Skocz do zawartości

Aplikacja forum na telefony


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie Weteranie i kadeci 

 

Mam pomysł aby stworzyć aplikacje naszego forum na telefony ze systemem Android oraz IOS +możliwie jak sie uda Windows coś na wzór apki serwisu zaczynającego się na W kończąc na P było by to proste przejrzyste oraz co najważniejsze wygodne.Co o tym sądzicie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forum jest responsywne i bardzo ładnie wyświetla się w przeglądarce smartfona, imho osobna aplikacja zbędna. Jeśli chodzi o serwis, o którym wspomniałeś, to zainstalowałem kiedyś ich apkę i szybko wróciłem do zwykłej wersji mobilnej strony. :D

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Mnemonic napisał:

 Do roboty B)

To niech ktoś sie tym zajmie ten co umie programować ja tylko rzuciłem pomysł :)

 

1 minutę temu, TheFlorator napisał:

Pytanie powinno być skierowane do moderatorów/właściciela forum bo to jego własność i produkt , nim się cokolwiek zrobi. Także byłbym na razie powściągliwy.

@Mosze Red

Chcialbym usłyszeć opinię innych nie tylko moderatorów i administratorów ale też zwykłych użytkowników bo jesteśmy wirtualną społecznością i wszyscy korzystamy z tego produktu nawet NoName który właśnie przegląda to forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to nie ma racji bytu. Nie jestem jakimś specem ale wg mnie, apka do forum jest zbędna, ponieważ na przeglądarce działa okej, za dużo zamieszania i niepotrzebne wydawanie pieniędzy na coś, co można mieć również dzięki wpisaniu adresu strony w wyszukiwarce. Kiedyś też o tym myślałem, żeby to zaproponować ale po dłuższym przemyśleniu doszedłem do aktualnego zdania na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Carl93m napisał:

Moim zdaniem to bez sensu z jednego powodu: ponieważ z forum braciasamcy.pl nie korzysta się zazwyczaj w autobusie, a incognito wieczorem przy kompie :D 

 

Kto używa ten używa ;) ja częściej jestem na mobilnej i dla mnie to pewne ułatwienie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i silnik jest trochę zbyt ciężki na smartfona (strasznie zżera RAM) i posty lepiej pisać z PC, ale dedykowana aplikacja mobilna nic nie zmieni. Teraz i tak programy na wiele platform pisze się w ten sam sposób, co standardową aplikację webową, tak że taka dedykowana aplikacja mobilna nie różniłaby się wiele od strony obecnie uruchomionej w przeglądarce na smartfonie, jedynie duplikując jej funkcjonalności. W skrócie - strata czasu.

Poza tym forum działa na określonym silniku, nie podepniesz się do niego ot tak bez znajomości usług. Wgryzanie się w dokumentację i analiza zajęłaby na tyle dużo czasu, że Marek oglądając kosztorys pewnie osiwiałby ;) No nie ma to zbyt dużego sensu i nikt na to nie pójdzie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.