Skocz do zawartości

Przyszła mama szuka odpowiedzialnego partnera. WTF? Uwaga, śmieszne i żałosne zarazem.


Rekomendowane odpowiedzi

Jako że dzisiaj niedziela jest i nie każdy jest zadowolony z tego że jutro idzie do pracy, postanowiłem trochę dorzucić czarnego humoru :) Przypadkowo natrafiłem na takie o to ogłoszenie:

 

https://ogloszenia.trojmiasto.pl/szukam-partnera/przyszla-mama-szuka-odpowiedzialnego-partnera-ogl61199279.html

 

Cytat

Witaj , jestem kobietą , nie szcześliwą w obecnym związku , jestem w ciazy a zycie wali mi sie do góry nogami , każda kobieta cieszyła by sie że zostanie matką , ja nie stety nie potrafie ,chodż bardzo bym chciala .. moje maleństwo pokazalo sie w naj mnie oczekiwany dla mnie momecie gdy chcialam zostawic tego dupka...myślalam ze gdy dowie sie ze bd ojcem cos sie zmieni , nie stety jest tylko gorzej .. zero wsparcia i zrozumienia z jego strony , bardzo zile namnie wplywa i dziecko . Nie interesuje sie sie nami co bardzo mnie boli i zd3cydowalam sie , ze nie chce dalej z nim zyć . Szukam podowiedzialnego ojca dla mojego dziecka i partnera dla mnie , kochajacego i czulego , dzieki kturemu bd czuć sie bezpiecznie i pewnie. Nie szukam sposora ani kogos kto bd nas utzrymywał jestem abitna kobieta i staram sie być nie zależną , ale wsparcie 2 polowy ktura mnie pokocha i moje maleństwo bd dla mnie dużą radoscia . Mam 24 lata jestem wesoła , miła dziewczyną  , kocham zwierzeta i przyrode . Cenie sobie harmonie w zyciu i spokoj . jeśli nie jest dla ciebie przeszkodą nowe zycie , rodzina i stabilizacjia napisz ;* 

 

Czy ktoś może tej pani wytłumaczyć jak to się stało, że w ciąże zaszła? "Akurat dziecko się pojawiło jej w najmniej oczekiwanym momencie "- ooo Jezzuuu :) 

 

Dla mniej doświadczonych użytkowników powiem tyle, że mamy tutaj typowego klasyka. Silny agresywny samiec (Alfa) zapładnia, grzeczny ułożony ale zasobny samiec (beta, prodvider bankomat czy jak tam go zwał) wychowuje.

 

  • Like 1
  • Haha 7
  • Zdziwiony 3
  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doczekaliśmy wesołych czasów, zapłodniona samica ogłasza się na portalu, prawie jak na targu, kto mnie weźmie jam nieszczęśliwa i biedna, będę lofciała * (o ile jesteś prawdziwym "mężczyznom" czyli jesteś ogarnięty finansowo ze swoim lokum i dobrze rokujesz).

 

  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Typowa Karynka :) niepokalane poczęcie, teraz trzeba dobrego Józefa, który zaopiekuje się panną. Biali i reszta pewnie atakują ostro. Panna sobie wybierze tego odpowiedniego samca do odchowania i oby przysposobił. Szkoda mi chłopa który jest nieświadomy bagna w jakie się pakuje. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"moje maleństwo pokazało się w najmniej oczekiwanym dla mnie momencie gdy chciałam zostawić tego dupka..."
Haha tak, samo się pokazało :D 
 
"Myślałam, że gdy dowie się, że będzie ojcem coś się zmieni. Niestety jest tylko gorzej."
Szantaż na dziecko a potem chciała zgrywać tą dobrą...
 
"zero wsparcia i zrozumienia z jego strony, bardzo źle na mnie wpływa i dziecko.
Wpakowała obydwojga w "kredyt hipoteczny" i czepia się, że niby zero wsparcia i zrozumienia. Klasycznie przerzucenie winy na faceta za swoją głupotę. No dobra.. facet też zawalił.
 
"Nie interesuje się nami co bardzo mnie boli i zdecydowałam, że nie chce dalej z nim żyć".
Pańcia strzeliła permanentnego focha. "Ić stont"
 
"jeśli nie jest dla ciebie przeszkodą nowe życie, rodzina i stabilizacja, napisz ;*
Ojej - "bonć moją Karyną z małym Johnem bękartem z rodu Starków" <3 :wub:
 
*Na potrzeby opisu podjąłem się wyzwania poprawienia błędów gramatyczno-ortograficznych.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bedziesz po 40-ce bedziesz mial TYLKO TAKIE do wziecia.

Moze beda pisac bez bledow gramatycznych ale myslenie bab zostanie zawsze takie samo.

Nawet majac 160 lat beda czekac na ksiecia bo faceci dookola do niczego sie nie nadaja.

Przerabialem to i odpuscilem. Nie da sie przemowic do rozumu temu gatunkowi.

Dzis ide na 25-letnia dziwke i mam w rekach cialo o ktorej tamta nawet nie moze marzyc i cipe tak wąską ze nie wiedzialem jak w nią wejsc.

 

Edytowane przez JoeBlue
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wieku 24 lat pewnie jest jeszcze ładna, więc amant się znajdzie bez problemu.

Mam podobną sąsiadkę i obserwuję jakich gości ona przyprowadza chyba z internetu, to się czasami dziwię - porządne, eleganckie chłopaki, że sami byście się zdziwili.

 

@LiderMen A ja znam odwrotną sytuację, że całkiem fajna Pani bez dziecka jest z gościem, który ma 2 dzieci, co najlepsze nie zarabia dużo. Może prezentuje jakieś cechy alfa, ale raczej nie. Teraz wiem, że starają się o dziecko i coś nie mogą , więc to chyba problem Pani, bo facet ma 2 dzieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, JoeBlue napisał:

 

Dzis ide na 25-letnia dziwke i mam w rekach cialo o ktorej tamta nawet nie moze marzyc i cipe tak wąską ze nie wiedzialem jak w nią wejsc.

 

Ale divy nie bzykają się za każdym razem tak namiętnie, jak z własnym chłopakiem. To kłody, które się tylko wypną. W dodatku pewnie narkomanki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dziwka kosztuje 100-200 za godzine gwarantowanego sexu.

Jak dasz 500 (NIE Z GORY) uswiadomisz sobie ze do tej pory bzykales sie z zimną rybą.

Ile kosztuje - nie bez powodu tak nazywana - NAJDROZSZA?

Kalkulacje z USA mowia ze 400$ za numerek a po rozstaniu dom, samochod i cala twoja kase do czasu gdy osiagniesz 70 lat.

PEWNIE narkomanki. Jasne. Byles kiedys na dziwkach?

Ja juz kilka odwiedzilem i mam stala po drodze z pracy.

Gdy mam dosc - odwiedzam ją.

Staram sie nie dopuscic do posiadania spuchnietych jajek, to szkodzi zdrowiu.

Regularne spusty dzialaja dobrze na prostate i produkcje plemnikow plus przemiane materii.

Edytowane przez JoeBlue
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@LiderMen

A dziewczyny też nie bzykają się z każdym chłopakiem tak samo. Mąż ma przed wypłatą słaby seks z kłodą, a kochanek dziki seks bez ograniczeń.

Poza tym diva nie może być kłodą , bo straci klientów, a dziewczyna może bo ma monopol.

Niektóre tak, inne nie. @JoeBlue pewnie więcej wie na ten temat.

Zazwyczaj jest tak, że kobiety dobre w seksie są niegrzeczne też w innych dziedzinach życia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.