Skocz do zawartości

Czy warto podbijać ot tak?


Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, Themota napisał:

Dalej nie rozumiesz co miałem na myśli mówiąc o akceptacji...

Najwyraźniej tak. Rozwiń to co masz na myśli, proszę.
Bo ja akceptację rozumiem jak stan świadomości, gdzie konflikt który istnieje tylko w głowie został rozpoznany i zintegrowany.
Zrozumiałem to po obserwacji swojego zwierzaka, gdzie bał się określonego miejsca w moim domu, w którym wydawało mu się że zostanie zaatakowany. A nikt nie mógł go zaatakować, bo był za szybą, bezpieczny. A zwierzak ciągle się bał i patrzył czy zagrożenie nie nadciąga.
To było takie oświecenie, że my ludzie jesteśmy tacy sami - największe strachy, lęki, poczucia bycia niewartym są tylko w głowie. Nigdzie więcej. Jak można zaatakować kogoś werbalnie, że ma krzywe palce u rąk powiedzmy, skoro on się z tych palców śmieje? Nie są dla niego istotne? Nie obrazisz człowieka, który akceptuje. To wynika z pokory. Pokornego człowieka nie da się za bardzo obrazić.
Ja piję do tego, teraz powiedz o co Ci chodzi bo może inaczej rozumiemy termin akceptacji. :D 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@self-aware Daj znać jak sprawdzisz, bo chłopaki tutaj teoretyzują i nic z tego nie wynika.

 

15 godzin temu, HodowcaKrokodyli napisał:

Natural to ktoś taki jak opisał Messer, kto bzyka laski powyżej swojego własnego poziomu atrakcyjności.

Tylko że laski inaczej odbierają SMV od mężczyzn. Tobie może się wydawać, że ten natural jest przeciętny, a laski zobaczą w nim coś fajnego.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PewnySiebie - Jestem kiepskim przykładem bo nie mam skilla do podchodzenia itd. i można uznać, że jeśli mi się nie uda z żadną nawet potańczyć to bez SMV milion nie ma co podchodzić. Natomiast chcę aby ta dyskoteka, bez względu jak pójdzie, nie spowodowała popsucia humoru.

 

Myślę, że wiem co ma na myśli kolega @Themota i powiem, że nawet do mnie to przemawia co napisał. Tak prosto, bez kombinowania... Podejść pewnym siebie aby zaimponować? A może bardziej spokojnym aby nie wystraszyć? A może A, a może B, a może C.... A może po prostu podejść i przestać filozofować? Chyba o to koledze chodziło.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W każdej teorii zarówno PuA jak i RedPill czy nawet na tym jest - jest trochę wiedzy wartościowej i wiele bzdur. Nawet w przypadku naszego wodza - mówi wiele mądrych i ciekawych rzeczy ale zawsze znajdzie się te 10-20% (w mojej ocenie) nie zgodnej z prawdą i z rzeczywistością. Internet jest wspaniałym narzędziem do rozwoju ale tylko dla osób o rozwiniętej umiejętności filtrowania informacji. Osoba, która przyjmuje wszystkie teorie bezkrytycznie, wszystkie artykuły może sobie zniszczyć życie bardziej niż poprawić. W internecie jest stek bzdur i tylko trochę wartościowej wiedzy. Jedne strony warto omijać szerokim łukiem a z innych wybiórczo czerpać wiedzę i konfrontować z rzeczywistością. 

 

Kolejna sprawa to dużo łatwiej poderwać dziewczynę na jeden lub krótki związek raz mając niższe smv niż poprowadzić dłuższą relację (np 1-2 letni związek)

 

Co do SMV to wiadomo, że to jest wszystko przybliżenie i uproszczenie w dużym stopniu - przecież nikt nie ma wypisane na czole 5/10. Każda kobieta odbiera daną osobę inaczej - ktoś w swoich oczach może uważać się za osobnika o SMV 5/10 - 10 kobiet odbierze go jako 3/10, 5 kobiet jako 4/10, 2 jako 5/10 a jedna jako 6/10. W dodatku zmiennych tutaj są miliony. Każdego dnia nasze smv może być inne: jednego dnia ktoś się może ubrać dobrze a drugiego dnia może mu się wydawać, że ubrał się "dobrze" - może mieć gdzieś plamę, pogniecioną koszulę czy cokolwiek czego nie zauważy, ktoś założy czapkę i popsuje mu fryzure i takim sposobem jednego dnia można być 5/10 a drugiego 7/10.

 

W dodatku na SMV składa się tylko atrakcyjność + wygląd + zasoby ale przecież to nie jest wartość decydująca. Ktoś może mieć SMV 9/10 a dostać kosza u 7/10 bo powie coś głupiego, będzie miał chore przekonania(np: skrajnie redpillowskie) albo białorycerskie. Dochodzi też aspekt poczucia humoru, sposobu poruszania(mowa ciała, mimika twarzy). Dochodzi też pewność siebie - swoboda w relacjach damsko męskich. Chyba każdy zna taką osobę, która nie ma zbyt wielu zasobów i nie jest zbyt ładna,ubiera się przeciętnie lub słabo ale za to ma taki sposób bycia, poczucie humoru, mowę ciała i charyzmę, że osoby(nie tylko kobiety) lgną do takiej osoby i chcą się z nią kumplować/kopulować. Jest też aspekt właśnie tej energii wewnętrznej o której ktoś wspomniał - ktoś może mieć wysokie SMV ale w głowie myśli samobójcze i skajnie niską samoocenę a więc generuje niskie wibracje. I taką osobę nawet dziewczyna 4/10 może olać.

