Skocz do zawartości

Ukraiński generał wzywa w TV Ukraińców do rebelii w Polsce!


Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, czader napisał:

Jeśli chcą wracać do siebie i robić za 200 dolców to spoko.

200$ tam to już musi być dobra fucha, słyszałem że robią nawet i po 100/150 za miesiąc.

 

A wiecie dlaczego się na nich mówi "Amerykańce"? Bo wszystko na dolary przeliczają :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjadą czołgami po autostradach które im Nowak z Balcerowiczem zbudują....:D, To pieprzenie to tak jakby Hitler 31.08.1939 zapowiedział że  1 IX  o 4 rano wjedzie do Polski.

Takich rzeczy się nie zapowiada tylko robi, a że im się nasze ustawy nie podobają mam w dupie, poza tym przyznają takim gadaniem co zrobili, i może nasze osły z Wjejskiej w końcu coś zrozumieją

A od straszenia są lepsi 

Znalezione obrazy dla zapytania żyrinowski o polsce

 

2 minuty temu, Champion napisał:

200$ tam to już musi być dobra fucha, słyszałem że robią nawet i po 100/150 za miesiąc.

 

A wiecie dlaczego się na nich mówi "Amerykańce"? Bo wszystko na dolary przeliczają :D

W 1990 też tyle zarabiałem i wymieniałem na zielone, widać są jakieś 30 lat za nami

 

1 minutę temu, zuckerfrei napisał:

Już kiedyś ktoś tam miał nam przyjść z odsieczą.... Trzeba liczyć na siebie...

Też jestem tego zdania, dlatego pod łóżkiem mam podręczną walizeczkę.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Mosze Red napisał:

W sumie jak tak bardzo nalegają, to możemy się upomnieć o swoje dawne ziemie :> 

Tylko widzisz problem jest tego typu że na dzień dzisiejszy mamy 3mln ukraińców w PL z czego 1% to nacjonalistyczni banderowcy.

Mamy takie miasta typu Przemyśl gdzie dominują liczebnie, albo Warszawa = ile mamy rdzennych Warszawiaków?wuala :)

A ukr będzie coraz więcej, z każdym miesiącem (weźmy też pod uwagę że są to głównie młodzi ludzie w sile wieku, a nie dzieci i starcy...)Natomiast większość "soli polskiej ziemi" wyjechała za granicę.

Popatrzcie na braci K skąd pochodzą i komu służą?wuala :) 

Jeśli uważacie że dziś jest bezpiecznie, to za rok-dwa przy takim napływie ludności migracyjnej, solidaryzując się z naszymi "braćmi" będziecie na nich pluć.

9 godzin temu, czader napisał:

Jeśli chcą wracać do siebie i robić za 200 dolców to spoko.

Ci co robią w PL to mają tyle do gadania co koń podczas koncertu...

 

10 godzin temu, Beckenbauer napisał:

Z drugiej strony Ukraińcy przemycają sobie broń, a Polak nadal bezbronny. Z resztą jak Ukraińcy zaczną szaleć, to nam pomoże NATO, a potem można z Rosją ich dojechać.

Czy to ironia?

NATO to korporacja która jest finansowana przez Chazarów i liczą się tylko ich interesy, jak nie będą mieli zysku w rzekomej pomocy, to palcem nie kiwną...

Rosja już raz nam bardzo pomogła w 1944 

 

 

Edytowane przez ransoft
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, ukraińcy już nieraz pokazali jaki to z nich bohaterski i waleczny naród niestety tylko w starciu z kobietami, dziećmi i starcami lub nieuzbrojonymi wieśniakami, w starciu z prawdziwym wojskiem Rosyjskim spieprzają szybciej niż myślą taki odruch bezwarunkowy się im zainstalował (gierojom ukrainy). Niestety statystyki dotyczące posiadania broni uświadamiają nam sytuacje jak naprawdę jest 1,3 szt. prywatnej broni palnej na 100 mieszkańców to jest po prostu kpina.

 

http://faktopedia.pl/507490 tu jest mapka jak to wygląda na tle sąsiadów, max kolonko kiedyś zrobił film w którym powiedział ze mamy tyle broni co papuasi, nie mogę pojąć tylko w czym ukry (wyżnawcy bandery i innych tgo typu ścierw) są od nas bardziej "odpowiedzialni" że mają 4 razy więcej broni od nas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gadać sobie póki co mogą, gdy z kasą krucho...

