Skocz do zawartości

Może byś przytył?


rejdi

Rekomendowane odpowiedzi

 Niezły dyktator z Twojej mamy jak chce cały świat ustawiać po swojemu, żeby jej się podobało. Nie tylko zresztą ona.

Każdy z nas ma w sobie małego Hitlera, Stalina i chciałby modelować świat albo, żeby dostosowałby się do jego widzimisię. Co prawda nie mordujemy ludzi, ale robimy to w nieco innej skali - manipulujemy rzeczywistością, otoczeniem, żeby było tak jak chcemy. . Uważaj przede wszystkim na swoje zachowania w tej kwestii. Każdy z nas złapie się na tym na najbliższym zakręcie. Dlatego AKCEPTACJA jest tak potężnym narzędziem do własnego szczęscia.

 

Nie rozumiem jaki problem jest w ważeniu 60 kg ? Taką masz naturę widocznie i nie ma co tego zmieniać, chyba, że chcesz sobie zaszkodzić.

 

Edytowane przez Metody
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, self-aware napisał:

Kiedyś słyszałem, ze po 25 zacznę tyć, piwny brzuch i takie tam. I gówno, nic z tego

Nie po 25, tylko po 30. I to prawda. Metabolizm naprawdę zwalnia i czuć różnicę. Poza tym człowiek już się tak nie regeneruje jak kiedyś. Przekroczysz 30, to zrozumiesz o czym mówię :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to i prawda jak przekroczyłem 30stkę

to wskazówka w wadze zaczęła dosyć szybko wyginać się w prawo i w ciągu kolejnych trzech lat +10 kilogramów nie zmieniając nawyków żywieniowych. Później znowu waga staneła i teraz o tyle co zrzucić jest mi wagę dosyć łatwo to przybrać nie mogę więcej niż do poziomu w którym tycie samoistnie ustało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde mi właśnie zaraz jebnie 31, a czuje się z roku na rok coraz lepszy, silniejszy i szczuplejszy i bardziej umięśniony :D

A jak pomyślę, że jeszcze mi trochę brakuje do mojego kumpla z drużyny, który ma 44 lata, a jest największym dzikiem w mojej dyscyplinie to coś odnoszę wrażenie, że po prostu się opierdalacie :)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.