 

Im dłużej żyję tym widzę że te wszystkie teorie to tylko wielkie w dużym skrócie przybliżenia rzeczywistości a jak wiadomo przybliżenie nigdy nie jest dokładnym odzwierciedleniem rzeczywistości. Aspektów w relacjach międzyludzkich i konkretnie damsko-męskich są tysiące aczkolwiek wysokie SMV jedyne co gwarantuje to duży wybór kobiet. SMV nie zaciągnie za kogoś kobiety do łóżka jeśli ktoś ma w głowie bałagan - owszem kobieta będzie sama go podrywać ale mimo wszystko to facet musi odpowiednim działaniem popchać to do przodu. SMV gwarantuje tylko szeroki wybór i nic więcej. Cała reszta zależy od charakteru, charyzmy, pewności siebie, przekonań o świecie, umiejętnościach społecznych, energii wewnętrznej, samopoczucia, zadowolenia z życia itp. 

 

Dlatego można właśnie spotkać np: faceta 5/10 z kobietą 8/10 - bo raz według naszej oceny ten facet może być 5/10 a on się może oceniać na 7/10, jego kobieta może oceniać samą siebie na 6/10(tutaj dochodzi kolejny aspekt bo wiele kobiet mylnie się ocenia np: brzydka dziewczyna może uważać się za 8 cud świata a bardzo ładna mieć sporo kompleksów i tragiczną samoocenę). Albo facet może właśnie kompensować swoje niskie SMV innymi wysoko rozwiniętymi umiejętnościami niezwiązanymi ze statusem i wyglądem.

 

Mój ostateczny wniosek jest taki, że te cyferki to jest bardzo duże przybliżenie i często błędne ponieważ zmiennych jest zbyt dużo aby jednoznacznie stwierdzić co na pewno działa a co na pewno nie, która teoria jest prawdziwa itp. Wysokie SMV nie gwarantuje wysokiego powodzenia, niskie SMV nie przekreśla nikogo jeśli ma inne czynniki rozwinięte na odpowiedni poziom.

Edytowane przez Zbychu
  • Like 12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

4 godziny temu, self-aware napisał:

Fajne odpowiedzi Panowie :) No cóż... Znowu będzie trzeba przeanalizować sytuację. Dzisiaj idę na dyskotekę, tym razem głównym celem jest się po prostu nie przejmować nawet jeśli będzie totalna kupa i nie dam rady nawet podejść do żadnej kobiety :) Czy się uda? Zobaczymy.

Muszę Cię z góry uprzedzić, że rezultaty niestety mogą nie być zbyt dobre. W grę wchodzi wiele czynników, w tym szczególnie wygląd, psychika, umiejętności. Z wyglądem jest tak, że część facetów ma, a część nie ma odpowiednio dobrego wyglądu do tej zabawy (moim zdaniem 6/10 to rozsądne minimum). Większość facetów ma bardzo słabą psychikę i brak umiejętności, a zmiana tego to praca na lata.

 

Ogólnie można powiedzieć, że uwodzenie nie jest tak trudne, jak twierdzą Red Pillowcy, ale też nie jest to coś łatwego dla każdego. Uwodzenie może być łatwe lub trudne, to zależy od sytuacji indywidualnej osoby.

 

3 godziny temu, Messer napisał:

To jest troszkę skomplikowany temat. (...)

 

Dzięki za info. :)

 

3 godziny temu, Messer napisał:

Od zawsze byłem typem "filozofa" bez humoru, więcej czytającego, chcącego wiedzieć po co jest na tym świecie. Tak było od wieku około 15 lat. Ciągle byłem spięty, bez humoru, nastawiony defensywnie. Traktowałem najlżejszą błahostkę jak tragedię na poziomie narodowym.

 

Brzmi jak ja za dawnych lat i jak wiele innych osób nie radzących sobie dobrze z kobietami. Chociaż ja poszedłem w innym kierunku niż humor i czysta akceptacja. Poszedłem bardziej w kierunku bezpośredniości i emocjonalnej wibracji, z mniejszą ilością humoru.

 

 

3 godziny temu, Messer napisał:

Wiesz dlaczego tak piszą? Żeby się usprawiedliwić przed samymi sobą. Jak inaczej można wytłumaczyć sobie własne nieporozumienia? Naturalnie, niskim SMV. Problem nadal tkwi w czymś zewnętrznym, ale nie w osobniku samym w sobie. Mentalność ofiary, którą może zburzyć tylko zderzenie z murem - a tym murem jest uparte ego, bądź inaczej wygląda rzeczywistość niż przedstawia się to na wykopie. :) 

 

Ja też uważam, że w Red Pill chodzi tak naprawdę o usprawiedliwianie siebie, zwalanie winy na kobiety tak, aby poczuć się lepiej. Tak aby poczuć się szlachetną ofiarą kobiet i życiowej niesprawiedliwości, a nie jedynie słabym psychicznie, nieatrakcyjnym facetem.

 

Co nie znaczy, że niesprawiedliwości nie ma, bo niesprawiedliwości jest wiele. Ani, że kobiety nie krzywdzą facetów, bo często krzywdzą. Ale Red Pill to wyolbrzymia, wmawiając ludziom zafałszowany, czarny obraz.

