Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Napisałam list do Mareczka na vimeo, ale stwierdzilam, że on bardziej jest skierowany do Was, wiec wklejam. Buziaczki, chłopcy ( być może kiedyś mężczyźni) :***

 

Cześć Mareczku ponownie! Uwielbiam Cię słuchać serio. Twoja spaczona wizja świata bawi wręcz do łez. Absolutnie większość kobiet zniszczy życie dzieciom, które kochają ponad wszystko , by podać ich ojców do sądu, oskarżyć o pedofilię i zagarnąć ich dom. Co druga kobieta to robi i każe dzieciom kłamać, oskarżać ich tatusia o takie rzeczy i tym samym niszczyć psychikę niewinnych niczemu dzieci. To jest tak obrzydliwe, że aż się o tym gadać nie chce. Robię to dla dobra społecznego i do tego za darmo. To tak a’propos materialistycznej natury kobiet. I tak wmówisz to albo innym mizoginom, albo ludziom głupim bądź naprawdę skrzywdzonym przez kobietę. Ale taka generlizacja to skrajna patologia i chyba o tym wiesz. Co do zabezpieczenia siebie i dzieci. Każda rozważna kobieta (miłość miłością, ale że większość mężczyzn zdradza to powszechnie wiadomo, wręcz temu co głosisz Mareczku, dużo większy procent niż zdradzających kobiet), więc kobieta znająca choć trochę prawo cywilne nie zamieszka w domu czy mieszkaniu męża tylko zażąda sprzedania mieszkania męża ( swoje oczywiście też sprzeda), żeby kupić coś razem po ślubie. Żeby w sytuacji, kiedy mąż zdradza, pije, bije nie być w sytuacji bez wyjścia. Kobieta raczej nie zakłada w momencie kiedy bierze ślub, że będzie się rozwodzić. Ale bierze pod uwagę, że to ona będzie głównie odpowiedzialna za wydanie na świat i wychowanie dzieci, często poświęcając dla rodziny swoją karierę i niezależność. Więc gwoli przypomnienia informuję, że wszystko co zarobił i czego się dorobił mężczyzna, kiedy jego kobieta rodziła mu i wychowywała dzieci, sprzątała, prała, gotowała obiadki, kochała się często z nim kiedy nie miała ochoty ( ja tego nie rozumiem, ale wiem że nadal wiele kobiet tak robi) to jej się to po prostu NALEŻY, pomyśl ile kosztowałaby surogatka, kucharka, sprzątaczka, praczka, niania i kontrowersyjnie trochę..prostytutka na zawołanie. Troszkę by tego było, nie? Obawiam się, że mało kogo byłoby stać. A kobieta robi to z miłości do Was, tego nie kupisz za żadne pieniądze. I Ty mając taki skarb w domu, dbający o Ciebie i o dzieci masz czelność ją zdradzać, tłumacząc się że przytyła po ciąży i nie ma ochoty na seks? I do tego mieć pretensję, że chcę rozwodu i mieszkania? Kpisz sobie? I kto tu jest niedojrzały? Mężczyzna kochający kobietę czy mężczyzna traktujący kobietę jak za przeproszeniem dzi*kę, służącą i inkubator? Sorry, to jest poniżej wszelkiego poziomu. Ale zgadzam się z jednym, że mężczyzna jest bardziej odpowiedzialny gdy otwarcie mówi, że się do związków i na ojca nie nadaje niż taki, który twierdzi że się nadaje a z niego jest taki mężczyzna jak ze mnie prima  balerina ( przypominam ponad 120 kg czystej masy) . Przykra będzie niestety starość takiego mężczyny, ktory ma może pieniądze, ale nie ma na kogo ich wydawać, nie ma pociechy z dzieci, z wnuków, nie ma mu podać kto ciepłej herbaty gdy będzie chory, jasne można zawsze wynająć pielęgniarkę, prostytutkę lub kupić wypasionego sex robota. Prawie to samo, z tym że w tym wypadku „prawie” robi naprawdę dużą różnicę.
 Co sądzę o waszym forum już mówiłam kilka razy, ale będę powtarzać znowu i znowu, do znudzenia. I teraz mój apel do mężczyzn słyszących pod swoim adresem, że nie są dojrzali bo nie chcą związków i już chcą się oburzyć, że oni nie dadzą się wrobić w dzieciaka ( albo płacić za nieswojego bękarta), że kobiety są głupie puszczalskie i ich jedyna pasją jest przeglądanie fejsbuczka to się chwilę zastanówcie. Pomyślcie o wszystkich szczęśliwych mężach i ojcach i czy chcecie mieć 40 lat na karku, nie mieć rodziny, mieć multum wrogów i pielęgnować swą gorycz i frustację. Dobrych, troskliwych wiernych, zapewniającym rodzinie byt i bezpieczeństwo kobiety nie zdradzają. Bo i po co?
Co do Doroty Wellman hmm… wykształcona inteligentna kobieta, mówiąca wiele mądrych rzeczy, wspierająca organizacje pomagającą wielu ludziom ( w tym WOŚP), pomagająca kobietom ( i to nie w sposób, że mówi że mężczyźni to podludzie i żywe banki spermy). A Ty Mareczku co robisz? Wmawiasz mężczyznom, że związki są złe, kobiety głupie a posiadanie dzieci wiąże się jedynie z płaceniem alimentów. Ty tych mężczyzn próbujesz unieszczęsliwiać, bo sam masz problemy z kobietami, boisz się ich. A skoro się boisz to udajesz, że je zrozumiałeś bo wtedy możesz pozornie strach zmniejszyć. Polecam terapię, może za kilka lat wyjdziesz na prostą. Taka moja przyjacielska dobra rada. Buziaczki :***
PS. Musze się poskarżyć, ktoś ostatnio dyżur na forum zawalił bo 3 godziny od 4 do 7 bana nie dostałam ;(

