Skocz do zawartości

Historie Waszych nicków


Rekomendowane odpowiedzi

Po prostu poszukuję prawdy dlatego jestem na tym forum i jej pragnę czyli można powiedzieć że jestem jej głodny, wymyślone na szybko.

23 minuty temu, Amnesia Haze napisał:

Też jestem fanem Toola

O słuchacie Toola ja mam zamiar przesłuchać ten zespół, w sumie hurtowo słucham muzyki a jaką lubię najbardziej to można się domyśleć po moim avatarze. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick pod którym udzielam się na forum zawiera frazy "end", "ende" czyli koniec, a także skrót Narodowej Demokracji oraz jeszcze jedną rzecz, którą zachowam dla siebie.

O.E.P. z awatara to dewiza ORDEM E PROGRESSO wzięta z brazylijskiej flag, co znaczy "ład i postęp". Wcześniej użył tego sformułowania francuski pozytywista Augusto Comte "amour pour principe, l'ordre pour base, et le progrès pour but."
 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Głodny Prawdy - zespół jest rewelacyjny,  ich brzmienie jest nie do podrobienia. Jeśli nie przeszkadza Ci ich transowe granie, które niektórych nudzi to polecam.(Utwory mają to do siebie, że trwają po 7-10 minut z czego przez pierwsze trzy minuty "niewiele się dzieje", ale oczywiście nie wszystkie się tym charakteryzują). Zespół na pewno jest specyficzny pod każdym względem i nie trafi do każdego. 

Edytowane przez Amnesia Haze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Amnesia Haze W zupełności mi nie przeszkadza nawet i lubię taką muzykę, pink floyd sięgali wszelkiej ekstremy więc już dużo mnie nie zaskoczy. Czas trwania utworów również mi odpowiada chociaż piosenki the beatles które trwają 2 min też są genialne no ale to co innego. Postaram się zapoznać w najbliższym czasie i dam znać. (dobra nie robie już off topu) :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.