Skocz do zawartości

Pochwal sie Pojazdem


Zupa15

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 rok później...
  • 2 miesiące temu...

To ja jako 1 moge zacząć ? może ożywie trochę ekipę ? 

Auto: VW Bora

Silnik: 1.9 TDI 90 + program na 128km + launch control

Modyfikacje: bardzo sztywna zawiecha przód-5cm tył -3cm, radio dotykowe 2 din+kamera cofania, dołożony tempomat, dołożone grzane jasne skóry, poprawione audio, sztywne tuleje wahaczy, koła 225/45/17, najdłuższa skrzynia 5 biegowa + jednomas i mocniejsze sprzęgło. Odświeżone hamulce przód + tył na częściach ATE

Wszystko robione samemu włącznie z programem?

Na tym setupie auto robio 0-100 na poziome 8.6-9.3 zależy od startu czyli tak jak fabryczne 1.9 150km:] przy czym spalanie w trasie na tempomacie przy prędkości 120-130 5.0-5.2litry ON/100km? ganiając się na winklach z audi S3 w quattro musiałem hamować bo za słabo się trzymała ?

W planach: frontowy intercooler, większe wtryski (prawdopodobnie końcówki 0.216 i większe turbo gt1549s, plany na ok 170 km?

Zapraszam do chwalenia się ?

A na weekendy Kawasaki er6n 2015 rok

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Bardzo fajne wozidło.

Proszę nie pisz takich szczegółów dotyczących modelu pojazdu, bo niepotrzebnie wypływają o Tobie dane.
Lepiej było napisać Golf IV z tym samym silnikiem lub Toledo :P 
Moje wozidło to kompletna seria,  wywodzi się z kraju orientu. Mam na pokładzie zainstalowany podtlenek gazotu i zdarza mi się na światłach zaskoczyć nie jedną Bawarkę :P

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Strzała,

na codzień bujam nie autemz kraju Wikingów model S80 1 gen. 2.4 gaz i benzyna to prawdziwa rodzina xD. Nie mam w nim  żadnych gwintów, negatywów lub tunningów. Staram się aby było w mairę nienagannym stanie technicznym.

 

W przeszłości posiadałem kilka samochoduFF ludu z 1.9 tdi na pompie( z racji niskiego budżetu) jednak pragnę pominąć to minutą ciszy.

 

Pozdrawiam  i szerokości !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
W dniu 4.06.2019 o 16:49, Chciak napisał:

To ja jako 1 moge zacząć ? może ożywie trochę ekipę ? 

Auto: VW Bora

Silnik: 1.9 TDI 90 + program na 128km + launch control

Modyfikacje: bardzo sztywna zawiecha przód-5cm tył -3cm, radio dotykowe 2 din+kamera cofania, dołożony tempomat, dołożone grzane jasne skóry, poprawione audio, sztywne tuleje wahaczy, koła 225/45/17, najdłuższa skrzynia 5 biegowa + jednomas i mocniejsze sprzęgło. Odświeżone hamulce przód + tył na częściach ATE

Wszystko robione samemu włącznie z programem?

Na tym setupie auto robio 0-100 na poziome 8.6-9.3 zależy od startu czyli tak jak fabryczne 1.9 150km:] przy czym spalanie w trasie na tempomacie przy prędkości 120-130 5.0-5.2litry ON/100km? ganiając się na winklach z audi S3 w quattro musiałem hamować bo za słabo się trzymała ?

W planach: frontowy intercooler, większe wtryski (prawdopodobnie końcówki 0.216 i większe turbo gt1549s, plany na ok 170 km?

Zapraszam do chwalenia się ?

A na weekendy Kawasaki er6n 2015 rok

 

Jak tam twoje mody ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
W dniu 6.04.2020 o 20:19, Perun napisał:

Jak tam twoje mody ?

Siemka. Aktualnie 172km 365nm

Jednak turbo z 130km tdi wpadło i pompa 11 z tlokorozdzielaczem 11mm, ale po wakacjach chce wrzucić gtb2060vklr i wtryski 0.230 zaatakować 230km.

Niestety apetyt rośnie w miarę jedzenia. 

Wrzuciłem tez tarcze 312mm na większym zacisku i klocki ceramiki plus płyn motul rbf 600. Ważniejsze za hamować jak rozpędzić ?

Zamawiam teraz na dniach jeszcze rozporke górna i dolna przód. 

Aktualnych czasów 0-100 nie znam ale bmw i3 nie daje rady a ono robi 7.3 setke. Za 2-3 miesiące planuje obejzdzac audi s6 c5?

Może i nie warto w trupa pakować kasę, ale sam stroję auta, mam hamownie, wiem gdzie części tanio kupić to zabawa jest za śmieszne pieniądze ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.06.2020 o 10:39, Chciak napisał:

Siemka. Aktualnie 172km 365nm

Jednak turbo z 130km tdi wpadło i pompa 11 z tlokorozdzielaczem 11mm, ale po wakacjach chce wrzucić gtb2060vklr i wtryski 0.230 zaatakować 230km.

Niestety apetyt rośnie w miarę jedzenia. 

Wrzuciłem tez tarcze 312mm na większym zacisku i klocki ceramiki plus płyn motul rbf 600. Ważniejsze za hamować jak rozpędzić ?

Zamawiam teraz na dniach jeszcze rozporke górna i dolna przód. 

Aktualnych czasów 0-100 nie znam ale bmw i3 nie daje rady a ono robi 7.3 setke. Za 2-3 miesiące planuje obejzdzac audi s6 c5?

Może i nie warto w trupa pakować kasę, ale sam stroję auta, mam hamownie, wiem gdzie części tanio kupić to zabawa jest za śmieszne pieniądze ?

Jaki intercooler tam masz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 3 miesiące temu...
  • 8 miesięcy temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.