 

Przeniesione do rezerwatu. Rx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, HelpLine napisał:

Pomyślcie o wszystkich szczęśliwych mężach i ojcach i czy chcecie mieć 40 lat na karku, nie mieć rodziny, mieć multum wrogów i pielęgnować swą gorycz i frustację. Dobrych, troskliwych wiernych, zapewniającym rodzinie byt i bezpieczeństwo kobiety nie zdradzają. Bo i po co?

To mnie rozbawiłaś z rana.

Czaisz się cała noc żeby wrzucić elaborat...,czyżbyś nie miała meskich gaci do prania?Lub innych ciekawszych zajęć, np wyspać się.

Godzinę temu, HelpLine napisał:

Cześć Mareczku ponownie! Uwielbiam Cię słuchać serio. Twoja spaczona wizja świata bawi wręcz do łez. Absolutnie większość kobiet zniszczy życie dzieciom, które kochają ponad wszystko , by podać ich ojców do sądu, oskarżyć o pedofilię i zagarnąć ich dom. Co druga kobieta to robi i każe dzieciom kłamać, oskarżać ich tatusia o takie rzeczy i tym samym niszczyć psychikę niewinnych niczemu dzieci. To jest tak obrzydliwe, że aż się o tym gadać nie chce. Robię to dla dobra społecznego i do tego za darmo. To tak a’propos materialistycznej natury kobiet.

O tym wszystkim to same panie piszą, wystarczy poczytać "porady"na damskich forach

Reszty nawet mi się komentować nie chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, kryss said:

To mnie rozbawiłaś z rana.

Czaisz się cała noc żeby wrzucić elaborat...,czyżbyś nie miała meskich gaci do prania?Lub innych ciekawszych zajęć, np wyspać się.

O tym wszystkim to same panie piszą, wystarczy poczytać "porady"na damskich forach

Reszty nawet mi się komentować nie chce.

A co chlopcy juz nie tylko rozumu ale i raczek nie maja zeby sobie wyprać? Dziekuje za troske, wyspana jestem :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, HelpLine napisał:

A co chlopcy juz nie tylko rozumu ale i raczek nie maja zeby sobie wyprać? Dziekuje za troske, wyspana jestem :*

Mnie pierze pralka, kosztowała 1,2tyś jeden raz, jest na gwarancji i nie zrzędzi:P

A kiedy ostatnio byłaś nie wyspana....,chyba dawno:D

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, HelpLine said:

Przykra będzie niestety starość takiego mężczyny, ktory ma może pieniądze, ale nie ma na kogo ich wydawać,

Np. Na siebie, pasje, na ratowanie puszczyka plamistego. Zreszta co Cię to obchodzi co kto robi ze swoimi pieniędzmi...