 

Świetnym przykładem tego jest właśnie SMV. Bo SMV jest czymś realnym i niestety wielu facetów ma tak naprawdę za niskie SMV na skuteczną zabawę w uwodzenie. Ale Red Pill to wyolbrzymia, okłamuje ludzi wmawiając im, że muszą mieć SMV wyższe od kobiety. Podczas gdy tak naprawdę wielu facetów bzyka kobiety o wyższym SMV od swojego, a od relatywnego stosunku SMV obu osób ważniejszy jest bezwzględny poziom SMV faceta.

 

3 godziny temu, Messer napisał:

Teoria o SMV jest zbliżona do prawdy, ale nie jest wyrocznią ostateczną. Nie po tym co obserwuję. A obserwatorem jestem niezgorszym. 
Naturalnie, osoba nieogolona, śmierdząca w poszarpanych ciuchach nie ma szans na kobietę 7/10, ale nie popadajmy w skrajności. 

No właśnie.

 

3 godziny temu, Messer napisał:

Kobiety same nie wiedzą czego chcą, dlatego warto próbować, nawet z tymi o wiele większym SMV - a jak się uda? Ojej, teoria legnie w gruzach. :> 

 

Dlatego wielu facetów posiadających spore doświadczenie z kobietami, trafiając na Red Pill od razu widzi, że to syf. Bo posiadają we własnym życiu doświadczenia przeczące teoriom Red Pill.

 

Ale z tymi gruzami, to tak nie działa. Ludzie wierzący w różne chore teorie nie weryfikują ich w oparciu o realny świat, tylko weryfikują realny świat w oparciu o teorie. To widać też w tym wątku, bo gdy piszę, że miałem kobiety 8/10 będąc samemu max 7/10, to zaczyna się kwestionowanie, "naginanie" tego doświadczenia, tak aby na siłę obronić ich teorię. Że może ja 8+ jestem, tylko nie zauważyłem, albo że może bogaty, etc.
 

Tak samo robią np. Białorycerze i PUA. Przecież Białorycerze stykają się z dowodami, info o dziwkowatości i egoizmie kobiet - ale weryfikują to w oparciu o swoje poglądy i odmawiają przyjęcia tego do wiadomości. Na zasadzie "skoro nie pasuje to do moich przekonań, to jest to zła informacja". Tak samo wielu PUA odrzuca info o tym, że sorry, tak, laski lecą na wygląd i kasę. Red Pillowcy też odrzucają info nie pasujące do ich poglądów. A każda z tych 3 grup uważa siebie za "jedyną słuszną", albo nawet "oświeconą". :)

 

 

 

 

 

 

 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, PewnySiebie napisał:

Potrenuj , poobserwuj i daj znać. Twój post będzie cenniejszy niż posty teoretyków.

Nie do końca. Jedna jaskółka wiosny nie czyni, jak to mówią. Przykład @self-aware nic nie zmieni, będzie jedną zmienną w całym zeszycie z równaniem.


@Zbychu Pięknie napisane. Można to podsumować tylko i wyłącznie jednym: podbijaj, próbuj. A co się stanie jeżeli się nie uda? Absolutnie nic. Tylko pojawi się uczucie (tylko uczucie!) odrzucenia.
Dziękuję za Twój post.
 

57 minut temu, Ksanti napisał:

Jesteś ekstrawertykiem podbijaj, zbyt wiele nie stracisz. 

Jesteś introwertykiem nie polecam bo może to słono kosztować. 

Nie mogę się zgodzić.
Jestem z natury introwertyczny, tak w 60%. Jednak uważam, że mnie, z moją filozofia życiową pobijanie do kobiet jest konieczne.
Strach przed kobietami i życiem, jest strachem przed emocjami! I kto tu jest prowadzony za nos przez emocje, kobiety czy faceci? No właśnie.
Chcę i potrzebuję kobiet, nawet z moją odrobinę zamkniętą naturą. I będę do nich podbijał, przyrzekam to tu i teraz.
Żeby przejść przez burzę trzeba się trochę zmoczyć. Żeby wypracować mocny mięsień trzeba go zniszczyć powtórzeniami z ogromnymi ciężarami.
Zwalanie winy na układ nerwowy introwertyka jest bez sensu. To można trenować, aż układ nerwowy się dostosuje do bodźca. Mentalność ofiary występuje do momentu kiedy uznajemy, że coś poza nami ma tak przepotężny na nas wpływ. 
Moją postawą jest zerwanie z byciem ofiarą, na jakimkolwiek polu. Całe życie byłem ruchany przez różne pasożyty, a teraz mam być ruchany przez własne wymówki i racjonalizacje? Dość. Dość, kurwa.
Nie chcę Cię tu obrazić @Ksanti, ale mam dość bycia pionkiem na szachownicy życia. Po prostu jestem tym tak strasznie zmęczony, że już nie mogę tak żyć. Po prostu nie mogę.
Wolę dostać zlewki, niż żyć ze świadomością, że nawet nie spróbowałem, zasłaniając się częścią swojej wrodzonej natury.
Gdy będę leżał na łożu śmierci nigdy sobie bym nie wybaczył swojego tchórzostwa, że nie spróbowałem. 
"Ten, kto raz nie złamie w sobie tchórzostwa, będzie umierał ze strachu do końca swoich dni. " Andrzej Sapkowski - jeden z moich najbardziej ulubionych cytatów Sapka. Wyraża cześć mojej życiowej filozofii.