 

_Ru5uwRCCkgtz7DAio5F-mVJsHa1LDxbeQxjpdke

 

PKB per capita:

e1Rk2gI.jpg

 

Już to widzę, jak ludzie robią w obcym kraju dym, zwłaszcza w przypadku wyjazdu w celach zarobkowych. Za wszelkie takie akcje trzeba płacić i to niemało, Ukraina ma ważniejsze problemy. Choć oczywiście uważać trzeba, zawsze może się pojawić finansowanie z Zachodu. Jednak wątpię, by ktokolwiek z ewentualnych zainteresowanych chciał zwiększać poparcie nacjonalistom, zbyt duże ryzyko efektu domina w całej Europie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z pozwoleniem na broń do celów sportowych nie ma większych problemów chyba?

Dowolny rodzaj i kaliber, co kto lubi (i na co go stać).

 

Z bronią trzeba się umieć obchodzić, przy obecnej mentalności naszego społeczeństwa wolny dostęp do broni byłby jak strzał w stopę, rykoszetem trafiający w jaja.

 

Weź ludzi ze swojego otoczenia, kolegów, znajomych i wyobraź sobie, że większość z nich ma klamki, niektórzy z dumą noszą je na co dzień. Wesoło by było?

 

W Szwajcarii armia opiera się na innym systemie niż u nas, oraz mają tam inną taktykę jakby coś się zaczęło dziać. 

 

Kiedyś sam chciałem wolnego dostępu do broni, ale ostatnio takie hasła trącą demagogią...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Machina napisał:

Z bronią trzeba się umieć obchodzić, przy obecnej mentalności naszego społeczeństwa wolny dostęp do broni byłby jak strzał w stopę, rykoszetem trafiający w jaja.

 

Weź ludzi ze swojego otoczenia, kolegów, znajomych i wyobraź sobie, że większość z nich ma klamki, niektórzy z dumą noszą je na co dzień. Wesoło by było?

 

Fałsz, zobacz ile jest jednostek broni czarnoprochowej i myśliwskiej i sprawdź statystyki ile było użyć tej broni niezgodnych z prawem lub wypadków przy użytkowaniu.

 

Jedyne co powinno być, żeby człowiek zakupił broń to zaświadczenie od psychiatry, że jest zdrowy na umyśle i niekaralność za przestępstwa z użyciem przemocy lub inne przestępstwa zagrożone karą pozbawienia wolności powyżej lat trzech, przeszkolenie w zakresie bezpiecznego posługiwania się bronią krótką, i oczekiwanie na odbiór pierwszej sztuki np. 30 dni, żeby uniknąć działania w afekcie tj. Seba się wkurwił, poszedł kupił klamkę i odpalił Karynę. 

 

10 minut temu, Machina napisał:

W Szwajcarii armia opiera się na innym systemie niż u nas, oraz mają tam inną taktykę jakby coś się zaczęło dziać.

 

Źródło organizacji armii i taktyka, opiera się na działaniach naszych rodzimych powstańców styczniowych :> 

 

 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, bez przesady. Jestem chyba jedną z ostatnich osób pałającą sympatią do tego pseudo kraju i pseudo narodu, ale jednak pomyślmy.

 

1. Zdecydowana większość ukrów przyjechała tutaj, bo tam jest źle i biednie. Oni przecież wiedzą, że jeśli zrobią tu syf, to przestaną lepiej zarabiać, a pracować za 5,000 hrywien nikt nie chce (plus oficjalna inflacja 15% rocznie w prezencie), skoro można dostawać 2500 zł na kasie w Tesco. Nie po to przyjechali do Polski, żeby zrobić tu rewoltę, dostać deportacje albo rozwalić wszystko, nie zarabiać i znowu wrócić do punktu wyjścia, czyli skrajnej nędzy. Ci okraińcy, których znam asymilują się przyzwoicie, widzę trochę par Polak-ukrainka, uczą się języka i starają się dobrze wymawiać słowa, czują się gorsi od nas, więc to pomaga w integracji, bo chcą być jak my itp. Procent nazi upa w Polsce jest niewielki, bo oni Polski nienawidzą i zostali na ukrainie, albo są na Donbasie. 