Edytowane przez zuckerfrei
  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, HelpLine napisał:

Pomyślcie o wszystkich szczęśliwych mężach i ojcach i czy chcecie mieć 40 lat na karku, nie mieć rodziny, mieć multum wrogów i pielęgnować swą gorycz i frustację. Dobrych, troskliwych wiernych, zapewniającym rodzinie byt i bezpieczeństwo kobiety nie zdradzają. Bo i po co?

Nie chce wchodzić z Tobą w polemikę nie interesuje mnie to. Piszę do mężczyzn którzy to przeczytają ale myślę, że  już i tak to wiedzą skoro tu są. Kobiety skutecznie odcinają mężczyzn od znajomych, od pasji. Mówię ci o tym jako osoba która ze swojej pasji z życzliwym nastawieniem wielu osób, zbudowała "sztukę życia" (to nie są moje słowa) i jest to publicznie znane. W zaciszu domu- najpierw fochy, później odcinanie od znajomych, od rodziny, w końcu wybór albo ona albo pasja która powoli zaczynała też być źródłem dochodu (najwyraźniej zbyt powoli albo zbyt małego  dochodu). No to wybrałem - najlepiej dla siebie. Człowiek nigdy nie powinien przestawać uczyć się, rozwijać swoje zainteresowania bo to podnosi jego samoocenę, powoduje że nie chce nic od nikogo, staje się też wzorem dla innych na przykład dla dzieci, które całą sytuację rozstania, relacji i wyborów, też zaczynają lepiej rozumieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minutes ago, Personal Best said:

Nie chce wchodzić z Tobą w polemikę nie interesuje mnie to. Piszę do mężczyzn którzy to przeczytają ale myślę, że  już i tak to wiedzą skoro tu są. Kobiety skutecznie odcinają mężczyzn od znajomych, od pasji. Mówię ci o tym jako osoba która ze swojej pasji z życzliwym nastawieniem wielu osób, zbudowała "sztukę życia" (to nie są moje słowa) i jest to publicznie znane. W zaciszu domu- najpierw fochy, później odcinanie od znajomych, od rodziny, w końcu wybór albo ona albo pasja która powoli zaczynała też być źródłem dochodu (najwyraźniej zbyt powoli albo zbyt małego  dochodu). No to wybrałem - najlepiej dla siebie. Człowiek nigdy nie powinien przestawać uczyć się, rozwijać swoje zainteresowania bo to podnosi jego samoocenę, powoduje że nie chce nic od nikogo, staje się też wzorem dla innych na przykład dla dzieci, które całą sytuację rozstania, relacji i wyborów, też zaczynają lepiej rozumieć.

Jasne zgdzam się, ograniczenia partnera jest zle, egoistyczne i działa żle na atmosferę w związku. No chyba, że ta pasja tak pochłonęla pana, że w ogóle nie ma czasu dla partnerki to wtedy pretensje są uzasadnione. Bo jednak więż z ukochaną osobą powiinna być na pierwszym miejscu. Ale Panowie tego nie robią myślisz? Ile już sytuacji slyszalam, że mąż chcial zamknąc kobiete w domu, ograniczyc jej rozwoj. Mysle ze sa to sytuacje nawet częstsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, HelpLine napisał:

Robię to dla dobra społecznego i do tego za darmo.

Nie wysilaj się, mamy swój rozum i nie damy sobie wciskać kitów, Marek mówi ogólnie o naturze kobiet, nie mówi że wszystkie będą oskarżać mężów o pedofilię. 

Napisz jeszcze dlaczego wg Ciebie kobiety po ślubie nie mają ochoty na sex, muszą się zmuszać, większość się nie zmusza?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minutes ago, Wikary said:

Nie wysilaj się, mamy swój rozum i nie damy sobie wciskać kitów, Marek mówi ogólnie o naturze kobiet, nie mówi że wszystkie będą oskarżać mężów o pedofilię. 

Napisz jeszcze dlaczego wg Ciebie kobiety po ślubie nie mają ochoty na sex, muszą się zmuszać, większość się nie zmusza?

