Skocz do zawartości

Co 4 Polak singlem. Czy nadciąga epidemia samotności? Fatalna przyszłość dla mężczyzn


MoszeKortuxy

Rekomendowane odpowiedzi

Dlatego kwestie ściąga czarnych , ciaptych została rozwiązana ich zadanie to zapładnianie europejek skoro one tak sie nie chcą  ze swoimi rodakami rozmnażać. To lewactwo wpadło na pomysł że kobiety poleciały na możliwość zdobycia innych genów co oczywiście się już dzieje 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Metody napisał:

Całe Wasze życie kręci się wkoło kobiet. Zobaczmy tylko tematy na forum. Gdy ktoś oczyszcza swoje życie, szczęście z kobiet, to nie musi o nich mówić, dyskutować. Po prostu uwolnił się od nich. 

Bardzo chętnie - i mówię to bez cenia ironii - zobaczę więcej tematów poświęconych życiu kawalerskiemu w całej jego rozciągłości i przyziemności. Począwszy od tego jak organizować sobie czas wolny, poprzez realia życia towarzyskiego gdy nie posiada się rodziny, skończywszy na finansach. Jeśli idzie o MGTOW takie wątki powinny być podstawą, a są niestety w mniejszości, bo nawet zadeklarowani dożywotni kawalerzy więcej gadają w sieci o babach i społeczeństwie, niż o tym jak zorganizować sobie życie wedle wyznawanej ideologii i jakie to życie ma w praktyce blaski i cienie. Więc jeśli ta sytuacja cię uwiera, masz jakieś ciekawe przemyślenia - pisz śmiało, dokonaj zmiany, którą chciałbyś zobaczyć.

 

 

Edytowane przez Mr.Meursault
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo kobiety sprawiają, że wydzielają się duże emocje. :(

A tak poza tym to na dniach kupuję pierwszy swój zestaw do windsurfingu.

Także ja wiem co będę robił na wakacjach. Nie lubię dalekich wyjazdów po świecie bo mi szkoda kasy na takie bzdury.
Coś tam zwiedziłem europę ale wolę wynająć sobie domek nad jeziorem i cały dzień spędzić na wodzie, wieczorem ognisko, muzyczka, piwko. :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co 4 Polak singlem. Czy nadciąga epidemia samotności? Fatalna przyszłość dla mężczyzn

dlaczego fatalna ? autora tego zdania albo pojebało albo jest kobietą.

p.s. co o tym myślę ? no i chuj no i cześć, same plusy. Będzie więcej kumpli choćby do pogrania w karty. Sex roboty, dziwki i po problemie, a te kolejkowe mamusie do samców alfa niech popierdalają z wózkami po mieście idaremnie szukają frajera. Może w końcu chłopy się wyleczą z tego zasranego poczucia obowiązku rodziny. Jak nie rozumem to siłą sytuacji.

Jak żyję i widzę, prawie wszystkie problemy emocjonalne faceta mają na drugie imię "kobieta". A, że jestem za niski, a że za mało zarabiam, a że ona jakaś wkurwiona dzisiaj, pewnie przeze mnie. Może trzeba było coś tam kupić, gdzieś zawieźć... ja pierdole I tak wygląda życie dużej większości moich kumpli.

Dodam jeszcze jedno, teraz mi się przypomniało. WIdziałem niedawno dziewczynę, z którą kręciłem ponad 20 lat temu. Wtedy była fajna, teraz... ledwo ją poznałem.

 

Edytowane przez urodzony_w_niedzielę
  • Like 9
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, urodzony_w_niedzielę napisał:

A, że jestem za niski, a że za mało zarabiam, a że ona jakaś wkurwiona dzisiaj, pewnie przeze mnie. Może trzeba było coś tam kupić, gdzieś zawieźć...