@HodowcaKrokodyli Gdybym Cię znał, i piłbyś alkohol, to postawiłbym Ci piwo za to co napisałeś, chociaż sam nie piję od paru lat. Piona. :> 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Themota napisał:

Myślę że główny problem polega na tym że wielu facetów za bardzo siedzi w rozmaitych teoriach różnorakich kaznodziei typu PUA, MGTOW czy jakoś tam, stworzyli wam jakieś ramy postępowaia typu SMV, albo inne gówno a wielu siedzi i w to wierzy, życie nie jest czarno-białe, za mało życia rzeczywistego, realu, (...)

Tak.

 

Ludzie łykają bezkrytycznie błędne teorie "kaznodziei", bo nie mają na tyle doświadczenia w realu, żeby zobaczyć, że te teorie są niezgodne z realem.

 

Dana osoba przyjmuje teorię jako "protezę" doświadczenia, którego nie ma. Czyta materiały, na podstawie teorii tworzy w swojej głowie obrazy tego, jak to niby wszystko działa. A potem filtruje to co widzi  w realu przez pryzmat zgodności z tymi obrazami, a nie odwrotnie. A potem takie ofiary PUA czy Red Pill mają duże problemy z wyjściem spod wpływu tych teorii, bo odrzucają informacje przeczące teoriom, czyli blokują dokładnie to, co mogłoby ich wyleczyć.

 

3 godziny temu, PewnySiebie napisał:

Daj znać jak sprawdzisz, bo chłopaki tutaj teoretyzują i nic z tego nie wynika.

To znaczy kto niby teoretyzuje?

 

Ja mam duże doświadczenie w realnym świecie i na jego podstawie piszę.

 

Cytat

Tylko że laski inaczej odbierają SMV od mężczyzn. Tobie może się wydawać, że ten natural jest przeciętny, a laski zobaczą w nim coś fajnego.

1. Skąd wniosek, że "laski inaczej odbierają SMV od mężczyzn"? 

 

2. Ja mówię o facetach, na których laski nie zwracają "optycznie" uwagi, ale są nimi mocno zainteresowane, gdy ci zaczną już z nimi rozmawiać.

 

BTW Sorry, ale ja widzę co Ty robisz - usiłujesz bronić teorii w którą wierzysz, a tak naprawdę nie masz o tym wszystkim większego praktycznego pojęcia.

 

 

 

 

Edytowane przez HodowcaKrokodyli
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Messer napisał:

Strach przed kobietami i życiem, jest strachem przed emocjami! I kto tu jest prowadzony za nos przez emocje, kobiety czy faceci? No właśnie.

Mądrze prawisz, dokładnie to samo sobie myślałem ostatnio. Kobiety są emocjonalne i w ogóle nie posiadają logiki(poza wyjątkowymi sytuacjami hehe wiadomo jakimi ;>), natomiast to faceci są wrażliwsi. To jest właśnie śmieszne i zarówno smutne, że boimy się podejść do lasek i poczuć te emocje. Boimy się zaryzykować, a przecież kto nie ryzykuje ten nie zyskuje.
 

 

23 minuty temu, Messer napisał:

Chcę i potrzebuję kobiet, nawet z moją odrobinę zamkniętą naturą. I będę do nich podbijał, przyrzekam to tu i teraz.

Kobieta nie jest moim priorytetem, ale nie ukrywam, że odkąd zrobiłem sobie dość długi "odwyk" to mam ochotę sobie poflirtować.. Bracie to żeś mnie zmotywował... zawsze miałem do tego słomiany zapał i za szybko odpuszczałem. U mnie jest taki problem(podobnie jak u introwertyków - sam nie wiem czy nim jestem, ale jest trochę moich cech o tym świadczących), że muszę się naładować energią bo inaczej na samą myśl o podejściu do laski czuje się jak gówno(o tym mówił kiedyś "Samiec Alfa" z youtuba - ktoś kiedyś wstawił jego wideo tutaj). Wczoraj po naładowaniu energii po zajęciach salsy byłem tak naćpany mocą, że mógłbym wszystko! Podobnie po treningu na siłowni/sztuk walk! Zawsze na mnie sport działał pozytywnie, ale odkąd nie chodzę na siłownie regularnie to ze mną jest jak z wahadłem - raz w jedną stronę i raz w drugą. Być może są też inne czynniki, ale tu jest wątek o kobietach.

" I będę do nich podbijał, przyrzekam to tu i teraz." - jeszcze raz bracie zmotywowałeś mnie do działania i masz moje pełne wsparcie! Czas ruszyć 4 litery!

 

 

41 minut temu, Messer napisał:

Żeby przejść przez burzę trzeba się trochę zmoczyć. Żeby wypracować mocny mięsień trzeba go zniszczyć powtórzeniami z ogromnymi ciężarami.
Zwalanie winy na układ nerwowy introwertyka jest bez sensu. To można trenować, aż układ nerwowy się dostosuje do bodźca. Mentalność ofiary występuje do momentu kiedy uznajemy, że coś poza nami ma tak przepotężny na nas wpływ.

