Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Rekomendowane odpowiedzi

28 minut temu, PewnySiebie napisał:

Najbardziej mnie interesuje ile oni par przebadali żeby udowodnić tą tezę?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Badania to se w dupę można wsadzić. Zależy co badają, jakie założenia początkowe mają, jakie kryteria itp. 

Są małżeństwa, gdzie jest ok i faktycznie facet ma mniej stresu.

Są tacy co mają codziennie psychiczny blitzkrieg że strony żony.

Są tacy co są sami i chcą popełnić samobójstwo.

Są tacy co są samotni i cieszą się z tego że mogą sobie kupić pizzę, piwo odpalić film i sobie fajnie spędzić wieczór, albo wziąć 2 wolnego i zrobić weekendowy wypad na narty lub snowboard. Umieją korzystać z życia jakie by ono nie było.

Są tacy biznesmeni co zbankrutowali 1-2 razy, byli spłukani, a mimo to potrafili jeszcze raz znowu rozkręcić biznesy i znowu być na szczycie.

Edytowane przez slavex

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przecież stres itd nie ma tutaj nic do rzeczy, kobieta do związku wybiera zdrowego faceta, więc siłą rzeczy zdrowsi mają większą szansę na związek a tym samym podwyższają średnią. Trzeba by zbadać tzw. "oświeconych" singli i wtedy wyciągać wnioski. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Ksanti
      Jako, że również interesuje mnie opinia pań, postanowiłem zejść z tym tematem wprost do Hadesu. Nie przedłużając - stereotypowo na jakich studiach można się spodziewać:
      a) fajnych, spokojnych dziewczyn
      b) ładnych dziewczyn
      c) dwa w jednym

Uważam, że zawsze istnieje jakiś wzór czegoś i podejmowania decyzji w życiu. Niekoniecznie chodzi mi o konkretny kierunek co bardziej charakter studiów. Chociaż jeśli ktoś ma ciekawe obserwacje lub historie związane z różnymi kierunkami to bardzo chętnie miło widziane.
      Przykładowo są studia o charakterze:
      - społecznym (np. prawo, ekonomia, administracja, marketing, finanse itp.),
      - artystycznym (np. grafika, rzeźba, malarstwo, fotografia itp.),
      - humanistycznym (np. filologie, socjologia, filozofia, kulturoznawstwa itp.)
      - medycznym (wszelkiej maści lekarze i specjaliści medyczni),
      - technicznym (np. informatyka, elektronika i wszelkie inżynierie itp.),
      - ścisłym (np. chemia, matematyka, fizyka itp.)
      - przyrodniczym (np. leśnictwo, rolnictwo, weterynaria, inżynieria wodna itp.)

Osobiście myślę, że najfajniejsze dziewczyny idą na studia przyrodnicze. Lubią rośliny i zwierzęta, więc być może cechują się empatią. Natomiast na studia społeczne wydaje mi się, że często idą dziewczyny przebojowe - karierowiczki, przyszłe korposuczki i bizneswomen. Co do urody narazie obserwuje  Jakby co jestem studentem i postanowiłem wykorzystać ostatni dzwonek aby coś ugrać. Póki co fajnie będzie luźno sobie podyskutować na temat własnych doświadczeń i różnych legend miejskich.
    • Przez Strusprawa1
      Witam. Akcja działa się dziś około 18:40 w Lublinie. Jechałem po długim dniu na dworzec kolejowy, aby móc odjechać do miasta, w którym na razie mieszkam. Jechałem miejskim autobusem od Wieniawy. Na ulicy zamojskiej wsiadły dwie dziewczyny. Młode. Jedna ciemna blondynka, druga brunetka z bardzo krótko przyciętym jednym bokiem. Obydwie wyglądały bardzo młodo, ale tym samym patologicznie - jakby "z niejednego pieca chleb jadły". Jeżdżąc dalej, gdy miejsca się zwolniły na tyłach, to siadły tam. Było to dokładnie na przeciwko mnie - jakieś dwa metry. Zaczęły się patrzeć na mnie i uśmiechać. Pomyślałem sobie - no spoko, jaja sobie chcą porobić. Potem kątem oka przyuważyłem, że chwilę potem jedna zaczęła kamerować telefonem, a gdy szybko podpatrzyłem odwracając głowę od okna, to nagrywająca wstrzymała oddech i ukryła telefon. Zacząłem się lekko stresować i zawstydzać. Pewne siebie są, trzeba przyznać. Gdy zbliżał się mój przystanek, to obydwie patrzyły się na mnie bez przerwy. Wyglądało to bardzo niezręcznie, bo gdy patrzyłem dłużej niż 4 sekundy, to śmiać się zaczynałem. Gdy wysiadłem, to wystawiały jeszcze głowę. 
      Strasznie powalona akcja. Ostatnio coś podobnego trafiło mi się na początku roku akademickiego... Ale toteż nawet nie tak. Co niektóre potrafią mieć w głowie..
    • Przez Damian
      Siedząc sobie dziś przy piwku, przygotowałem plan dla naszej Ojczyzny, by żyło sie lepiej
      Nie będę miał za złe jak jakaś partia go wykorzysta (oby tylko podali źródło :))

