Skocz do zawartości

Król Lechii Sanjaya cieszy się z usunięcia Radio Samiec


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

W komentarzach do filmu Króla Lechii, znalazły się ciekawostki na mój temat: https://www.youtube.com/watch?v=HfRzGvUWw10

 

 

Za słowo "pedał" zamknięto ostatnio kanał Radio Samiec na YouTube
4
 
 
 
 
 
Jasna Strona Mocy Lehja
Bardzo dobrze, bo to Ciemna Storna Mocy, wyśmiewał i mnie i próbował ze mną zrobić agenta, a argumentował to tym, że za dużo wiem, musiał być szkolony gdzieś, a ja sam się szkoliłem ale żeby tak dokładnie było to Jasna Strona Mocy mnie szkoliła i inspirowała, tu na ziemi nie miałem żadnych porządnych nauczycieli, A radio samiec to był bardzo brudny kanał, spotkała ich kara. Wróciło, Prawo Akcji i Reakcji, to samo spotka Moskalikową. Chudek i Cichodzi też już nie działają a złorzeczyli mi w sieci i wymyślali różne kłamstwa. Także powoli robimy tu porządek z pomocą Jasnych Sił.
6
 
 
 
 
Dariusz Winnicki
Jasna Strona Mocy Lehja Skąd wiecie że Radio Samiec to agentura? To że ma swoje na sumieniu nie znaczy że kolaboruje! Też mówi o podobnych rzeczach co Wy i szerzy budująca wiedzę. Może następny materiał argumentujący ten punkt widzenia?
1
 
 
 
 
Jasna Strona Mocy Lehja
Ale za ataki na Lewandowskiego tak bo to duże pieniądze. Pupil milionów Polaków, a to taki zdrajca.
4
 
 
 
 
Dariusz Winnicki
Jasna Strona Mocy Lehja Lewandowski dla przeciętnego Polaka to bohater i mało kto wie o drugim dnie jego osoby.To tylko pojedyńcza sytuacja która nie tworzy spójnego obrazu moim zdaniem, bo znacznie wiecej w Radiu samiec jest rzeczy pronarodowych niż anty... nie ma ludzi krystalicznie czystych... Przestrzegam przed pochopnie wysówanymi opiniami... Królowi takie rzeczy nie przystoją! Pozdrawiam ?
1
 
 
 
 
Wierni Polsce Suwerennej
Zasrany bohater, który sprzedał swoje nazwisko za kilka srebrników.
 
 
 
 
Dariusz Winnicki
Wierni Polsce Suwerennej Jawi się dla osób nieświadomych jako bohater, ale to że popiera swoim nazwiskiem szczepionki w świetle rosnących uzasadnionych obaw społecznych czyni go kolaborantem z korpoacjami medyczno-żywiennymi!
3
 
 
 
 
Wierni Polsce Suwerennej
Wcześniej czy później ludzie poznają się na nim.
 
 
 
 
ALLAHU PORK BAR
Radiosamiec nadaje nadal lecz na vimeo i chyba cda, też jest duża nagonka na tego pana, uważam że nie bez powodu, są też oficjalne przeprosiny bodajże na " wykopie " dla tego pana, i dobrze, nie powinno się dać sobą pomiatać. Moim zdaniem to co pan Marek mówił o Sandżaji wynika z tego że go nie zna i nie bierze go poważnie przez nakrycie głowy, o czym sam opowiadał, ale sama treść audycji pana Marka jest bardzo ciekawa i też uargumentowana. Nie można mówić tu o bełkocie niczym nie popartym jak u Moskalik. W audycji Ezodrama pan Marek użył ciekawych argumentów do których Sandżaja się nie odniósł.. a to dziwne bo podobno na logikę się powołuje. Tylko ogólnikowe wypowiedzi od JSM. Nie było odniesienia się do każdego zarzutu jak w tym filmie, szkoda bo to mogło być ciekawe patrząc na styl obu panów.
Pokaż mniej
3
 
 
 
 
 
 
Dariusz Winnicki
ALLAHU PORK BAR Zgadzam się... to że p.Marek nie wierzy w płaską ziemie I ma obiekcje do kapelusza, bo uważał to za celowe zagranie dyskredytujące rzeczy o których mówi jego właściciel, nie czyni go agentem ale sceptykiem... ale nie przypomina mi się aby z całą pewnością stwierdził że Sanyaja jest agentem (może się myle). Dlatego uważam że odbijanie na ślepo piłeczki jest niepoważne!
1
 
 
 
 
 
 
bernardzkrakowa
Jasna Strona Mocy Lehja To czy dobrze czy nie to inny temat. Kochających inaczej nie można nazywać per "p" bo to podlega cenzurze,więc lepiej dla swojego dobra nie używać słowa "pedały" żeby nie dawać pretekstu do zamknięcia kanału. Pani M. będzie teraz szukać do zgłoszeń.
 
