Skocz do zawartości

Memy z cyberguru, KONKURS Z NAGRODAMI!


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

Zdjęcie sprzed dwóch dni, którym wzbudzałem litość Pań na fejsie:

 

yu5jSWA.jpg

 

Patryk z fejsa zmienił zdjęcie, rozśmieszył mnie do łez, a jednocześnie nieświadomie rzucił wyzwanie forumowemu Mistrzowi od takich zdjęć, @Voqlsky

 

GtwBs0E.jpg

 

Kto wymyśli najśmieszniejsze zdjęcie, podpis itd., dostanie jedno z nagrań na meila (Sztuka relaksu albo modlitwa do Boga najlepszego przyjaciela).

  • Like 3
  • Haha 11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Marek  karci Żanetkę bo przeglądał jej telefon i nie znalazł niczego o co mógł się pogniewać....bo nie chciała się z nim kłócić...bo zdradzała go we śnie"

 

:PPPPPP

 

Marek.jak-zmniejszyc-fotke_pl.jpeg

Edytowane przez Maynard
  • Like 2
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Drizzt Zapewne za pomocą jakichś sił pochodzenia nadnaturalnego (coś jak w X-Men) przeczytałeś wiadomość brata @zuckerfrei do mnie, który opisał mi jaki mem z Markiem chce stworzyć :D. Kropka w kropkę odwzorowałeś jego słowa :lol:.

 

@Zły_Człowiek Spróbuj tak, wejdź w swój link, kliknij PPM, otwórz grafikę w nowej karcie i ten link skopiuj i tu wklej.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Quo Vadis? napisał:

 

@Zły_Człowiek Spróbuj tak, wejdź w swój link, kliknij PPM, otwórz grafikę w nowej karcie i ten link skopiuj i tu wklej.

NUaPHOB.png

o teraz super XD

 

BTW. Czy to foto nie będzie używane przeciwko forum?

Guru tu nie wygląda jakoś bosko....

o co mi chodzi? Przeciwnicy naszego ulubionego forum będą pokazywać to foto i będą gadać, że wszyscy słuchamy takiego guru....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.