Dokładnie mam staż na siłowni jak i w innych sportach i wiem co oznacza hartowanie, szlifowanie cały czas tego samego. Zwalanie winy na introwertyzm jest pójściem na łatwiznę i utrudnianiem sobie życia przez życie w strefie komfortu. Wczoraj przed pójściem na salse też byłem przekonany, że jako rzekomy introwertyk będę obserwowany przez innych kursantów, w dodatku nie było mnie 2 lekcje i bałem się, że będę najgorszy. Okazało się, że nikt nie patrzył na mnie z drwiną czy czymś podobnym, natomiast zauważyłem, że wpadłem w oko pewnej starszej ode mnie pani(hot milf) ;D  Trzeba ciągle przełamywać bariery by mózg się przyzwyczaił i nie ma żadnego "bo introwertyzm, bo ekstrawertyzm" - mój kumpel jest typowym introwertykiem a nie jestem w stanie policzyć na palcach dwóch rąk ile miał dziewczyn!
 

 

48 minut temu, Messer napisał:

mam dość bycia pionkiem na szachownicy życia. Po prostu jestem tym tak strasznie zmęczony, że już nie mogę tak żyć. Po prostu nie mogę.
Wolę dostać zlewki, niż żyć ze świadomością, że nawet nie spróbowałem, zasłaniając się częścią swojej wrodzonej natury.

Dokładnie też mam takie zdanie, natomiast trudno to przekuć w praktykę, tym bardziej w Polsce kwitnącej "cebulą" i "januszowstwem" if you know what i mean.
 

 

52 minuty temu, Messer napisał:

@HodowcaKrokodyli Gdybym Cię znał, i piłbyś alkohol, to postawiłbym Ci piwo za to co napisałeś, chociaż sam nie piję od paru lat. Piona. :>

Natomiast gdybym ja ciebie znał to bym tobie postawił dobre piwko, chociażby smakowe bo twierdzisz, że nie pijesz od paru lat haha ;D Pjona ;> 
 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Messer napisał:

Nie mogę się zgodzić.
Jestem z natury introwertyczny, tak w 60%. Jednak uważam, że mnie, z moją filozofia życiową pobijanie do kobiet jest konieczne.
Strach przed kobietami i życiem, jest strachem przed emocjami! I kto tu jest prowadzony za nos przez emocje, kobiety czy faceci? No właśnie.
Chcę i potrzebuję kobiet, nawet z moją odrobinę zamkniętą naturą. I będę do nich podbijał, przyrzekam to tu i teraz.

Nie bronię introwertykom podchodzić. Trzeb mieć tylko tego światomość, że każdy ekatrawertyk przeważnie jest z natury "naturalem" nawet jeśli się boi. Dla introwerttka jest to sprzeczne z jego powściągliwą naturą. Są introwertycy lekko towarzyscy ale i też tacy kompletnie zamknięcie. Trzeba sobie odpowiedzieć na jedno pytanie. Jak się czujesz kiedy podchodzisz? Jeśli są to bardzo silne negatywne emocje to można zrobić sobie krzywdę. 

 

U mnie mimo, że mam lekką fobię społeczną a raczej jestem sensitive to jakoś bym dał radę podejść. Jednak dyskomfort jest. Bo jak już zacznę rozmowę to nie ma problemu. Z drugiej strony wiem, że gdybym został odrzucony lub upokorzony to bardzo bym to przeżywał nawet kilka dni. A moja jakość życia by znacznie się pogorszyła mimo, że i tak nie jest obecnie najlepiej. 

 

Teraz jak to wygląda u ekstrawertyków? A nijak. Oni się nie przejmują. Ale nie dla tego, że oni się nie przejmują tylko dlatego, że ich mózg mniej załapuje bodźców ze świata. Przez co negatywne emocje są o wiele słabsze. Taki stan wyjebania mocny introwertyk może mieć tylko na psychotropach. Stąd jest różnica. 

 

Cytat

Żeby przejść przez burzę trzeba się trochę zmoczyć. Żeby wypracować mocny mięsień trzeba go zniszczyć powtórzeniami z ogromnymi ciężarami.

Co do działania mózgu nie ma takiej zasady. Z tym podejmowanien wyzwania i brnięciem do przodu to hasła samorozwojowe, które wymyślili hiperekstrawertycy. Nie mają pojęcia, że ktoś może nie być ekstrawertykiem. W USA jeszcze do niedawna introwertyzm był określany jako choroba psychiczna. Tak inżynieria społeczna wyprała im mózgi. American dream, szeroki uśmiech i nieustanne pierdolenie o głupotach aby tylko coś mówić. A PUA to nic innego jak spóścizna hiperekstrawertycznego samorozwoju. Tylko ci co chcą być jak "naturale" nie wiedzą, że ekstrawertykiem nie da się zostać a trzeba się nim urodzić. Każdy chce być aktorem i próbuje dorównać do wyśrubowanych hiperekstrawertycznych ideałów. Mało komu uda się być sztucznym kameleonem. 

 

Cytat

Zwalanie winy na układ nerwowy introwertyka jest bez sensu. To można trenować, aż układ nerwowy się dostosuje do bodźca.

Można trenować ale ten software zostaje. Czasem wytrenowane zachowania nie zadziałają lub ta umiejętność się cofnie. Są dwa miejsca w mózgu za to odpowiedzialne. Gadzi mózg jest najsilniejszy - dlatego różne techniki zwalczania mogą zawieść. 

 

Cytat

Mentalność ofiary występuje do momentu kiedy uznajemy, że coś poza nami ma tak przepotężny na nas wpływ. 
Moją postawą jest zerwanie z byciem ofiarą, na jakimkolwiek polu.

Ludzi o mentalności "nie ofiary" w prehistorii młodo ginęli i o wiele częściej niż ci drudzy "beta". 

