Skocz do zawartości

Pas cnoty dla mężczyzn


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Ostatnio trafiłem na dość dziwny gadżet a mianowicie pas cnoty dla mężczyzn. Zakłada się to na penisa i zamyka na kłódkę, nie można się masturbować ani uprawiać w tym seksu, zostaje tylko sam wytrysk. 

 

Tutaj jeden z cytatów pani z kafeterii

 

Cytat

kupilismy pas cnoty cb 6000. Na poczatku moj narzeczony myslał ze to zabawa, jednak jak ogromne było jego zdziwnienie jak dopiero po tygodniu mu to zdjełam.Moj facet przywykł do noszenia tego pasa na stałe.dzieki temu zabiega o mnie moje uczucia , stara sie bo wie ze jego orgrazm jest w moich rekach.ustalilismy zasady noszenia bo to podstawa.sciagamy tylko do mycia codzinnie i do naszych spotkań. Jednak gdy moj kochany naprawde jest nie dobry nie siagam mu tego do sexu. Orgazm mam wtedy tylko ja. Kiedy wyjezdzam zamieniamy kłodke na key holder z numerem.To naprawde działa bo uniemozliwia masturbację i wtedy nasz ukochany jest zalezny od nas.

 

Link do tematu https://f.kafeteria.pl/temat/f4/pas-cnoty-dla-faceta-p_4140432

Edytowane przez Niepowtarzalny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest też wersja Matki Natury: zaawansowana stuleja :P

Oto i rozwiązanie problemów ludzkości! Pas cnoty dla kobiet i mężczyzn! W skrócie: jest pani X i pan Y.

- pani X ma dostęp (PIN) do pasa cnoty mężczyzny

- pan Y ma dostęp do pasa cnoty kobiety

I nie ma zdrad, wszystko jest pięknie, wspaniale i fantastycznie.

* Uprzedzając, gała i mineta to nie sex :D.

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem. Mężczyzna powinien nawet się zgodzić na taki pas cnoty. Świadczy to o jego dojrzałości i uczuciu wobec partnerki.

Natomiast naleganie aby kobieta coś takiego nosiła to już opresja, znęcanie się, pozbawianie jej swobód, brak zaufania i w ogóle świadczy o niedojrzałości mężczyzny i sprowadzenia kobiety do roli obiektu seksualnego.

  • Like 4
  • Dzięki 1
  • Haha 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Niepowtarzalny napisał:

niektórych facetów to podnieca

Różne są eee.. fetysze, osobiście nigdy bym się na coś takiego nie "połasił". 

7 minut temu, Pozytywny napisał:

naleganie aby kobieta coś takiego nosiła to już opresja, znęcanie się, pozbawianie jej swobód, brak zaufania i w ogóle świadczy o niedojrzałości mężczyzny i sprowadzenia kobiety do roli obiektu seksualnego.

O tak, tylko jakiś chamski, niedojrzały chłopiec mógłby w ogóle o czymś takim pomyśleć a do dopiero próbować wcielić w życie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak przerzucić odpowiedzialność :P
Zamiast kontrolować swoje emocje i postępowanie lepiej założyć pas :P hahaaaaaaa
W razie czego można powiedzieć: kochanie, ja chciałem dobrze ale pas nie wytrzymał i sam puścił :P 

Edytowane przez Jabbar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"To nie tak że moja kobieta mi nie ufa. Tu chodzi o onanizowanie się. Po 3 dniach w klatce gdy uprawiamy sex wytrysk jest niesamowity w porownaniu z tym jaki mam gdy uprawiam sex i onanizuje sie tez codziennie. potrafie to robic 2-3 razy dziennie aby poprawic sobie samopoczucie. odkad klatka londuje na moim penisie nie mam takiej mozliwosci, nawet myslenie o sexie powoduace wzwod ... jest na tyle bolesne ze zmieniam tok myslena usmiech.gif
Najgorsze sa noce w klatce. wzwod nocny mam pierwsxy raz po 2-3 godzinach snu a potem to cyklicznie co godzine sie budze ze stojacym kutasem i musze usiasc i poczekac az opadnie aby kontunuowac sen. Wy tez tak acie?"

