Skocz do zawartości

Przyszła mama szuka odpowiedzialnego partnera. WTF? Uwaga, śmieszne i żałosne zarazem.


Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, PewnySiebie napisał:

A ja znam odwrotną sytuację, że całkiem fajna Pani bez dziecka jest z gościem, który ma 2 dzieci, co najlepsze nie zarabia dużo. Może prezentuje jakieś cechy alfa, ale raczej nie. Teraz wiem, że starają się o dziecko i coś nie mogą , więc to chyba problem Pani, bo facet ma 2 dzieci.

Na pewno zaimponował jej dojrzałośćią.

 

4 minuty temu, JoeBlue napisał:

Ale dziwka kosztuje 100-200 za godzine gwarantowanego sexu.

Ile kosztuje - nie bez powodu tak nazywana - NAJDROZSZA?

Kalkulacje z USA mowia ze 400$ za numerek a po rozstaniu dom, samochod i cala twoja kase do czasu gdy osiagniesz 70 lat.

 

Rozumiem, ale to kłoda jest nie oszukujmy się, jak taka nie ćpa, to słabo się angażuje. W dodatku wiele z tych prostytutek, to oszustki skracające na siłę czas. Albo tak robią żeby klienta tylko zniechęcić aby jak najszybciej wyszedł. I jeszcze nie wiesz czy cię nie okradną, nie pobiją, nie nagrają żeby cię szantazować. Alfonsi są zaraz w pokoju obok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LiderMen

Wciaz pytam jak sie to ma do jednego bzykniecia w malzenstwie w zamian za urlop na Karaibach albo pierscionek albo tanczenie dookola dupy przez miesiac, przynoszenie kawy do lozka i sprzatanie mieszkania bo ona jest zmeczona.

W dodatku BEZ zadnej gwarancji ze bzykniesz gdy bedziesz potrzebowal/chcial.

Kiedys? Owszem. Wiadomo ze da. Ona tez to wie, tyle ze chce na tym wygrac tyle ile sie da.

Mam stala dupe. Dostala much w nosie. Ja juz jestem za stary zeby robic w/w. Jade na dziwki, mam taka u ktorej bylem pare razy wiec zrobi wszystko zeby mnie wcisnac w kolejke i po pol godzinie jestem innym czlowiekiem.

Facet ze spuchnietymi od plemnikow jajami nie mysli o niczym innym tylko o tym zeby mu nie wybuchly.

Zrobi wszystko dla baby ktora to widzi i wykorzystuje na maxa.

Mozna to zalatwic w ten lub inny sposob.

Ja wybralem najprostszy.

Piramida Maslowa.

Gdy juz mam luz - swoją babę zabawiam romantycznie, biore na sushi i spacer, i wtedy owszem, bzykanie z nia jest lepsze niz z dziwkami, ale gdybym nie byl odprezony ona przepuscilaby mnie przez ucho igielne zanim by dala no bo tak baby funkcjonuja.

Kot ktory pilnowal jednej dziury zdechł z glodu.

Mowi to panu cos?

 

kryss:

Widziales jakas 35-ke bez dziecka?

Jesli tak - spieprzaj od niej.

Ma porabane w glowie bardziej niz przecietna.

 

Edytowane przez JoeBlue
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze co się rzuca w oczy w takich ogłoszeniach to styl pisania. Może fizycznie ona ma 24 lata, ale mentalnie najwyżej kilkanaście. Abstrahując od tej historii - choćby była zgrabna i miała duże cycki, to niestety inteligencją nie grzeszy. A to na dłuższą metę jest ważniejsze.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, JoeBlue napisał:

Widziales jakas 35-ke bez dziecka?

Jesli tak - spieprzaj od niej.

Ma porabane w glowie bardziej niz przecietna.

Zyje już na tyle długo że wiele widziałem i przeżyłem, dlatego dziś prowadza mnie głowa a nie główka:D, ale jak kto woli...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minutes ago, Heniek said:

Biegnij przed siebie i nie oglądaj się. :lol:

 

JoeBlue, swoją kobietę zdradzasz z dziwkami?

TJoeBlue

TJoeBlue

Tylko wtedy gdy mi nie daje. Wtedy nie uwazam tego za zdrade.

Kobieta nie ma prawa trzymac mezczyzny w celibacie.

Robia to bo mogą, mezczyzni sie na to zgadzaja.

 

verde:

"choćby była zgrabna i miała duże cycki, to niestety inteligencją nie grzeszy. A to na dłuższą metę jest ważniejsze. "

Ale na krotsza mete zerzniecie ladnej dupy jest calkiem dobra rzecza.

Podbudowuje psychike jak cholera.

Inteligencje to ja mam najlepsza swoja.

 

kriss:

Ja wole dzis ladne cialo. Jutro zajme sie swoja psychiką. Piramida Maslowa.

Jak pisalem, taką od romantyzmu mam i ten wątek mam zalatwiony.

Potrzebuje takiej co sie pieprzy tak czesto jak ja chce.

Nie ma jednej - bedzie trzy. To optymalna liczba.

 

Przykladowo:

Jedna ma okres.

Druga muchy w nosie.

Trzecia ma egzaminy.

Czwarta wyjezdza na urlop.

Ile bab trzeba zeby miec jutro gwarantowany sex?

10?

Dobra.

Dążymy do tego celu.

Najwazniejsze w tym to nie zapomniec jak ktora ma na imie.

Zazwyczaj goscie trzymaja to w Excelu.

 

Edytowane przez JoeBlue
  • Like 3
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, JoeBlue napisał:

Tylko wtedy gdy mi nie daje. Wtedy nie uwazam tego za zdrade.