 

2. Osoby będące zwolennikami bandery i przyłączenia wschodnich ziem to tego szambokraju, to zazwyczaj osoby pracujące fizycznie z zachodnich obwodów. Im ktoś bardziej wykształcony i z lepszą pracą, ten jest od tego dalej. Osoby bardziej sfrustrowane, doświadczające nieprzyjemności z powodu własnego pochodzenia itp są bardziej skłonne do przejęcia tej ideologii, tak jak muzułmanie, którzy się radykalizują. A osoby ogarnięte to niemały procent wśród nich.

 

3. Normalnych ludzi nie będzie obchodziło co mówi jakiś generał. To tak jakby np polski generał wzywał Polaków na Wyspach do buntu. Kto to by brał w ogóle na poważnie? 

 

Nie zmienia to faktu oczywiście, że dostępu do broni nie mamy i jest z tym u nas fatalnie.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki generał gadać sobie może, ale i tak nie podskoczą. Wielu Ukraińców chce wyjechać do Polski by zacząć lepsze życie. Dla wielu z nich Polska punktem zaczepienia, ale wiadomo nie wszystkim się uda znaleźć miejsce w innych krajach, więc zostaną w Polsce. Im się nie opłaca robić zadymy w Polsce bo:

1. Dostaną łomot od Polski.

2. Jak zniszczą cześć Polski to relacje między naszymi krajami ulegną pogorszeniu i nie będą mogli do nas emigrować czyli stracą bazę wypadową do innych, bogatszych krajów jak np. Niemcy.

3. USA i NATO ogólnie nie chce zadym w tym regionie.

 

Poza tym czy serio można traktować rozkaz kolesia, którego wypowiedź znalazł zwykły youtuber? Ze strony tego generała to jest całkiem nieprofesjonalne. Takie rozkazy dotyczące rebelii byłyby przekazywane po cichu i trzymane w tajemnicy, aż do dnia wybuchu tej rebelii. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

49 minut temu, Mosze Red napisał:

Fałsz, zobacz ile jest jednostek broni czarnoprochowej i myśliwskiej i sprawdź statystyki ile było użyć tej broni niezgodnych z prawem lub wypadków przy użytkowaniu.

Na broń myśliwską wymagają pozwolenia, czyż nie? Więc co ma do czarnoprochowej dostępnej bez?

 

Co do samych statystyk, przekonałeś mnie.

 

48 minut temu, Mosze Red napisał:

przeszkolenie w zakresie bezpiecznego posługiwania się bronią krótką

Ze szkoleniami dalej widzę problem. Zimno mi się robi, gdy na strzelnicy człowiek posiadający już pozwolenie od jakiegoś czasu, dalej trzyma palec na spuście lub ,,skanuje" przestrzeń, gdzie nie ma prawa skierować broni. Zwłaszcza załadowanej... 

 

Choć i tak, w razie mobilizacji, wolał bym mieć za plecami jego, niż typa co pierwszy raz karabin zobaczył po wezwaniu do wypełniania obywatelskiego obowiązku obrony Ojczyzny.

 

49 minut temu, Mosze Red napisał:

Źródło organizacji armii i taktyka, opiera się na działaniach naszych rodzimych powstańców styczniowych :> 

O genezie organizacji szwajcarskiej armii nie wiedziałem, dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Machina napisał:

Na broń myśliwską wymagają pozwolenia, czyż nie? Więc co ma do czarnoprochowej dostępnej bez?

 

Chodzi o ilość broni w społeczeństwie ogółem a najbardziej rozpowszechniona jest myśliwska i czarnoprochowa, to miałem na myśli, że legalna broń nie jest wykorzystywana do popełniania przestępstw. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Marek Kotoński zmienił(a) tytuł na Ukraiński generał wzywa w TV Ukraińców do rebelii w Polsce!

Każdy może kupić czarnoprochowca, zazwyczaj są to rewolwery kilku strzałowe, bez wątpienia można z tego kogoś zastrzelić, co gorsza rany postrzałowe po tejże broni gorzej się goją, jakoś dresiarze z tymi pistoletami nie biegają po ulicy, ani też nie jest ta broń masowo używana podczas jakichś awantur, ale do rzeczy, broń ta nie nadaje się do obrony np w czasie wojny ze względu na to że ładowanie zajmuje zbyt wiele czasu  można oddać tylko kilka strzałów zazwyczaj 6 poza tym proch jest higroskopijny, koszt zakupu rewolweru czarnoprochowego jest porównywalnym wydatkiem do zakupu pistoletu np walter ppx (16 strzałów), cz 75 itp. natomiast wartość bojowa nieporównywalna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.