 

Cytat

Wolę dostać zlewki, niż żyć ze świadomością, że nawet nie spróbowałem, zasłaniając się częścią swojej wrodzonej natury.
Gdy będę leżał na łożu śmierci nigdy sobie bym nie wybaczył swojego tchórzostwa, że nie spróbowałem. 

Próbuj ale pamiętaj, że jak przegniesz to może Ci to mocno zaszkodzić.

 

Cytat

"Ten, kto raz nie złamie w sobie tchórzostwa, będzie umierał ze strachu do końca swoich dni. " Andrzej Sapkowski 

Sapkowski nie powinien być w tej kwestii autorytetem jako z tego co pamiętam skrajny introwertyk. Bo tak to wygłasza populizm i chwytne hasło o którym nie ma zielonego pojęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@HodowcaKrokodyli jest taki program ''Mistrzowie Podrywu'' można pooglądać dla beki, tam goście łącznie z trenerem robią takie błędy że aż boli...

Aby zdobyć doświadczenie, trzeba się otrzaskać z babami, napisałem tutaj już kilka postów na ten temat, co jest istotne w interakcji, niestety wielu lubi siedzieć i zgłębiać teorie mistrzów uwodzenia, w dodatku kto to wymyślił żeby z uwodzenia robić kolejnego bożka, kiedyś ludziom to naturalnie przychodziło, teraz potrzebują trenerów aby wiedzieć co i jak, ja nie potrzebowałem trenerów, w wieku 20 lat byłem zielony jak trawa, sam się nauczyłem jak to działa, warunki sprzyjały, bo dup z racji mojej profesji kręciło się mnogo, ale mam satysfakcje że sam do wszystkiego doszedłem, nie robiłem z siebie jelenie i o matko Boska nie płaciłem nikomu siana...

 

Podryw to nie sens i kwintesencja życia, to jego pierdolona wypadkowa, dodatek zrozumcie to, wtedy macie połowę drogi za sobą...:)

 

@Ragnar1777 strach przed odrzuceniem jest strachem przed odrzuceniem, jesteś niepewny siebie, swojej wartości, traktujesz się jak gówno w związku z tym boisz się że odrzucenie spowoduję uwiarygodnienie sie Twojego myślenia wobec samego siebie, nie ma co dorabiać teorii, prosta matematyka...

 

Masz być radosny sam ze sobą, wtedy masz wyjebane czy ktoś Cię odrzuci, ba...nie będziesz patrzył na to w takich kategoriach

 

Edytowane przez Themota
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Themota napisał:

@HodowcaKrokodyli jest taki program ''Mistrzowie Podrywu'' można pooglądać dla beki, tam goście łącznie z trenerem robią takie błędy że aż boli...

Znam w realu pana trenera, widziałem go wiele razy w akcji w dawnych latach. Dla mnie i moich znajomych z Pua on jest jednocześnie śmieszny i obrzydliwy. Ale wielu ludzi, nawet niektórzy tu na forum, traktuje go na poważnie. :blink:

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zbija na nich dobre siano, skoro ja mogłem od podstaw skonstruować bestię w relacjach z kobietami, to każdy to może, miałbym wewnętrzne opory, stricte ambicjonalne prosić i płacić komuś aby mi pokazał jak mam się dobrać do piczki, widać niektórzy lubią się płaszczyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Themota napisał:

Może zbija na nich dobre siano,

Tak. Dzięki nim ma kasę na podróże, na przykład do Tajlandii, gdzie każdy biały jest atrakcyjny. Dzięki temu ma też kasę na...inne rzeczy. :)

 

Pua to piękna sprawa, jest w nim tyle ciekawych tematów. :)

 

Na przykład "trenerzy uwodzenia i Tajlandia (albo Filipiny)".

Albo "trenerzy uwodzenia i te...inne rzeczy".

 

 

Edytowane przez HodowcaKrokodyli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście zdarza mi się podbijać, ale najczęściej w ciepłe pory roku bo muszę mieć silny bodziec seksualny. Podbijanie przy okazji robienia czegoś jest dla mnie naturalne w przeciwieństwie do "wychodzenia na łowy" do jakiejś np galerii. Reakcje są naprawdę różne i najgorsza z jaką się spotkałem to odwrócenie się plecami i rzucenie na odpierdol "nie mam czasu!". Także ze swojej strony zachęcam bo to nic strasznego. Paradoksalnie nawet po zlewce czujemy się dobrze :) Zaznaczam że w 80% jestem introwertykiem. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Ragnar1777 napisał:

Natomiast gdybym ja ciebie znał to bym tobie postawił dobre piwko, chociażby smakowe bo twierdzisz, że nie pijesz od paru lat haha ;D Pjona ;> 

Haha, jasne! Niech Ci bramy do raju wiecznie otwarte i wilgotne będą! :D Powodzenia na szlaku i obfitych łowów! :D 
 

 

Godzinę temu, Ksanti napisał:

Są introwertycy lekko towarzyscy ale i też tacy kompletnie zamknięcie. Trzeba sobie odpowiedzieć na jedno pytanie. Jak się czujesz kiedy podchodzisz? Jeśli są to bardzo silne negatywne emocje to można zrobić sobie krzywdę. 