Żeby w RP było lepiej należałoby wprowadzić kilka usprawnień.
      Najsprawniejszym byłoby sławetne „wszyscy won!”. No, ale tego się dziś nie da.
      Dlatego mam dla rządzących kilka pomysłów. Należy usprawnić jednocześnie kilka poniższych działów naszego życia:
      1.       Zdrowie
      2.       Edukacja
      3.       Gospodarka/finanse
      4.       Wojsko
      5.       Prawo

Rozwinę teraz poszczególne zagadnienia.
      1.       Zdrowie
      - likwidacja obowiązku szczepień
      - dopuszczać na terytorium RP tylko te szczepionki, które przeszły pozytywnie badania na bezpieczeństwo i skuteczność stosowania (żadna dziś tego nie ma)
      - zlikwidować tak zwane procedury medyczne (choroba, lek, dawka), dać lekarzom, w porozumieniu z pacjentem (jego opiekunem prawnym), wybór metod i sposobów leczenia
      - znacząco ograniczyć lobby farmaceutyczne w Resorcie zdrowia

2. Edukacja
                      - likwidacja egzaminów, matury „pod klucz”
                      - przywrócenie egzaminów do szkół średnich i na studia, stypendia dla najzdolniejszych, szkoły zawodowe
                      - odkłamanie historii Polski i Europy
                      - promowanie kultury słowiańskiej i łacińskiej, prawo rzymskie
                      - nauka asertywności i podstaw prawa
                      - edukacja finansowa
                      - odkrywanie i rozwijanie naturalnych zdolności ucznia
                      - możliwość wyboru uczęszczania do(i tworzenie) szkół dla chłopców i dla dziewczynek
      3. Gospodarka/finanse
                      - zakaz uchwalania budżetu państwa z deficytem (zakaz zadłużania)
                      - powiązanie jednostki monetarnej z jakimś dobrem (np. złoto), zakaz dodruku pieniądza i/lub likwidacja banku centralnego, ewentualnie likwidacja jego niezależności
                      - likwidacja podatku dochodowego
                      - gruntowna weryfikacja urzędów i pozostawienie tylko tych niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania państwa
                      - likwidacja SSE (specjalnych stref ekonomicznych)
                      - dotowanie tylko polskich, rokujących na przyszłość, przedsiębiorstw
                      - głęboka reforma ZUS (jak to jest, że bilans miesięczny ZUS jest na plus a i tak państwo do niego dokłada?)
      4. Wojsko
                   - likwidacja wojskowych oddziałów gospodarczych (WOG) i powrót do samodzielnego zaopatrywania się jednostek
                   - redukcja etatów generalskich do około 30 (obecnie ponad 100)
                   - zamiana etatów biurowych w mundurze na etaty cywilne (tam, gdzie to możliwe)
                   - gruntowna zmiana szkolnictwa wojskowego, przywrócenie szkół chorążych
                   - zakupy dla polskiej armii, w pierwszej kolejności z gospodarki narodowej, najlepiej bez pośredników
                   - równouprawnienie w praktyce (np. egzaminy z WF)
      5. Prawo
                      - obowiązkowe badania DNA, zaraz po porodzie
                      - ustrój prezydencki
                      - likwidacja powiatów
                      - zmniejszenie liczby posłów i senatorów (odpowiednio do 250 i 60-80)
                      - obowiązkowe sprawozdania, raz w miesiącu, każdego ministerstwa dostępne w Internecie
                      - obowiązkowe sprawozdania(Prezydenta – szefa rządu) raz na pół roku, w telewizji, z tego co rząd zrobił, robi, i zamierza zrobić przez kolejne pół roku(realizacja obietnic przedwyborczych)
                      - instytucja odwołania Posła, Senatora, Prezydenta, jeżeli rażąco działa na szkodę Państwa i Narodu polskiego
                      - Powszechne wybory do SN i TK i prezesów sądów powszechnych
                      - Uwolnienie zawodów, w których obecnie jest obowiązek przynależności do zrzeszeń (np. izby lekarskie czy prawnicze)
                      - Repolonizacja banków i środków masowego przekazu (udział kapitału zagranicznego max 20%)
                      - Podmioty działające/świadczące usługi na terytorium RP mają obowiązek przestrzegać prawa polskiego.
                      - rzetelna ustawa budżetowa (dziś nie zawiera np. ZUSu)

