Skocz do zawartości

Kontakt


Assasyn

Rekomendowane odpowiedzi

Dzis od samego rana mam dziwny dzień, to nie jest pierwszy raz. Gdziekolwiek nie poszedłem dziś, czy to w miasto, czy do marketu bardzo często łapałem dłuższy kontakt wzrokowy z kobietami które same go prowokowały...Np spojrzenie sie mi w oczy, odwrot i znowu spojrzenie...Czy to przypadek?? Druga sprawa jest taka że ludzie schodza mi z drogi..Owszem klata wypieta, wyprostowana sylwetka ale sa takie momenty ze az by sie chciało zapytac tych ludzi czemu sie odsuwaja...Sytuacja dziwna bo żeby było wszystko w normie to bym nie zakładał wątku, ale mam wrażenie że jest o wiele więcej niż w normie dlatego zapytam braci i siostry ...Czlowiek czuje normalny kontkat wzrokowy od że tak sie wyraże tego bardziej goracego, a tego drugiego jest wiecej... :) Ktoś coś z was? Nie sadze ze az takie zainteresowanie jest...Chociaz sklamalbym jakbym napisał że to normalny kontakt wzrokowy, czuje sie ze cos wiecej :)To dodaje pewnosci ale i niepokoi...W dodatku ostatnio zauważyłem dużo szacunku wobec swojej osoby...MIłe odzywki...Nie czuje sie olewany wrecz przeciwnie, czesto ktoś mnie zagaduje i tak dalej az dziwne bo nigdy wczesniej nie mialem takich akcji dlatego tak mnie to dziwi i troche peszy w pozytywnym tego slowa znaczeniu :)...I nie chodzi tu o jakas prosbe z ich strony  bo to nie jedna osoba badz dwie tak sie zachowuje ale wiekszosc wobec mnie..:) Czy to normalne?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że masz przebłyski tego co chcesz osiągnąć, tylko że jeszcze tego nie zinternalizowałeś. Tylko, że jeszcze nie czujesz się z tym pewnie. Zwróciłeś uwagę, na to że miałbyś ochotę pytać ludzi czemu tak. Moim zdaniem to tak jakbyś chciał że by Cię podbudowali i powiedzieli Ci "jesteś taki twardy, boimy się" żebyś w to sam uwierzył, bo jeszcze nie wierzysz. Chłopie wal to, masz to, więc sobie głowy tym nie zawracaj, wypnij klatę, wyluzuj i się sam do siebie w środku uśmiechnij !

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na poczatku zastanawialem sie ze to moze byc przypadek i wypieralem fakty dobitne, np laska ewidentnie jest zainteresowana bo sie patrzy w taki sposob jaki kazdy z njas facetow wie, mialem takich kontkatow kilka, w dodatku dziewczyna w barze z rana kiedy zamawialem sobie sniadanie zebrala jakis napruch z mojego policzka :))) hehehe zdziwilo mnie to totalnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

''Dzis od samego rana mam dziwny dzień, to nie jest pierwszy raz. Gdziekolwiek nie poszedłem dziś, czy to w miasto, czy do marketu bardzo często łapałem dłuższy kontakt wzrokowy z kobietami które same go prowokowały...Np spojrzenie sie mi w oczy, odwrot i znowu spojrzenie...Czy to przypadek??''

Podobałeś im sie gamoniu.tak to sa właśnie sygnały zainteresowania wysyłane przez kobity(druga kwesita logistyka znaleziania sie przy niej)

"Druga sprawa jest taka że ludzie schodza mi z drogi..Owszem klata wypieta, wyprostowana sylwetka ale sa takie momenty ze az by sie chciało zapytac tych ludzi czemu sie odsuwaja..."

Angole czują naszą wyższość. Wyższość słowiańskiej nad rasy :D

A tak ogólnie to gdy postawą reprezentujesz swoją wyższośc to ludzie ustępują(szczególnie podludzie którymi są anglicy)

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja kolejna, dzis w bibliotece stala murzynka ktora miala problem aby cos wydrukowac, pomoglem jej...Usmiechnela sie i fajnie spojrzala. Pozniej wracam do domu wchodze z tylu budynku i widze idzie murzynka z dwadziescia metrow przedemna...Jestemy sami, odwraca sie patrzy sie i po paru sekundach znowu sie odwraca, ide dalej, widze ze laska zwalnia zebym ja dogonil, dogonilem i spojrzala sie...Nie podobala mi sie, takze zeby zagadac aby zagadac i podbic statystyki to nie dla mnie :) No ale sytuacji dzis co nie miara :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grunt to wiara w siebie ;-) Ale nie zapominam ze sa to przeblyski, to pelnego stanu jeszcze troche trzeba :)Facet po prostu wie kiedy laska jest zainteresowana, to widac w jej oczach, niestety brka odpwiedniej wiedzy na ten temat i nie umijetnosci odczytywania znakow powoduje ze ''do widzenia'' :) Dobra koncze bo zaraz bedzie ze sie chwale :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez bym tak chcial, pracowac w swoim kraju, moze i za mniejsza kase ale jednak u siebie:) Ale to nie teraz jeszcze...Dobra bo schodzimy z watku, nie sadze ze nie miales podobnych akcji jak ja ostatnio :) Wszystko to schemat jak mawia PIkacz. :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie a laska z pracy o której wspominalem juz trzeci dzień z rzedu specjalnie konczy wczesniej ze to niby do kibla idzie a jak usłyszy jak wchodzę do zakladu to wychodzi i ''siemka'' aby sie ze mna spotkac. Ostatnio ja olałem totalnie i jej odpierdala :P Coraz częsciej używa zdan które kojarzą sie jednoznacznie, daje sie pocałowac i dotykac tu i tam...Jak teraz oleje ja jeszcze bardziej to wskoczy na mnie...Jestem przekonany:)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co assasyn weź ją puknij :D Aha i żebyś komunikat odebrał właściwie, to napiszę żebyś ją puknął, a nie pytał jak ją puknąć :D

A co mi tam napiszę Ci jeszcze, jak 9 lat temu w anglii w fabryce, kolega poderwał dziewczynę. Mianowicie cały czas ją katował, żeby pokazała mu cipkę :D

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, co bym zrobił, bo jak rzuciła mnie dziewczyna i jak byłem w najgorszej formie psychicznej, do tego byłem mało zaradny życiowo, to zdarzyło się tak że puknąłem starszą o 5 lat 6 godzin po poznaniu. A teraz jestem w dobrej formie i zaradny i nie pukam... Być może to przez to, że w pracy sami faceci, na zewnątrz sami koledzy, a w mieszkaniu jedna z chłopakiem brzydka, a druga bez, brzydka i stara... W ogóle to już zapomniałem jak wygląda kobieta...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.