 

tak o naturze kobiet, wszystkie sa takie same tylko inna jest barwa glosu i ksztalt cyckow :P Libido sie zmniejsza, niektorzy mezczyzni nie potrafia tego zrozumiec i wychodzi ze nie kochaja kobiety tylko to co ma pomiędzy nogami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minutes ago, Conrad said:

@pinkJuice To dlaczego po urodzeniu dziecka 99% kobiet przekłada więź i i miłość do dziecka na pierwszym miejscu, a ojciec dziecka ten ukochany i najważniejszy wcześniej spada daleko w dół, a powinien być na pierwszym miejscu?

Hmm. dla kobiety po porodzie najwazniejsze jest dziecko. Takie to dziwne? Dla Was tez powinno. No ale 6 tygodni pologu to dobry preteskst do skoku w bok nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, HelpLine napisał:

A kobieta robi to z miłości do Was

Czyli dla siebie nie sprząta i nie rodzi dzieci? Wszystko tylko i wyłącznie dla męża, oczywiście z "miłości". Tylko jeżeli to jest "miłość", to dlaczego wymieniasz kochanie się, czyli przejaw tej "miłości" jako obowiązek za który należy się zapłata. Sprzątaczka na potrzeby faceta wyszłaby taniej niż kobieta i niejednokrotnie wychodzi taniej, ale należy pamiętać że "usługi" żony są nieopodatkowane, a do wynajmowania sprzątaczki trzeba dopłacić z drugie tyle by miała z czego podatki odprowadzić. Jeżeli to jest kobieca idea robienia interesów, to nic dziwnego że 95% najbogatszych kobiet dostała majątek w spadku, a nie zapracowała na niego.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, HelpLine napisał:

Co do Doroty Wellman hmm… wykształcona inteligentna kobieta

"Ukończyła studia na Wydziale Filologii Polskiej i Historii Sztuki Uniwersytetu Warszawskiego. Obroniła pracę magisterską dotyczącą życia i twórczości Czesława Miłosza pt. Mit Kresów Wschodnich w twórczości Czesława Miłosza". Fiuuuuuu! Woooow! {w tle rozchodzą się gromkie brawa. Kurtyna}.

 

4 godziny temu, HelpLine napisał:

i to nie w sposób, że mówi że mężczyźni to podludzie i żywe banki spermy

Za to na własne uszy słyszałem fragment programu z Młynarską w którym z dość pogardliwym uśmieszkiem na obliczu, powiedziała że coś tam jej nie dotyczy bo jej mężczyźni są {przez nią} dobrze wytresowani. W życiu bym się nie zniżył do powiedzenia, że moja Blondi jest "dobrze wytresowana". Owczarka takiego mieliśmy. 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@HelpLine  Nie wstyd ci określać się mianem feministki, kiedy czołowe jej reprezentantki gwałcą logikę na każdym kroku? Czy twój umysł też ci podpowiada tak jak p. Monice Płatek, że geje bardziej się rozmnażają się niż osoby heteroseksualne? Czy sądzisz tak jak K. Dunin że dobrze i pożytecznie jest przyjmować śniadych książąt z dzikich krajów, którzy mieliby zastąpić nieciekawych Januszy? Też uważasz, że wysoka skala zgłoszeń gwałtów w Szwecji to zasługa genderowego, równościowego wychowania kobiet, które nie boją się zgłaszać takowych czynów dokonanych na nich, a nie masowej emigracji z krajów odmiennych kulturowo, gdzie kobieta jest niczym, a gwałty normą dla zbyt wyzwolonych kobiet?

 

Czy mizoandria do białego heteroseksualnego mężczyzny jest lepsza od mizoginizmu?

Czy wydaje ci się, że wolno ci wparować gdzieś w feministycznym stylu rozpoczynając zdanie od obrażania właściciela forum z żądaniem odpowiedzi i konwersacji, choć sama -czego w swej ignorancji nie rozumiesz- bezczelnym "kutasikiem" zgasiłaś dialog?