 

:D Było tam też gdzieś o tym jak laska zakłada chłopowi klatkę a sama jeździ za granice bo studiuje w Hiszpanii. Ściąga mu jak wraca do Polski co miesiąc. To się nazywa zaufanie do kobiet. Łezka się w oku kręci bo też kiedyś takiej jednej ufałem. A zostawiła mnie bo nie chciałem się żenić i jej wkręciłem, że jestem taoistą (tak btw. nie wiem czemu miała z tym problem) :/

  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha. Nie no może rzeczywiście istnieją jakieś szczęśliwe związki w takiej konfiguracji. Ale prawdopodobnie to rzadkość. Podejrzewam, że połowa wpisów to podszyw, który przedstawia to wszystko w samych superlatywach a potem te pasy sprzedaje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jak tak można dawać się poniżać? Po założeniu takiego pasa oddajecie kobiecie całkowitą kontrolę nad swoim popędem seksualnym. Niektórzy to sami sobie bat kręcą na szyi. U mnie próba wdrożenia takiego rozwiązania przez moją myszkę skończyła by się "kopniakiem" i natychmiastowym zakończeniem związku.

 

Kiedyś byłem z taką, co z początku była jak wiadomo wręcz idealna. Z czasem próbowała coraz bardziej mnie kontrolować. Dochodziło do takich absurdów, że jak nie odpisałem na smsa przez 10 min to kłótnia. Jak gdzieś wychodziłem to miałem ją informować. Tłumaczyła to tym, że tak bardzo mnie kocha że chce wiedzieć w każdej chwili czy mi nic nie jest. Dostała ode mnie ostrzeżenie że jeszcze raz będzie chciała coś takiego przeforsować to koniec. Oczywiście nie pomogło. Rozstałem się z nią. Szlochała, przepraszała i prosiła żebym wrócił. Nie ugiąłem się. Co jakiś czas 1-2 miesiące pyta co mnie. Odpisuję jej, traktuję ją jako znajomą. Dlatego Panowie szanujcie się!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Pojebane jak cholera. Obrzydliwe. 

Jeśli którykolwiek z wpisów tych facetów jest prawdziwy, to dramat po prostu. 

Bardzo ostrożnie inwestuję swoje pieniądze, ale idę o zakład o grubą kasę, że samice (bo to nie partnerki) tych upodlonych, cnotliwych debili same skaczą po obcych kutangach. 

Edytowane przez Esmeron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Avanti! napisał:

Znak czasu feminizmu : w średniowieczu to mężczyzna kontrolował i dystrybuował, teraz działa to w odwrotną stronę :D  :(

Działa tylko na kompletne pizdy, które pozwolą się tak upodlić nie pomyśląc nawet, żeby zarządzać w zamian tego samego. Nawet mi ich nie żal. 

 

Swoją drogą obrzydliwe są wpisy kobiet, które tak się jarają wizją posiadania tego typu kontroli i "wierności" 

Edytowane przez Esmeron
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezłe upodlenie mężczyzny. Ale najlepszy jest wpis jakiejś męskiej piz*dy:

"poza tym co w tym złego ze facet jest zablokowany nie robi tego sam i skupia sie 100% na kobiecie"

13 minut temu, Esmeron napisał:

Swoją drogą obrzydliwe są wpisy kobiet, które tak się jarają wizją posiadania tego typu kontroli i "wierności"  

Przy jednoczesnym własnym otwarciu na nowe doznania (znane również jako: inne kutangi)!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Exar napisał:

Przy jednoczesnym własnym otwarciu na nowe doznania (znane również jako: inne kutangi)!

Dokładnie. Ten pas cnoty to taka alegoria współczesnego upodlenia mężczyzn przy poklasku ich samych. Paranoja. I nie ma tu tłumów feministek i modnych absolwentek "gender studies" protestujących przeciwko ograniczaniu seksualnej wolności jednostki i uwłaczaniu ludzkiej godności (zgodnie z  tokiem rozumowania pewnej postaci z "W pustyni i w puszczy" - jak ja ukraść wielbłąd - dobrze, jak mnie ukraść wielbłąd - pokaraj Boże!)

 

A ja jako przykładny feminista walczący o równe prawa przerwotnie powiem: Mój ptak, moja ręka - MOJA SPRAWA!

Edytowane przez Avanti!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.