Skocz do zawartości

Ukraiński generał wzywa w TV Ukraińców do rebelii w Polsce!


Rekomendowane odpowiedzi

 Czarnoprochowa według mnie w ew. konflikcie nadaje się głównie do przejęcia "cywilizowanej" klamki przez odpalenie posiadacza. Dużo broni w ten sposób pozyskali Powstańcy Warszawscy odpalając jakiegoś policmajstra czy innego szkopa za pomocą samopałów czy innych myśliwskich obrzynów. Ale w walce face to face nie ma najmniejszych szans ze współczesną. Jakimś tam wyjściem choć mizernym jest posiadanie kilku bębnów jak to robili w wojnie secesyjnej.

 

Edytowane przez jaro670
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.02.2018 o 23:46, Beckenbauer napisał:

Z drugiej strony Ukraińcy przemycają sobie broń, a Polak nadal bezbronny. 

Racja brakuje nam w Polsce bardziej liberalnych przepisów co do posiadania broni. Jesteśmy jednym z bardziej zacofanych krajów i to nie tylko w europie jeśli chodzi o te przepisy. 

Pan W. Cejrowski ma kilka nagrań odnośnie posiadania broni i przytacza w nich trochę danych w tym temacie.

Zauważyłem że odbiegliśmy od tematu ale sprawa to ważna. Może założyć nowy wątek? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.02.2018 o 21:01, jaro670 napisał:

 Czarnoprochowa według mnie w ew. konflikcie nadaje się głównie do przejęcia "cywilizowanej" klamki przez odpalenie posiadacza. Dużo broni w ten sposób pozyskali Powstańcy Warszawscy odpalając jakiegoś policmajstra czy innego szkopa za pomocą samopałów czy innych myśliwskich obrzynów. Ale w walce face to face nie ma najmniejszych szans ze współczesną. Jakimś tam wyjściem choć mizernym jest posiadanie kilku bębnów jak to robili w wojnie secesyjnej.

 

To wszystko racja, ale lepiej mieć chociaż taką broń niż nóż kuchenny czy widelec, zawsze to większe szanse,lepiej być zastrzelonym niż powoli piłowanym na pół na żywca, 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.