A najlepsze jest to, że to wszystko jest w sferze psychicznej faceta. Facet przyjmuje winę i odpowiedzialność na siebie - za brzydki, za biedny, za mało zaangażowany. Kobieta z kolei wychodzi tutaj na pozycję zwycięską, bo ona zawsze zarzuci winę komuś innemu - on za mało zarabia, on za mało się stara, ja jestem nieskazitelna. Te wszystkie rozterki facetów wynikają z tego, że sami nie stawiają żadnych wymagań, a tylko spełniają oczekiwania drugiej strony.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, urodzony_w_niedzielę napisał:

 WIdziałem niedawno dziewczynę, z którą kręciłem ponad 20 lat temu. Wtedy była fajna, teraz... ledwo ją poznałem.

Ja tak samo, tylko... kurcze... upływ czasu nas też dotyczy, niestety... Więc to działa w obie strony.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe linki są w komentarzach pod filmem:

 

https://polskierealiablog.wordpress.com/2017/11/24/rynek-matrymonialny-w-polsce-charakterystyka-i-analiza/

https://polskierealiablog.wordpress.com/2017/11/18/bedziemy-mieli-pokolenie-starych-kawalerow-ogromny-deficyt-mlodych-kobiet-w-kraju/

 

Na obszarach wiejskich nieciekawie, za to w dużych miastach hodowla 30-letnich kobiet typu "Gdzie ci mężczyźni?" będzie trwać w najlepsze ;)

Edytowane przez Ancalagon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mojego kumpla, który jest: wysoki, blondyn, wysportowany, pasje, dobre zarobki, ojciec sędzia i dużo $, wykształcony, olała laska, która była przeciętna.

Chłopak się zasmucił, ale laska już kilka lat szuka odpowiedniego faceta na sympatiach, badoo i innych cudach, w w jej wzroście 188 cm ciężko będzie miała ;).

 

Śmiejemy się z kolegami, że jak kolega się nią interesował, a ona go odrzuciła, to jakby wygraną w totka wyrzucić do kosza , nie nie chcę 14 milionów zł ;).

Oczywiście teraz już za późno , bo kolega znalazł fajną dziewczynę (też wysoka).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż wg. artykułu mam przejebane... 

 

Nie nie, miałem przejebane jak nie znałem forum. Teraz to mam wyjebane. 

 

Ta nadwyżka facetów, która nie znajdzie do sobie laski, może spożytkować czas, pieniądze znacznie lepiej niż ci co zostali np. złapani na dziecko, kredyt, zapierdalanie na 2 etaty. Tyle że matrix robi taką sieczkę, że się nie dziwię że wzrośnie liczba samobójstw u facetów. 

Edytowane przez slavex
  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, PewnySiebie napisał:

Śmiejemy się z kolegami, że jak kolega się nią interesował, a ona go odrzuciła, to jakby wygraną w totka wyrzucić do kosza , nie nie chcę 14 milionów zł ;).

To jest Wasze subiektywne zdanie.Skoro dziewczę odrzuciło zaloty owego "księcia z bajki" a według schematu marzenia każdej Karyny, to oznacza niechybnie, że w jej mniemaniu był aż tak chujowy że nie przyćmiły tego nawet "oczywiste" walory :D

Może jest wyjątkowa, inna niż wszystkie - tak wiem, jaja se robię... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Strażak napisał:

Ja tak samo, tylko... kurcze... upływ czasu nas też dotyczy, niestety... Więc to działa w obie strony.

U nas nie aż tak bardzo jak u pań. Facet jest jak wino, im starszy tym lepszy. Z kobietami jest nieco inaczej. One zwyczajnie szybciej brzydną ze względu na duża ilość używanych kosmetyków, ciagłe makijarze itp. Żadna cera na dłuższą metę tego nie wytrzyma i dlatego bez makijarzu są zupełnie inne z wyglądu, zupełnie nie do poznania. Do tego zła dieta i używki, a w zasadzie "wieczna dieta". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.02.2018 o 02:18, Ksanti napisał:

Btw. życie w samotności wg. badań naukowych to jeden z coraz popularniejszych powodów przedwczesnego zgonu.