 
 
 
bernardzkrakowa
ALLAHU PORK BAR Wiem, tylko to jest trochę nie to. Dużo mniej funkcjonalności.
 
 
 
 
Dariusz Winnicki
bernardzkrakowa Tu chodzi o intencje nie o ocene stopnia przydatności.
 
 
 
 
Michciu MIchciu
Tu chodzi o atencje,Marek z radia samiec wyjasnia ze oni wszyscy wplywaja na nasze emocje i podswiadomosc, uzywa rozumu, czyli LOGOSu tak jak Sanjaya, takze props dla radia samiec to logiczna strona mocy :) xd jest gownoburza, jest zabawa lol :)
2
 
 
 
 
 
 
Филипп
Smalce to akurat bardzo toksyczne środowisko. Nawet jak część ich spostrzeżeń podzielam to radzę uciekać od nich z daleka, chyba że chcecie nabrać obrzydzenia do wszystkiego. Dobrze że ten kanał zniknął z YouTube. No i pamiętajcie że to też jest biznesik, nic nie mówię ale zastanówcie się czy bierzecie porady od osób kompetentnych do tego. Nie będę tu dyskutował o żadnych osobach trzecich, tylko tak pisze ku przestrodze.
1
 
-----------------------------------------------------------------------------------
 
A to jest mój film o Królu, którego uważałem i uważam albo za agenta, albo za sprytnego cwaniaczka który umie ludziom mieszać w głowie. Oglądałem go wiele razy, i jego pycha oraz samouwielbienie mną wstrząsnęły - np. podkreślanie jakich to sławnych ludzi zna, albo staje się coraz bardziej znany na świecie - takich ludzi jak on jest setki tysięcy na świecie, są niezauważalni w światowym prądzie wiedzy. Jego twierdzenia że służby próbowały go zabić, jest dla każdej osoby zorientowanej w tych sprawach kłamstwem - jakby chcieli go zabić, to by go zabili. Zresztą są ciekawe teorie, dlaczego próbowani go otruć, ale o tym innym razem.
 
 
Nie odniósł się też w żaden sposób do moich argumentów, tylko powiedział że radio samiec jest wynaturzone. Tymczasem to co on mówi o Jezusie i religii, ja opisywałem LATA przed powstaniem jego kanału. Opisałem też dokładnie w jaki sposób to niszczy człowieka, cały mechanizm programowania podświadomości - dałem wytłumaczenie i argumenty których on nie dał.
 
Matrix i oszustwo to nie tylko sprawy duchowe które porusza, ale też związki i życie codzienne - ale tu już Król wiedzy nie ma. Jego wiedza i "duchowość" jest totalnie płytka, nie porusza ważnych spraw, które każdy z nas spotyka w życiu. Oboje - i Paulinka i Król to mitomani i kłamczuchy. Jeden promuje wodę plazmowaną, a druga dziwactwa zmniejszające zużycie paliwa w autach (hehe).
 
I kupię tę wodę plazmowaną.
 
  • Haha 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Króla nie można było traktować nigdy do końca poważnie przez wizerunek jaki wokół siebie kreował, jego treści były pomieszaniem ciekawych całkiem przemyśleń, do których samemu można było dojść z szaleństwem. Ten prymitywny atak słowny na radio, za to tylko że, jedynie odniosłeś się sceptycznie do treści prezentowanych na kanale "Jasna strona mocy", uwidacznia jeszcze bardziej wybujałe ego Sanjayi, którego jako osoba podobno oświecona powinna się wyzbyć. 
 

Edytowane przez Perun
Składnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie odniósł się, bo prawdopodobnie celnie uderzyłeś i nie wie jak uargumentować swoje stanowisko, stąd wyjazd z takim prymitywnym atakiem. Prymitywnym, bo człowiek, który sugeruje, że jest w jakiś sposób uduchowiony przypuszcza atak rodem Janusza spod budki, taki kaliber jak pan Popko, z tym, że jednak Popko to jeszcze większy nazwijmy to.. wariat.