Odwróćmy na chwilę role - Twoja partnerka idzie do jakiegoś typka załóżmy, że też takiego "dupcyngla do wynajęcia" gdyż stwierdza, że jej nie zaspokajasz i ona też tego nie uznaje - w swoim mniemaniu - za zdradę w stosunku do Ciebie. Jak byś zareagował? Przyznałbyś wtedy, że to Ty rzeczywiście zjebałeś sprawę i słusznie zrobiła, gasząc swój pożar wężem innego strażaka?
 

11 godzin temu, Arcadio napisał:

PS Chyba będę musiał zmienić avatar, byłeś pierwszy xD

Nie musisz, luzik :D I tak jestem najRickowszym Rickiem ze wszystkich Ricków ;) 

Edytowane przez Rick
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Rick napisał:

Twoja partnerka idzie do jakiegoś typka załóżmy, że też takiego "dupcyngla do wynajęcia" gdyż stwierdza, że jej nie zaspokajasz i ona też tego nie uznaje - w swoim mniemaniu - za zdradę w stosunku do Ciebie

Przecież one wszystkie tak się tłumaczą, to jest standardowa wersja racjonalizacji każdego kurwiszona :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, SennaRot napisał:

Na bank trafi się wielu "pocieszycieli", rycerzy. Reszta to klasyka.... poleci schemat.

 

13 godzin temu, PewnySiebie napisał:

W wieku 24 lat pewnie jest jeszcze ładna, więc amant się znajdzie bez problemu.

Mam podobną sąsiadkę i obserwuję jakich gości ona przyprowadza chyba z internetu, to się czasami dziwię - porządne, eleganckie chłopaki, że sami byście się zdziwili.

 

 

Zgadza się, mężczyźni, którzy byli odrzucani, mieli masę miłosnych niepowodzeń w relacjach z babami to za dostęp do cipki ( a zapewne na początku będą mieli bez umiaru) i miłe potraktowanie dadzą się wciągnąć w pułapkę.

Daleka znajoma, panna po 30-stce mająca małe dziecko ostatnio wzięła ślub z bezdzietnym kawalerem. Zamieszkała u niego, słuchy mnie doszły, że również zapisał maluszka na siebie. Czyli ewentualne alimenty już ma zaklepane.

 

 

Przezorni skorzystają z łatwego dostępu do seksu i ulotnią się gdy sytuacja zacznie się komplikować.

Edytowane przez Brat Jan
  • Like 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, CalvinCandie napisał:

Akurat @JoeBlue dobrze prawi. Jeśli kobieta kupczy dupą, to facet nie będzie w celibacie tylko pójdzie do innej na bzykanie. 

Akurat to, co kolega JoeBlue wymienił, to nawet nie stało obok kupczenia dupą. Są różne w życiu sytuacje, a ja nie lubię popadania w skrajność.

 

I kobieta MA PRAWO odmawiać seksu.

Po prostu ten nie musi się na to zgadzać i poszukać sobie takiej, która nie odmawia.

 

Edytowane przez Heniek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Po prostu ten nie musi się na to zgadzać i poszukać sobie takiej, która nie odmawia.

@Heniek

A co jeśli taka Pani mieszka u Ciebie i nie chce się wyprowadzić? (Uważa stan obecny za normalny).  Lub jest już po ślubie i też traktuje stan rzeczy jako normalny?

Jeśli pójdziesz na bok to wtedy Pani z Ciebie robi najgorszego złoczyńcę :) 

Tak, tak wiem - można o niczym nie mówić.

Edytowane przez tomek25
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To działa podobnie jak relacja narkoman - diler. Jeśli narkoman jest uzależniony i ma tylko jednego dilera, do którego może pójść, to jest naturalne, że diler podniesie cenę lub zmniejszy ilość towaru za tą samą cenę. Opłaca mu się to i niewiele ryzykuje - jaka jest szansa, że narkoman pójdzie na odwyk? Jeśli narkoman natomiast ma kilku dilerów, od których kupuje i ci dilerzy wiedzą, że nie mają monopolu, chroni się on przed nieuczciwymi podwyżkami cen lub obniżeniem jakości towaru. Może nawet dilerzy będą starali się przywiązać go do siebie oferując lepszą jakość towaru lub niższą cenę. Dlatego jeśli komuś nie chce się męczyć z kupowaniem od kilku dilerów na raz, może dać do zrozumienia temu jednemu, że ma jeszcze drugą, a może i trzecią opcję i uzyska tym taką samą reakcję, jak gdyby faktycznie miał kilku dostawców. Sytuację ułatwia fakt, że o tym kto u kogo kupuje nie mówi się otwarcie.

 

Podstawcie pod wzór:

Narkoman = Mężczyzna

Diler = Kobieta

Towar = seks

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, JoeBlue napisał:

Jak bedziesz po 40-ce bedziesz mial TYLKO TAKIE do wziecia.

Moze beda pisac bez bledow gramatycznych ale myslenie bab zostanie zawsze takie samo.

W kwestii pierwszego zdania - błądzisz synu, błądzisz :)

W kwestii drugiego - zgoda ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Grzesiek napisał:

To działa podobnie jak relacja narkoman - diler. (...)

 

Gorzej może być jak diler dowie się o konszachtach z innymi dilerami.  Mam na myśli akurat tego dilera, z którym zawarłeś prawnie wiążącą , bezterminową umowę o wzajemne świadczenie usług, czyli umowę małżeńską.

Edytowane przez Endeg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.