Kiedyś szedłem na uczelnie. Nagle z jakiegoś budynku wyłoniła się dziewczyna dokładnie taka jaka mi się podoba: ten typ urody, poruszania się, włosy, delikatne i niewulgarne rysy twarzy. Patrzyliśmy sobie w oczy przez jakąś sekundę. I wiesz co? Nie otworzyłem tego głupiego ryja. Nie zrobiłem tego, chociaż miałem zielone światło. Wystarczyło rzucić: "jest taki piękny i rześki ranek, a tu widzę Ciebie całą w skowronkach - to będzie dobry dzień!" i gadka dalej się kręci. I wiesz co? Nie zrobiłem tego. Tak zapłonąłem ze złości i frustracji do siebie, że coś we mnie pękło. Cały dzień miałem zjebany, bo okazało się, że znowu jestem niewolnikiem. Do dzisiaj mnie to gryzie. Gdybym otworzył usta być może miałbym z tą dziewczyną jedne z piękniejszych wspomnień w życiu. A tak co mam? No właśnie. Porno, które może mnie pocieszyć w każdej chwili, wystarczy że wklepię adres w wyszukiwarkę..? Aż mnie obrzydzenie do siebie bierze na taką myśl. 
 

 

1 godzinę temu, Ksanti napisał:

Teraz jak to wygląda u ekstrawertyków? A nijak. Oni się nie przejmują

Opisywałem swojego kuzyna. Powiedział, że nigdy nie podszedł na ulicy i raczej nigdy tego nie zrobi. A panny przerzuca hurtowo. Także wydaje mi się, że to jest kwestia psychiki i pracy, a nie odgórnie ustalonych schematów z których nie można się wyrwać.

 

1 godzinę temu, Ksanti napisał:

Można trenować ale ten software zostaje. Czasem wytrenowane zachowania nie zadziałają lub ta umiejętność się cofnie. Są dwa miejsca w mózgu za to odpowiedzialne. Gadzi mózg jest najsilniejszy - dlatego różne techniki zwalczania mogą zawieść. 

Widziałem pokazy z hipnozy, gdzie człowiekowi można wmówić że nie pamięta rodzimego języka, turla się jak wąż, napina nienaturalnie mocno ciało, staje się o parę procent silniejszy, cofa się (na pare sekund, ale się cofa) wada wzroku, starzy ludzie ciągle pochyleni zaczynają chodzić prosto. Tymi rejonami mózgu co wymieniłeś zawiaduje podświadomość, a jeżeli się skuma z podświadomością to myślę, że układ nerwowy zareaguje odpowiednio. Czy się tak da? Myślę, że dam radę.
Oczywiście, zostanie mi ta natura, ale zmodyfikuję ją do tego stopnia żeby nie być jej niewolnikiem. Tylko o to mi głównie chodzi. Wolność - tylko tyle, bez wymówek.
 

1 godzinę temu, Ksanti napisał:

Próbuj ale pamiętaj, że jak przegniesz to może Ci to mocno zaszkodzić.

Dostałem taki wpierdol od życia, że odwrócenie się plecami do mnie laski plecami to jest pikuś. Uwierz albo nie, ale odrzucenie na ulicy wydaje mi się o, takim małym chujkiem, z tym co mam za sobą.
 

1 godzinę temu, Ksanti napisał:

Sapkowski nie powinien być w tej kwestii autorytetem jako z tego co pamiętam skrajny introwertyk. Bo tak to wygłasza populizm i chwytne hasło o którym nie ma zielonego pojęcia.

Nie słyszałem o tym. Jednak cytat jest dobry, w moim mniemaniu. Mnie zmotywował bo jednak ma w sobie odrobinę prawdy. Zawsze miałem odczucie radości z samego siebie, że daję radę zrobić coś wbrew sobie - opuszczanie strefy komfortu jest naprawdę świetnym uczuciem, gdy się odniesie coś w rodzaju sukcesu. Ulga, duma, radość z siebie. Wiem, że mogę. Nie jestem oszpecony w taki sposób, że nie mam ręki albo oka - w takich sytuacjach nawet nie próbowałbym podchodzić. 

Miałem moment refleksji przed chwilą na siłowni - po co ja jestem na tym forum i czytam i uczę się o kobietach? Żeby się bać do nich podejść na ulicy? Po co niby się uczę, po co medytuję codziennie, po co ćwiczę prawie 7 dni w tygodniu, po co ćwiczę rozciąganie i na worku, po co się rozwijam? Po to aby bać się istoty, która nie ma nawet 5% mojej wiedzy i sama boi się tego jak wypadnie w tej rozmowie ze mną? Dlatego mam ich unikać? Bo baby "som gupie"? Dość @Ksanti. Przyszedł ten moment w moim życiu, że zaciskam zęby ze złości i oram. Cokolwiek by się nie działo, idę kurwa do przodu. Pora wyjść ze spierdolenia jak to mówią na chanach, i jestem zdecydowany pocierpieć z tego powodu.
Niech układ nerwowy się pali, niech gadzi mózg wariuje. Ja jestem ich panem, nie te części moimi właścicielami. Mam niezgorsze twarzowe, 186cm, więc dam sobie radę. Jak mówią bywalcy siłowni: No excuses.
Dziękuję serdecznie za wymianę zdań, proszę nie czuj się urażony jeżeli w jakimś punkcie się takowy poczułeś - to jest moja forma autoterapii, bo po prostu jestem zmęczony wymówkami. To jest tak przyjemne uczucie robić to, czego się chce. 