No i tu jest problem z generalizacją wyników takich badań. Bo i owszem samotni umierają statystycznie częściej, ale:

- jaka jest definicja samotności?,

- badania nie pokazują dlaczego byli samotni (alkoholicy i inni uzależnieni, osoby bardzo ciężko chore),

- badania nie pokazują czy byli w związku, a potem stali się samotni (myślę, że w kwestii mężczyzn, którzy stracili cały dorobek życia przez "system" nie trzeba komentować),

- badania nie pokazują przedziału wiekowego owych samotnych (mam tu na myśli osoby bardzo młode, bo najwięcej zgonów przed 25 r.ż. to mężczyźni).

Ponadto, badania nie pokazują jaki wpływ na ww. fakt ma dyskryminacja mężczyzn w zakresie oferowanej przez Państwo pomocy w odniesieniu do typowo męskich problemów (samobójstwa, bezdomność, depresja, przemoc fizyczna, wojny czy inna nagła śmierć to domena mężczyzn).

A więc... te badania są o kant d.py rozbić.

Mężczyzna, który jest w miarę zdrowy i ogarnięty finansowo nigdy nie umrze samotny (chyba że z wyboru).

Edytowane przez Miner
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Jebak Leśny napisał:

To jest Wasze subiektywne zdanie.Skoro dziewczę odrzuciło zaloty owego "księcia z bajki" a według schematu marzenia każdej Karyny, to oznacza niechybnie, że w jej mniemaniu był aż tak chujowy że nie przyćmiły tego nawet "oczywiste" walory :D

Dla niej chyba nikt nie jest wystarczający, ma już 29 lat i dalej szuka tego jedynego.

W jej mniemaniu Grey byłby chujowy ;p

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa sprawa, bo mam paru znajomych, za którymi panny (zwłaszcza młodsze) się uganiają i chciałyby być z nimi w związku, a oni nie są do tego tacy skorzy. Wypad na miasto, lub numerek, ale nic ponad to. Nie zobowiązująca relacja. Wolą się skupić na swoim rozwoju. Mają kasę, pracę, dobrze zbudowane ciała (trener personalny, a jedne robi jako model dorywczo i też jest trenerem). Wolą skupić się na szkole, przyjaciołach, a tak to wyżyją się raz na jakiś czas i mają spokój. Wychodzą z założenia, że chcą najpierw coś osiągnąć, a potem będziesz czas na rodzinę, bo pod mostem dzieci nie będą przecież wychowywać, lub w mieszkaniu 30m2. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Gromisek napisał:

Wolą skupić się na szkole, przyjaciołach, a tak to wyżyją się raz na jakiś czas i mają spokój. Wychodzą z założenia, że chcą najpierw coś osiągnąć, a potem będziesz czas na rodzinę, bo pod mostem dzieci nie będą przecież wychowywać, lub w mieszkaniu 30m2. 

Masz znajomych z dobrym nastawieniem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.02.2018 o 20:42, Ancalagon napisał:

Znalazłem obiecaną mapkę, przedział jednak 20-44, czyli nieco węższy :P W opolskim panowie wyjechali do Niemiec ^^

comment_JWzxGETIxzL8MSRbqcZZHZtxYalDNuqh

 

Loszki z wiosek - wystawiają się na portalach randkowych i szukają facetów w dużych miastach. Już samo to, że facet jest z dużego miasta i ma tam mieszkanie, wozidło i pracę - powoduje, że jest atakowany na portalach przez wieśniaczki. Można przebierać do woli, niektóre już zgłaszają chęć dojeżdżania na spotkania do dużego miasta.

 

Więc mam dla was jeszcze jeden punkt do atrakcyjności faceta, nie tylko fryz, ciało, wzrost ale to gdzie mieszka, faceci z dużych miast mają chyba  +3 do stawki.

 

Wystawiasz profil i w opisie piszesz.  Samotny mężczyzna ze swoim lokum z dużego miasta "......" - tu podać jakiego do tego fotka w dobrych ciuchach najlepiej w garniturze koło dobrej fury. Loszkinie będą walić drzwiami i oknami. Można nawet co jakiś czas brać jedną na chatę - posprząta, pozmywa ugotuje no i szparki uchyli. a potem kopa w dupę. I następna.  Nie martwcie się - poradzi sobie w mieście. Jak siedzieliście w pracy ona już szukała rezerwy i lepszej opcji.

