Skocz do zawartości

Historie Waszych nicków


Rekomendowane odpowiedzi

Co tu dużo pisać, każdy chyba wie jak wygląda ten ptak. A nik powstał od stanu emocjonalnego w którym się znajdowałem wstępując na forum. Otóż łabędzie łączą się w pary tylko raz, to jedne z najbardziej monogamicznych zwierząt, które nie zdradzają partnera. I po jego śmierci umierają z żalu albo szukają nowego kandydata do związku.

Awatar zaś przedstawia fenixa, który ma przypominać że i ja powstanę z popiołów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tomko

 

1. Mówiły tak na mnie koleżanki ze szkoły.

2. Plagiat pewnego nicku wymienionego przez Stulejmana W. podczas jednej audycji.

3. Moja miłość do roślin.

 

Zapraszam do spowiedzi 2, które mnie zawsze rozwalają:

@śliski ręcznik

@Oddawaj Fartucha

Edytowane przez TheFlorator
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Kaczy" ksywka od 6 klasy podstawówki. Wymyślił mi ją mój kolega z ławki. Nie ukrywam, że od nazwiska. ;) 

Drugą część - "Proceder" dorzucił mi inny kolega parę lat później, w liceum :) . Skojarzyło mu się chyba z fragmentem jakieś piosenki hip-hopowej: "elo, kaczy proceder", czy jak to leciało. :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

DOHC - Double OverHead Camshaft. Po naszemu dwa wałki rozrządu w głowicy. Czemu taki nick? Od zawsze byłem zafascynowany motoryzacją, dopiero od kilku lat jestem w stanie realizować swoje pasje, marzenia gdyż w domu nie mieliśmy nawet samochodu. 

 

Nie wiem jaka jest reakcja Braci na mój kryptonim, ale wybór padł sam z siebie, krótko i precyzyjnie. Lepsze to niż np konwentor kataliczny czy przekładnia hipoidalna, choć angielszczyzna typu ingniton coil też by była zagadkowa ?

 

Podglądowe foto

https://goo.gl/images/APzpQf

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecny nick zainspirowany głównie wierszem Iosifa Brodskiego, wybitnego radzieckiego poety, eseisty i pasożyta społecznego, tzn:

Cytat

 

To, czym tragedia, zmiana

dla Słowianina

to drobiazgiem dla dżentelmena

i dworzanina

 

oraz fragmentem pewnej książki.

 

Wcześniejszy nick był nawiązaniem do nazwy kapeli i jednego z czterech grzechów wołających o pomstę do nieba. 

:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Idealny - tak mnie okresliła pewna dziewczyna, gdy zakończyła naszą relację. "Jestes idealny, przystojny, w ogóle super, ciu ciu pierdu pierdu, ale to nie to, nie ma tego czegoś" ? xD Tak więc zakładając wtedy tu konto miałem to określenie ciągle w głowie i nie czaiłem o co biega. Dzięki niej wybór nazwy użytkownika był prosty - Idealny ?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chodzi o mój nick to jest taki a nie inny z powodu poprzedniej pracy, tzn np trzeba było czasami codziennie się tam kłócić, praktycznie codziennie stres. No ale dzięki temu jestem sporo twardszy niż kiedyś ale też niestety od tamtego czasu dużo łatwiej niż kiedyś potrafię się zdenerwowac. A z tego co czytałem to te same cechy miał generał Patton, no i jak wiadomo był to jeden z lepszych generałów w sumie taki prawdziwy samiec z jajami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.