Skocz do zawartości

Od uśmiechu do "pocisku" :>


Rekomendowane odpowiedzi

Jak powiedział, że streamuje, to od razu się uruchomiły w niej instynkty atencji i sławy. Gdyby nie powiedział tego, to by pewnie z nim normalnie gadała, a tak, chciała się pokazać.

 

edit.

Swoją drogą mnie też pociąga, ładnie się uśmiecha, ładne zęby, ogólnie przyjemna twarz, ale ten głos faktycznie jakiś męski, albo może ma słaby mikrofon.

Edytowane przez blck.shp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyna typu: w sam raz na raz.

Dziwny głos. Musi strasznie nieprzyjemnie brzmieć, gdyby go podniosła.
Z jej głosem, z nią przegrałbym już na starcie jakąkolwiek kłótnię.

Z daleka idzie rozpoznać typ imprezowiczki żadnej emocji i uwagi. Znam parę takich, i one zaczynają życie z przytupem, a kończą niezbyt przyjemnie i kolorowo.
Zrobić swoje z nią w razie potrzeby, i uciekać.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Messer napisał:

Dziewczyna typu: w sam raz na raz.

Dokładnie, myślę, że z jej zachowania bym jej nie ścierpiał :D. Nie wiem czy zauważyliście ale patrząc od początku na jej twarz ma się wrażenie, że ona tak się uśmiecha ale to nie taki słodki uśmieszek tylko taki wyrachowany, tak jakby cały czas myślała, w którym momencie powiedzieć do niego, że jest ciotą. Odpycha mnie coś takiego, nie lubię takich kobiet. Taka chamówa na pierwszy rzut oka.

4 godziny temu, Stulejman Wspaniały napisał:

koszula flanelowa wskazuje na możliwość że jest gruba

Myślę, że ona gruba nie jest, nie ma jakiejś okrągłej buźki, jeśli już to może mieć jakieś sadełko ale nie wiele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja obstawiam, że laska pocisnęła Guralowi nie tak o, dla sportu, a z samej niechęci do niego. Wystarczy zapoznać się z kilkoma szotami z jego streamów, by poczuć zażenowanie. Zwykły pozer, który nie ma za grosz pokory. Był jeden filmik, jak pewna dziewczyna powiedziała o kilka słów prawdy, to ten zaczął ją wyzywać od kurew, dziwek, itd.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.wykop.pl/link/4152251/polski-youtuber-bezczesci-hymn-narodowy-i-opluwa-nasz-kraj/

To on. 

@koksownik ma rację. Gość prowokuje bo chce być szokującym jutuberem jak reszta tej udawanej patologii.

Jest młody i głupi więc na śmierć nie zasługuje, ale jak chce prowokować w taki sposób to musi się liczyć z tym ,że takie teksty to będzie słyszał zamiast dzień dobry. 

Samej laski nie oceniam, są siebie warci.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.