Skocz do zawartości

Historie Waszych nicków


Rekomendowane odpowiedzi

Tak się zastanawiam, czy Wasze nicki posiadają jakąś bujną historię, czy po prostu wpisaliście w rubrykę "nazwa użytkownika", co Wam pierwsze przyszło na myśl:P. Mój nick to nazwa jednego z "gatunków" marihuany, który miałem okazję palić z kumplem podczas mojego pobytu w Holandii. A, że faza i nazwa mi się spodobała to postanowiłem okrzyknąć się właśnie takim nickiem:D. A jak było u Was?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój z powieści "Mistrz i Małgorzata".
To jest ze starowłoskiego, i bodajże oznacza "pan", równoznaczy z signore. Taka o, moja fanaberia. :D 
Całkiem mnie to rozbawiło, jak do głównego szatana jego popychadła mówiły per messer.

Cytat z książki, jedyny jaki znalazłem w necie, bardzo znamienny dla forum: 
"Ach, messer, moja żona, gdybym ją tylko miał, dwadzieścia razy mogłaby zostać wdową! Ale, na szczęście, messer, nie mam żony i, mówiąc szczerze, szczęśliwy jestem, że jej nie mam. Ach, messer, któż by zamienił kawalerską wolność na nieznośne jarzmo!…"

Bułhakow wiedział co pisze. :D 

  • Like 5
  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój nick wziął się od mojego ulubionego rapera, czyli Bisza. Tłumaczył on w pewnym wywiadzie, skąd pochodzi jego ksywa, mianowicie kiedyś tagował mury i chciał wymyślić sobie krótki i chwytliwy przydomek. jest pierwszą literą słowa BlackSz to zapis fonetyczny pierwszych liter słowa Sheep, obie litery połączone spójnikiem i.

Mój nick blck.shp, czyli w rozwinięciu black sheep, to powiedzmy hołd dla Bisza. :D

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpotężniejszy smok tolkienowskiego Śródziemia, jego imię znaczyło "Szybka szczęka". Zginął podczas Wojny Gniewu, zabity przez Earendila (niektórzy twierdzą, że zawadził o brzozę na szczycie Thangorodrimu).

 

Nie użyłem tutaj mojego standardowego nicku, można po nim dojść do imienia i nazwiska.

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Zupa15 napisał:

Bo jadłem zupę ulubioną ;) a 15? Tu już pozostawiam do własnej interpretacji ;)

Masz 15cm max? :lol:

 

 

A mój to połączenie władcy Sulejmana Wspaniałego i jednocześnie nadanie mu dowcipnego kolorytu w postaci stulejki.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój nick pochodzi od momentu, kiedy przeczytałem w książkach serii gwiezdne wojny o losach senatora Palpatine. Był typem indywidualisty, był przeuprzejmy wobec innych, a jednocześnie umiał manipulować innymi. Podoba mi się to, że był w młodości odrzucony i wuszydzany, był niepozorny, taki pluszowy misiu, a dzięki uporowi podbil galaktykę. Scenę z pojedynku z Windy i Yodą często oglądam, choć w filmie jest to przejaskrawione na niekorzyść Sidious'a

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Stulejman Wspaniały napisał:

Masz 15cm max? :lol:

 

@Stulejman Wspaniały upiekł dwie pieczenie na jednym ogniu. To też geneza mojego nicku.

 

Carl od mojego imienia, a liczba to długość wiadomo czego podana w jednostkach [cm]. 

Edytowane przez Carl93m
  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój nick powstał jeszcze zanim przylazłem na forum i pisałem posty pod stroną Samcze Runo jeszcze w jej starej wersji. Wymyśliłem go dość spontanicznie. Miał być antysystemowy. Przyszło mi tak jakoś na myśl, że Enemy Of The State będzie dobre, bo raz, że taki tytuł ma książka o biografii Murraya Rothbarda, a wówczas mocno interesowałem się libertarianizmem:

 

93bubR8.jpg

 

A dwa, taki tytuł ma też film z Willem Smithem, polskie tłumaczenie "Wróg publiczny"

 

ltzoT8U.jpg?1

 

 

PS. Właśnie zdałem sobie sprawę, że mam nick po Żydzie i Murzynie jednocześnie xDD. Tytuł antyfaszysty roku się należy :P

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.