Jeżeli macie swoje propozycje i uwagi, to zapraszam do luźnej dyskusji:)
    • Przez Qaikwow
      Ta kobieta jest swatką i ma do czynienia zarówno z mężczyznami jak i kobietami. Wie na co spoglądają obie strony przy szukaniu partnerów.

Warto obejrzeć. Film jest po angielsku, ale jak ktoś chce to może włączyć tłumaczenie automatyczne.

• Przez Deleteduser03
      Witam 
      W poprzednim wątku na końcu zaznaczyłem, że CDN, toteż wywiązuje się z obietnicy. Kolejne zasady, wskazówki, wnioski jakie powstały w ciągu mego 31 letniego żywota:

11) Nikt nie będzie mi mówił jak mam żyć bo nikt za mnie nie umrze - nie obchodzi mnie co inni robią. Dopóki nie wchodzą mi w drogę wszystko jest ok. Ale pod żadnym pozorem nie pozwalam sobie na rady dotyczące mojego życia czy przyszłości. Chyba, że sam zacznę temat. Najczęściej jednak ten temat dotyczy związków, dzieci itp. Trzeba wiedzieć co można komu powiedzieć. Jednej osobie delikatne: nie znalazłem tej jedynej (z poczuciem humoru lub trochę nawet szyderczo). Innym bardziej stanowczo np. Na pytanie kiedy ślub? - odpowiadam pytaniem - kiedy rozwód?
      12) She can make you or break you - inspirująca kobieta naprawdę dodaje skrzydeł. Gdy Cie motywuje możesz wykrzesać z Siebie 150 procent. Ale zła kobieta zniszczy Cię. Niektórzy wygrywają w totka. Szansę są podobne. 
      13) To co jest prawdziwe, a to co faktycznie jest, nie zawsze jest tym samym - stopień jaki ludzie udają szczęście jest fascynujący. Te słodkie minki na spotkaniach. Całusy. A w domu ciągłe awantury. No i ciągłe udawanie, iż ma się więcej niż w rzeczywistości. Chwilówka by zastawić syto stół. Ja jak nie miałem pieniędzy by zapraszać gościu nie robiłem tego. Goście pojedzą, popiją, wyjdą i zapomną. A dług pozostanie. 
      14) Jeśli nie dokonujesz wyborów, to stajesz się ofiarą wyboru - to chyba nie wymaga wyjaśnienia. Albo ty dokonujesz wyborów w swoim życiu, albo ktoś wybierze za Ciebie. A kto wie co jest najlepsze dla Ciebie? 
      15) Jeśli coś wygląda na podstęp to wiedz, że to podstęp - większość sytuacji jest taka jak nam się wydaje na pierwszy rzut oka. Nie trzeba godzinami rozmyślać nad tym. Jeśli ktoś jest chce nam coś dać za darmo, oczywiste jest, że coś jest tu nie tak. Za darmo jest tylko ser w pułapce na myszy. Gdy ktoś proponuję nam umowę, która jest korzystniejsza dla nas od razu kończymy rozmowę. Nikt nie podpisuje z własnej woli niekorzystną dla siebie umowę. A jeśli tak, to naprawdę chcemy wchodzić w biznes z taką osobą?
      Na razie tyle. Jak wróci wena może wątek będzie kontynuowany. 
  • Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.