Skocz do zawartości

Pegging. Opowiedzcie o waszych doświadczeniach.


Annak1975

Rekomendowane odpowiedzi

Prowokujesz, czy jak?

 

   Jak lubisz w dupę, to powodzenia, nic mi do tego, ale jest to słabe. A z doświadczeń w tym temacie, powiem że raz wziąłem w dupę.

Było to u chirurga, przy kolonoskopii. Wjebano mi w dupę wziernik wprowadzający kamerę. Wielkość dobrego dildo. Nic przyjemnego,

 i satysfakcji czy skojarzeń z dobrym seksem nie miałem.:lol:

  • Like 1
  • Haha 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Adolf napisał:

Prowokujesz, czy jak?

 

   Jak lubisz w dupę, to powodzenia, nic mi do tego, ale jest to słabe. A z doświadczeń w tym temacie, powiem że raz wziąłem w dupę.

Było to u chirurga, przy kolonoskopii. Wjebano mi w dupę wziernik wprowadzający kamerę. Wielkość dobrego dildo. Nic przyjemnego,

 i satysfakcji czy skojarzeń z dobrym seksem nie miałem.:lol:

 

Nie prowokuję. Wracając do twojej kolonoskopii....jesteś pewien, że to było badanie? Sprzęt do kolonoskopii nie ma średnicy dobrego dildo.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Annak1975 Co Ty taki obcykany w analnych tematach?:D

 

   Nie wiem czym teraz badają, ale musiałem zakupić w aptece ten wziernik, koszt 30 zeta, wyglądało to jak dildo z otworem,

przez który lekarz wprowadzał kamerę na giętkim przewodzie, średnica mniej więcej średnia europejska wielkości penisa.

Z tego co pamiętam lekarz wyglądał na ciepłego, może on miał satysfakcię.:lol:

   Jeszcze dodam że byłem tam w mundurze, ze wszystkimi "medalami". Wyobraźcie sobie wypiętego na kozetce gliniarz, z gołą dupą,

i jeszcze jakaś pacjentka wlazła do gabinetu z pytaniem.

  No kurwa 'Nic śmiesznego'.:D

  • Haha 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawiasem mówiąc, ten avatar kojarzy mi się z trollem, tudzież trollicą.
Biorąc pod uwagę temat to daje piątaka, że to prowokacja.

I w sumie nigdy nie spróbowałbym żadnych peggingów. Cokolwiek by oświeceni guru od seksu nie powiedzieli.
Mężczyźnie po prostu pewnych rzeczy nie godzi się robić.

Edytowane przez Messer
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem troll. Ktoś zakłada tutaj konto jako kobieta, nie zna regulaminu i pisze poza rezerwatem... no i od razu taki temat....

 

.... a może najpierw sama nowa "koleżanka" dokładnie opisze Nam tutaj swoje doświadczenia? Nowy watek.... tytuł w postaci pytania i jakiś link w treści..... Echhhh żenada.... albo troll jak uważam.

 

Edytowane przez SennaRot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.