Skocz do zawartości

www.monitor-polski.pl - co to kurka jest ?


typiarz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam pytanie, w szczególności do Marka. Co sądzisz o działalności strony https://www.monitor-polski.pl/ ?

Ja na prawdę nie rozumiem co to jest ? To jakieś chyba skrajne stadium schizofrenii ? Jestem bardzo ciekawy, czy ktoś jest mi w stanie wytłumaczyć o co w tym chodzi. Trafiłem tam kiedyś za sprawą yt, bo szukałem materiałów o Janie Taratajcio i jego nunczako. Przez chywilę nawet wydawało się to ciekawe, ale z czasem ci ludzie gdzieś co raz bardziej zaczęli odpływać w bliżej nie określoną przestrzeń.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.monitor-polski.pl/4-lutego-2018-3-wazne-uwagi-odnosnie-satanistow-gowin-mogul-odchodzi/#more-14942

Cytat

Druga rzecz, to zbrodniarz rytualny Jarosław Gowin, a właściwie dusza Chazara zwanego Mogulem, która zamieszkiwała to ciało przez ostatnich 6 lat. Jako jedyny w Polsce miał jeszcze dostęp do broni reptyliańskiej która powoduje natychmiastowy paraliż, oślepienie i ogłuszenie, terroryzuje nią rząd, Sejm, dziennikarzy i historyków. 2 dni temu unieszkodliwił nią „ostrzegawczo” 15 osób, po czym bezczelnie zadzwonił do premiera i go o tym poinformował. 

Czegoś takiego nie widziałem nigdy w życiu i chyba do końca życia nie zobaczę :o

;400;690

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezły cyrk, ale przynajmniej można się pośmiać ;)

 

www.monitor -polski.pl/2-lutego-2018-r-nastepuje-rozdzielenie-sie-ziem/

No cóż, znów wejście w nowy wymiar niezbyt wyszło ^^ Pierwszy raz o tym koncepcie czytałem jakieś 6 lat temu i Ziemia wciąż nie chce się rozdzielić.

 

www.monitor -polski.pl/wysoko-rozwinieta-cywilizacja-z-proxima-centauri-apeluje-o-usuniecie-obcej-agentury-z-polskich-mediow/

Ten sam poziom absurdu co Mogul, dziękujemy za troskę przyjaciołom z kosmosu.

 

Dodałem spację w nazwie domeny, żeby im odnośników nie nabijać ;)

Edytowane przez Ancalagon
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teorie spiskowe to jedno. Sam miałem przez pewien czas wkrete w nie. I z czasem sam doszedłem do wnosi, że ci ludzie co raz bardziej odplywaja. Jednak monitor-polski to już całkiem poleciał na inną orbitę. Ja normalnie nie wierzę w to co tam czytam i w to, że ktokolwiek jest w stanie się z tym zgodzić. Masakra jakaś. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.