 

Godzinę temu, HodowcaKrokodyli napisał:

Znam w realu pana trenera, widziałem go wiele razy w akcji w dawnych latach. Dla mnie i moich znajomych z Pua on jest jednocześnie śmieszny i obrzydliwy. 

Chciałem kupić od niego kurs o podchodzeniu na ulicy, bo mnie stać i uznałem że się przyda. Aż mnie tknęło, coś jak znak z nieba. Mógłbyś napisać na ten temat coś więcej? Czemu jest śmieszny?
 

 

27 minut temu, self-aware napisał:

Juz świruję po pokoju :D 

Rozwal ten dzisiejszy dzień. Powodzenia! :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komentarz pod komentarzem, proszę o scalenie albo coś.

 

Właśnie wróciłem. Hmm... W sumie to raczej kiepsko :) Nawet bardzo. Nie trafiłem chyba dobrze w miejsce. Klub teoretycznie ok, muzyka spoko. Sęk w tym, ze było mało ludzi. Na parkecie około 30 osób. Z tego same grupki + kilka kobiet tańczących ze sobą z czego:

 

- Dwie bardzo brzydkie, więc nie podchodziłem. Nie o to chodzi w treningu chyba aby podchodzić do lasek, które mnie odrzucają.

- Pozostałe poza moim zasięgiem na całe życie. Seksowne, wszystkie po 180cm około, więc wyższe ode mnie, ubrane prawdopodobnie w drogie ciuchy. Podejście do którejkolwiek kobiety nie miało najmniejszego sensu, kompletnie nie moja liga.

 

No i... tyle.

 

Aż nagle idzie jakaś laska, mocno nawalona i aż wywraca się o własne nogi. Wyglądało to groźnie, więc podchodzę i pytam, czy żyje. Ona mnie przytula i dziękuje za troske... Chwilę ogarnia swój mały nokaut jaki właśnie miała i zabiera mnie na parkiet. Rozpina mi koszule i wywija się. Ja ogólem zdziwiony trochę... xD Była tak 5/10, ale obecnie i tak nie mam szans na lepsze kobiety, a dawno nic... Więc pokorzystałem. Buziaczki itd... No i ładnie pachniała. Też pochwaliła mój zapach.

 

Tak z dobrą godzinę się bawiłem z nią. Potem poszła w pizdu i już jej w klubie nie widziałem.

 

Humor mam totalnie neutralny teraz. Wiem, że gdyby nie ten incydent z laską to w sumie nie zrobiłem NIC, utwierdzając się trochę w przekonaniu, że to nie jest zabawa dla mnie. Z racji jednak, ze w końcu sobie trochę pomiętosiłem to humor nie jest zły, ale mam świadomość, że ogółem lipa, bo tak w sumie to nie zrobiłem NIC, a incydent z dziewczyną to czysty fart.

 

Myślałem, żeby jeszcze skoczyć na jakąś inną imprę ale jakoś już mi się nie chciało. W ogóle w momencie, gdy wyszedłem z domu to imprezowy nastrój trochę mi minął. Może to coś w stylu prokrastynacji, chcemy coś zrobić ale odwlekamy bo się boimy. Może tutaj zadziałał podobny mechanizm, bałem się porażki, więc straciłem nastrój imprezowy? Nie wiem.

 

Na pewno obserwowałem ludzi, ciężko było wysnuć wnioski bo większość to były grupki znajomych. Paru mężczyzn, którzy tańczyli obok lasek ale cholernie cykali się podejść. Ozzywiście wywijali obok i uśmiechali się, ale widać było w tym uśmiechu fałsz oraz chęć podejścia ale w związku z tym mega strach. Wiem, że kobiety widzą to tak samo i walą z tego mega bekę.

 

Przyszlo też takich trzech przeciętnych gości, odważyli się podejść do tych atrakcyjnych samic. Cóż... Odnośnie kobiet 8+ (a na dyskotece myślę, że nawet 7+ bo atencję tam mają potężną) są to kobiety tylko dla porządnych zawodników. Świetny wygląd, bardzo dobre umiejętności. Mężczyźni "słabsi" w te klocki oraz generalnie mniej atrakcyjni mogą takim kobietom jedynie dziękować za możliwość życia na wspólnej planecie. Totalnie olani.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, self-aware napisał:

Rozpina mi koszule i wywija się. Ja ogólem zdziwiony trochę... xD Była tak 5/10, ale obecnie i tak nie mam szans na lepsze kobiety, a dawno nic... Więc pokorzystałem. Buziaczki itd... No i ładnie pachniała. Też pochwaliła mój zapach.

Buziaczki fuu... i to z 5/10 wyobraź sobie jak ona wygląda na trzeźwo bez makijażu, zupełnie obrzydliwe i bez sensu bo laska i tak później znikła trzeba było się podotykać i tyle, bo pewnie liczyłeś że coś umoczysz. Ale chodź dalej na imprezy może coś z tego wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie Zbychu, to nie jest sport dla każdego. Panie stworzyły i podtrzymują razem z rycerzami mit o tym, że jest to szczęście dostępne dla każdego - aby miały jak największy przerób samców startujących do nich, a one będą się wielce wysilać w "selekcji" tylko. Tymczasem to "gówno prawda", że to szczęście, a jeszcze większa nieprawda, że dla każdego. Życzę szczęścia tym silnym psychicznie na kobiety, większym i pomniejszym "alpha" jednostkom, tymczasem sam dla swoje zdrowia psychicznego wyszedłem z tego bio-cyrku i lepiej się czuję.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.