 

To forum i opinie tu padające są być może przesadzone, ale ta strona barykady, z której wyłaniasz się ty robi się niebezpieczna społecznie zarówno dla mężczyzn i kobiet. A może taki ruch jest potrzebny dla równowagi, oczyszczenia atmosfery i zwrócenia uwagi kobiet, że im bardziej brną w histeryczny radykalizm poglądowy propagowany przez te środowiska, które ci tak bardzo imponują, tym bardziej przeciągając szalę do niemożliwości będą stratne w dłuższym odcinku czasu? Też można napisać, że będą wykształcone, niezależne, cieleśnie wyzwolone. Dzięki prawu, parytetom, sztucznym dofinansowaniom zgarną co się da i z klamotami zostaną na starość samotne, bo kto im szklankę wody poda?

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Anna ona nie rozumie, że realne benefity z "feminizmu" osiąga tylko szczyt pokarmowy śmietanki aktywistek i dla nich jest to zwykły, wyrachowany biznes, pod pozorami (fałszywych) idei. Przy tym, nieodzowne rewolucyjnie "pożyteczne idiotki" w ramach honorarium, służą wiernie lewackiej inżynierii społecznej. Ale w sumie mało to kobiet co ojca i matkę sprzedadzą?  Cała reszta "aktywistek" niżej w hierarchii jest dla "góry" tym samym czym była np. dla Stalina "klasa robotnicza". Zwykłe instrumenty biznesowe, funkcjonariuszki-popychle i pracownice-mróweczki, ciężko tyrające na lepszy los swoich przywódczyń, pijących w ich imieniu szampana swoimi ustami.

 

Smutne jest to, że mało kto widzi, iż cały ruch feministyczny i stosunek do mężczyzn sprowadza się do nastawienia tow. Szmaciaka: "trzeba doić, strzyc to bydło, kiedy padnie − zrobić mydło". Ale tu potrzebne jest minimum refleksji i wyobraźni, czego najwyraźniej nie staje. Jak już one same będą przerabiane na mydło, będzie za późno. Mężczyźni sobie poradzą. One - nie. Już sobie zresztą nie radzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fascynujące, naprawdę... <ziewa> 

Nie ma sensu jej nic pisać - ona nic nie zrozumie. Ona nie chce rozumieć. Cokolwiek się jej nie napisze będzie to racjonalizować pod siebie. Jest zbyt dumna i pochłonięta nienawiścią, do tego straszna z niej atencjuszka. Ona się karmi wręcz tym, że ktoś ma od niej odmienne zdanie i z miłą chęcią będzie się wykłócać (aż za dobrze znam ten typ człowieka :P). Jej sprawia radość jak ktoś jej odpowiada bo wtedy może tryskać jadem na wszystkie strony. Ma swoją logikę, która nie koniecznie pokrywa się z rzeczywistością. Jeśli lubi żyć w takiej iluzji - niech sobie tak żyje dalej :) Wykreowała sobie taki świat i koniec. 

Jej wypowiedzi należy po prostu ignorować. Trzeba ją traktować jak rozkapryszone dziecko. Jeśli nie będzie żadnej reakcji z naszej strony może w końcu odpuści bo uzna, że nie robi na nikim wrażenia (pozytywnego jak i negatywnego) Niech sobie tu będzie, pisze, ale nie komentujmy, nie lajkujmy, nie dawajmy się jej prowokować. Nic. Niech sobie będzie forumowym trollem. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>bądź feministką

>uważaj że kobieta robi wszystko dla faceta, nic dla siebie xD

>znajdź forum gdzie faceci mają inną opinię

>spróbuj to olać i zasnąć.

>nie możesz, bo ciągle masz mokre sny o mężczyznach z forum

>wyślij list do założyciela forum gdzie nazywasz go "kutaskiem", może domyśli się o co ci chodzi

>założyciel zauważa że masz nadwagę i że jesteś mało atrakcyjna, chyba nie domyślił się

>smuteczek.jpg

>shitpostuj o 6 rano by cię nie zbanowali, może w końcu domyślą się o co ci chodzi, i tak nie możesz zasnąć

>w międzyczasie trenuj do zawodów federacji LGBT w kategorii KFC

>tfw zbliżasz się do 130, a jajeczka nadal niezapłodnione

>gdzie się podziali prawdziwi mężczyźni?

giphy.gif

 

  • Like 4
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.