

Jak dawno temu była szkoła średnia u Ciebie? 

Zawodówka pożniej poszedłem do wieczorówki średniej.Kilka ładnych lat temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@alwaro_21 - Ale zdajesz sobie sprawę, że ta paniusia może się toba znudzić i skończy się tzw. High Life. Taka kobieta jak ona mając hajs, może sobie wybierać facetów. 

Ciebie wybiera na tatusia dla dziecka, a na boku będzie się bolcować z innymi. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, JurekB napisał:

@alwaro_21no to jeśli kilka lat temu, to Red Alert dla Ciebie. Ludzie się zmieniają, dorośleją, dojrzewają a ona w ciemno po tylu latach zaprasza mieszkać od razu? Desperacja. 

 

Szuka sponsora i naiwnego. Nie bądź nim. Dobrze że tu wszedłeś bracie i zapytałeś przed faktem. 

Nie szuka sponsora nic z tych rzeczy bo wiem że pieniądze ma.Ona chce mieć rodzinę bo coś gada o rodzinie żeby syn miał tate bo biologiczny ojciec uciekł od nich.Naiwny może i tak ale jest szansa na ucieczkę z biednego miasteczka.

 Calvine ja też nie zamierzam być bierny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, alwaro_21 napisał:

Od pierwszej chwili wyczułem brak skrępowania z jej strony tzn jasno mówiła o co jej chodzi jest rozwódką ma syna z pierwszego małżeństwa i mieszka w jednym z duży miast

Po tym zdaniu juz nie musialem dalej czytać...

Bracia dobrze Ci radzą B)

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, alwaro_21 napisał:

Ona chce mieć rodzinę bo coś gada o rodzinie żeby syn miał tate bo biologiczny ojciec uciekł od nich.

Uwierz bardziej doświadczonym braciom. Nie zwracaj uwagi na to co ona mówi, bo na razie łykasz to co Ci mówi i bierzesz za pewnik. Patrzysz po swojemu - dla nas słowa maja znaczenie. Dla kobiet - żadnego. A my piszemy to co piszemy, bo to znany schemat. Dlatego mogę założyć z 98% pewnością że szuka kogoś kto dołoży do budżetu i wychowa dzieciaka, a do tego będzie robił za mechanika hydraulika i co tam jeszcze. 

 

Już Tobą manipuluje i teraz jest biedna porzuconą istotką, kto inny jak taki bohater - Ty - wybawi ją z opałów? 

 

Tak jak inni bracia napisali. Z daleka od takiej.

Kurwa, a może to jednak prawdziwa miłość, którą odkryła po latach i zrozumiała że to właśnie Ty jesteś tym jedynym? <zaczyna grać romantyczna muzyka, oboje oddalacie się w stronę zachodzącego słońca>

  • Like 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego tematu nie trzeba było zakładać, bo odpowiedź jest jasna. Ona szuka skarbonki plus ojca, i złotej rączki w jednym. Pod żadnym pozorem nie pakuj się w to chłopie, bo sobie życie zrujnujesz. Desperacją bije po oczach. Założę się, że nie tylko Tobie wysłała taką wiadomość. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, alwaro_21 napisał:

jasno mówiła o co jej chodzi jest rozwódką ma syna z pierwszego małżeństwa

 

3 godziny temu, alwaro_21 napisał:

Mówi że były ją bił i ćpał nie wiem ile w tym prawdy.

No tak tradycyjny schemat dać dupy bad boyowi choćby ją lał lał i jeszcze raz z pięści, raz z buta. Chociaż ciekawe ile w tym prawdy, że ją bił i ćpał. A skoro ćpał to po co z nim wchodziła w małżeństwo i rodziła dziecko? Ano tak... Jak to było? Alpha fucks, beta bucks? Się babsko wybawiło z bad boyem zdobyła silne geny to teraz szuka łosia beta, który będzie robił za niańkę i złotą rączkę. Biorąc pod uwagę twój mniejszy status społeczny i typowe cechy samca bety - ona po prostu będzie tobą gardziła i się wysługiwała. Tutaj nie ma co się zastanawiać chłopie!! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, alwaro_21 napisał:

Nie szuka sponsora nic z tych rzeczy bo wiem że pieniądze ma.

Jeżeli sama pracuje, może szukać kogoś kto będzie zarabiał, podczas gdy ona zostanie z dzieckiem, lub ty będziesz zostawał z dzieckiem a ona będzie się bawić. Jeżeli ma kasę od rodziców, to możliwe że rodzice dają presję by kogoś znalazła albo grożą że zakręcą kurek z kasą. Do roboty na pewno będzie chciała cię wygnać, a jak nie będziesz zarabiał kokosów, to będzie robiła ci awantury że jesteś nieudacznikiem. Gdyby nie miała w tym swojego interesu, to nie żebrałaby byś został tatusiem. Dodatkowo niekoniecznie mogła ci napisać prawdę o swoim byłym, co będzie jak będzie chciał wrócić albo spotkać się z dzieckiem. Dodatkowo jak jej się znudzisz bo myślała że będzie z tobą inaczej, to wystarczy że oskarży cię o gwałt na dziecku i będziesz miał przechlapane, nawet jak będziesz niewinny i nic ci nie udowodnią. Przykładowo ojciec dziecka będzie chciał do niej wrócić, u niej hormony znów zaczną buzować i cię wyruguje. Ja bym się w to osobiście nie pchał. Tutaj ci audycję dam, żebyś nie szukał.

 

 

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@alwaro_21 to zależy już tylko od Ciebie czy wolisz życie w dostatku, ale z poczuciem, że coś nie gra i jesteś tylko takim zapchaj dziurą, który będzie wypełniał pustkę po ojcu. Z czasem będą kłótnie no i to, że kiedyś dziecko powie do Ciebie "ale Ty nie jesteś moim ojcem". 

Edytowane przez Qaikwow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie gryzie Cię pytanie dlaczego Ty?

 

Odpowiedz sobie sam. Na pewni to nie była miłość. Nie jesteś zamożny, ona bankomatu nie potrzebuje.

 

To kogo potrzebuje?

 

Ps. Niech mamona Ci nie zasłoni trzeżwego i rozsądnego myślenia, bo kiedyś usłyszysz: Spierdalaj gołodupcu jeden.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.