Sanjaya ma trochę wartościowych treści ale, żeby coś z tego wyciągnąć trzeba by dokładnie wszystko filtrować. Do mnie osobiście nie trafia, stąd też nie oglądam go, parę razy mi się zdarzyło. I faktycznie, kapelutek jak u Gandalfa raczej mądrości mu nie dodaje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A potem ludzie nazywają ezoteryków świrami. Widać nie bez powodu, to środowisko jest odrobinę przygnite - obrazowo pokazuje to ten zawadiacko przekrzywiony kapelusz oświeconego mistrza z Lechii..

Fajnych mamy nauczycieli duchowości w Polsce. Dramy, konflikty, nauka o bzdurach, łechtanie ego "uczniów", manipulacje, wybielanie siebie i wskazywanie swojej szanownej osoby i swoich nauk za jedynie słusznych.. Jak ktoś chce wyjść z katolicyzmu, i szuka pomocy oraz znaczenia dla swojego życia w ezoteryce, natrafiając na takiego Pana, to jak wpaść z deszczu pod rynnę. Albo raczej wyskoczyć z obory do równie obsranej stajni.. To i to nie wygląda zbyt przyjemnie..

A za to zdanie o szkoleniu przez jasną stronę mocy, tym Panem Królem (sic!) powinien się zainteresować jakiś psycholog/psychiatra. Jeżeli na ziemi nikt go nie szkolił, to gdzie? Na Andromedzie?

58 minut temu, Stulejman Wspaniały napisał:

Jasna Strona Mocy Lehja

Bardzo dobrze, bo to Ciemna Storna Mocy, wyśmiewał i mnie i próbował ze mną zrobić agenta, a argumentował to tym, że za dużo wiem, musiał być szkolony gdzieś, a ja sam się szkoliłem ale żeby tak dokładnie było to Jasna Strona Mocy mnie szkoliła i inspirowała, tu na ziemi nie miałem żadnych porządnych nauczycieli,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, AdamPogadam napisał:

zwykłym "chrześcijaninem"

To też nie najlepiej :D 

 

Teraz, Mosze Red napisał:

Obaj youtuberzy zmierzą się w klatce. 

"Ezoterycy go nienawidzą! Znalazł jeden prosty sposób na rozwiązanie dramy! Już tego lata walka Guru - Marka i Króla Lechii - Sanyaji! Zobacz jak to zrobił! +18"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie o co chodziło w tej całej dramie? Ta drama to tak naprawde tylko szopka mająca na celu odwieźć was od prawdy. Tak naprawdę to Moskalikowa należała kiedyś do klanu magów Sanjayi, gdzie nabiła swoje pierwsze lvl i awansowała z rangi adeptki do rangi średniej wiedźmy. Niestety raz podczas schodzeniu do podziemnych lochów by poexpić na smokach źle wyprowadziła zaklęcie absorpcyjne zapewniające magiczną ochronę od obrażeń ognistych, co spowodowało że podmuch ognistego wiatru strącił magiczny hełm Sanjayi, przez co cała jego mana spierdoliła do kosmosu. Drużyna padła na pierwszym smoku z lvlem 12. Po zrespawnowaniu sie król Lechii pokłócił się z Moskalik która stworzyła własny alternatywny klan zrzeszający oraz werbujący nowych adeptów. Sanjaya miał to w dupie ale gdy klan przeciwniczki urósł w sile i zdobył 2/5 punktów ulepszenia uznał to za zagrożenie, przez co postanowił wywołać cichą wojne, wyzywając ją na youtubie. 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wbrew pozorom, on także jest nielogiczny - skoro karma wraca i dlatego mi usunęli kanał, to dlaczego jemu usunęli dwa czy trzy kanały? Skoro broni go jasna strona mocy, to dlaczego nie obroniła go przed youtubem?

 

Takich smaczków jest znacznie więcej. Wyzdrowieję, to zbiorę to do kupy i nagram uzupełniającą audycję o Królu.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Qaikwow Tutaj chodzi o to, że przez takich ludzi wiele osób weźmie szeroko pojęty rozwój duchowy z folią na głowie. Robi więcej krzywdy niż pożytku. A zresztą niech każdy sobie rzepkę skrobie... Przestają mnie w sumie też powoli obchodzić tacy osobnicy. Arcymagowie i czarodzieje od siedmiu boleści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Qaikwow napisał:

i wygląda jak Gandalf nagrywający z Hogwartu?

Gandalf był poważnym, doświadczonym i dojrzałym facetem. Przewodził drużynie pierścienia. Miał wielką wiedzę, mądrość i był praktyczny. Nie gadał bzdur przed kamerą o płaskiej ziemi :lol: Kto czytał Władcę Pierścieni i Hobbita ten wie :P

  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.