 

Tylko, że ja już tak mam, że nie znoszę w domu obcych, zwłaszcza obcych loszek.Córkę mam co drugi dzien i jest nam w domu ok. Córka czeka jeszcze rok jak skonczy 13 lat by się do mnie przeprowadzić, matkę nazywa wiedźmą, itp.

 

Więc mi nie jest potrzebna baba która chciałaby zamieszkać w moim domu i wprowadzac swoje porządki.

 

Samemu jest ZAJEBIŚCIE. Sam dysponuję swoją kasą, czasem, tym co robię albo i nie robie w domu. Jak mi się chce to robie a jak nie chce to nie robie.

 

Dobiero po rozwodzie zauważyłem pomimo alimentów - ile można miesięcznie odłożyć jak się chce i umie.

 

JESTEM SWOIM PANEM !! Nie muszę się liczyć ze zdaniem loszki czy się opłaca te pracę zmienić czy nie??

 

Nie obchodzi mnie zdanie jakiekolwiek zdanie loszki w zakresie kupna auta. tylko moja córka i tata mogą doradzac.

 

Te wieczory.....spokojne bez szarpaniny....walnąć się na kanapce z jakimś trunkiem i oglądnąć film czy program.

 

I gdzieś czytałem, że mężczyźni single żyją dłużej od mężczyzn w związkach. Bo facet singiel ma święty spokój od zrzędzącej Wiedźmy/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, rarek2 napisał:

I gdzieś czytałem, że mężczyźni single żyją dłużej od mężczyzn w związkach. Bo facet singiel ma święty spokój od zrzędzącej Wiedźmy/

 

A ja widziałem gdzieś odwrotne badania, że właśnie to single żyją krócej, bo przytulanie i dotyk drugiej osoby obniża stres czy coś takiego.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, rarek2 napisał:

I gdzieś czytałem, że mężczyźni single żyją dłużej od mężczyzn w związkach. Bo facet singiel ma święty spokój od zrzędzącej Wiedźmy/

Badania naukowe mówią co innego. Mężczyźni żonaci żyją dłużej, aczkolwiek uważam, że mężczyzna który przyswoi wzorce z tego forum będzie żył statystycznie dłużej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, PewnySiebie napisał:

Badania naukowe mówią co innego. Mężczyźni żonaci żyją dłużej, aczkolwiek uważam, że mężczyzna który przyswoi wzorce z tego forum będzie żył statystycznie dłużej.

Ale tu należy zadać pytanie: z czego to wynika że żonaci żyją dłużej?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To widać jasno na mężczyznach wdowcach, szczególnie klasa niska lub średnia. Jak stracą żonę to zatracają się w alkoholu, niedojadają lub żywią się po prostu źle. Te statystyki są oparte na starszych pokoleniach, w których był normalny podział ról między kobietą a facetem. W takim sensie, że samiec był bardziej zależny od swej damy w kwestiach domowych. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, PanDoktur napisał:

To widać jasno na mężczyznach wdowcach, szczególnie klasa niska lub średnia. Jak stracą żonę to zatracają się w alkoholu, niedojadają lub żywią się po prostu źle. Te statystyki są oparte na starszych pokoleniach, w których był normalny podział ról między kobietą a facetem. W takim sensie, że samiec był bardziej zależny od swej damy w kwestiach domowych. 

Czyli po prostu nie uwzględniono w tych badaniach młodszych pokoleń i stąd takie a nie inne wnioski. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Shambler napisał:

Ale tu należy zadać pytanie: z czego to wynika że żonaci żyją dłużej?

To już spytaj naukowców.

http://www.rynekzdrowia.pl/Po-godzinach/Naukowcy-zonaci-mezczyzni-zyja-srednio-dekade-dluzej-niz-pozostali,170134,10.html

http://www.lifestyle.banzaj.pl/Zonaci-mezczyzni-zyja-dluzej-i-rzadziej-sie-stresuja-40623.html

 

1432909654_6gmpaf_600.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.