Skocz do zawartości

" Skarbie, powinniśmy mieć zasady i jak jesteś szczęśliwy w związku, to nie spotykasz się z koleżankami...itd. ", czyli jawna hipokryzja kobiety.


Rekomendowane odpowiedzi

Cytat

 bo ja sie z nia bzykam bez gumy, wychodze w odpowiednim czasie

Hehehhe. Mój kolega też tak mówił i teraz ma dzidzie i alimenty :) Nie powiem sporo razy mu się udało a raz się zamyslił i pomyślal sobie w sumie mogę mieć dzidzie. 5 minut później się rozmyślił :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę nie traktować tego jako złośliwość, ale autor tematu to typowe dziecko z badania psychologicznego, które od razu zjada 2 pianki zamiast odczekać i potem zjeść ich 4. Czyli krótkowzroczność pełną parą byle osiągnąć przyjemność. Rozumiem utratę godności, szczególnie będąc młodym. Ale seks bez zabezpieczenia z kobietą, która nie rokuje zbyt dobrze? To strzał w kolano we własną emocjonalność, przyszłe dziecko i w dużej mierze w finanse. Pomyśl, że będziesz pracować 1/4 miesiąca na wydatki nie dziecka, ale swojej pani i jej kolejnego faceta - miesiąc w miesiąc najprawdopodobniej przez 25 lat. Powodzenia!

Edytowane przez PanDoktur
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, ze to nieodpowiedzialne i wroce do gumek, ale ona jest młoda i tez nie chce dziecka, takze o te ze ona mnie chce urobic to jestem pewny, ze nie.

 

Teraz ona chce popracowac nad wspolnym zaufaniem, po tych akcjach. 

Ajj bracia....ja to musze przejsc po prostu i napiszę pozniej, co i jak, gdzie.

 

DZięki za tyle stron porad, ostatnio codziennie czytam to co.napisaliscie i probuje to przeanalizowac, przemyslec i zaobserwowac jak dziala ( ale nie potrafie zadzialac ...), choc gdzies skrycie wiem, ze macie duzo racji i te mechanizmy tak dzialaja. I teraz walka podświadomość kontra świadomość.

 

Pozdro ! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tjaaa @SearcherofPerfection "good try" ...

 

Czy tylko ja mam wrażenie że bohater pisze w sposòb który wskazuje że za jednym kontem stoi kilka osòb ? 

 

Ahhh te trolle, kurna ewoluują ? brute force i multikonta są łatwe do wytropienia .....

 

Jedno konto ze sztabem ludzi za nim już nie .

Kto by pomyślał, troll i ewolucja , no no !

Chylę czoła! To naprawdę musiał być spory wysiłek, logistycznie i czasowo.

 

Ale teraz na serio ... ?sit on it bitch ! 

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.02.2018 o 18:17, SearcherofPerfection napisał:

Ciazy to nie bedzie, bo ja sie z nia bzykam bez gumy, wychodze w odpowiednim czasie, nie lubie gumek

@SearcherofPerfection oj rób tak dalej to na prawdę dojdziesz w życiu do wielkich rzeczy :lol: A tak poważnie to się nie pogrążaj i jak już pisałem wcześniej myśl głową a nie jajkami. Jak nie zmienisz postepowania to niedługo będziesz bawił dzidz, a jeszcze może być nie twoje. Jednak wiem, że nawet wtedy je przyjmiesz i wychowasz jak swoje, bo jesteś prawdziwym dżentelmenem ;)

 

A ogólnie to uważam, że jesteś typem który chyba lubi mieć kłopoty i jak nie dostaniesz dobrze po dupsku w życiu ( a wierz mi, że dostaniesz i to bardzo) to się źle czujesz. 

 

No nic jak sam napisałeś czytaj to co Ci radzilismy i może jednak coś dotrze do Ciebie. Choć to ciężko widzę. 

 

P.S O i uważam, że temat można zamknąć bo jak kolega @SearcherofPerfection pisał musi sobie wszystko poukładać i potrzebuje czasu. A my i tak już wszystko napisaliśmy to co było do napisania. Teraz od niego wszystlo zależy czy bedzie chciał to wprowadzić w życie, bo to w końcu jego życie.

Edytowane przez Kolt89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.02.2018 o 18:17, SearcherofPerfection napisał:

Ciazy to nie bedzie, bo ja sie z nia bzykam bez gumy, wychodze w odpowiednim czasie, nie lubie gumek, ale po tej sytuacji ona wrecz nalega na gumki i uwaza, ze to byl brak szacunku, ale jest to zbyt powazna sprawa, a wczesniej sie zgadzal bez, bo bala sie jak zareaguje.

Podobny obraz

  • Like 1
  • Dzięki 3
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Nie ma opcji abym miał swoich znajomych odstawić dla kobiety, albo ona zaakceptuje moich znajomych i to że będę czasem się z nimi widywał.

W innym  przypadku niech sobie idzie szukać innego jelenia/frajera który na taki układ pójdzie.

To prawda bez gumki do łóżka ani rusz, no chyba że się jest po podwiązaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.