Skocz do zawartości

Wykorzystywany przyjaciel?


Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Mój przyjaciel jest obecnie w związku z 26 letnią kobietą a sam ma 19 lat w związku z tym zastanawiam się, czego może oczekiwać od niego ta panna i dlaczego zdecydowała się na związek z "gówniarzem", bo przecież starszy facet mógłby jej więcej zaoferować. Warto wspomnieć, że panna to takie 6/10, zarabia nie najgorzej i przed związkiem z moim przyjacielem miała paru facetów, którzy byli w jej wieku lub starsi. Ostatnio pomyślałem, że może chodzić o to że małolata łatwiej jest urobić. Laska nie ma prawa jazdy a kończy pracę w takich godzinach, że nie ma jak wrócić innym sposobem niż taksówka z miejsca pracy do domu a wiem, że wcześniej jej były ją odwoził jak to robi obecnie mój kumpel. Można powiedzieć, że ma teraz taksówkarza. Bo kumpel od czasu kiedy jest z nią w związku w ogóle już nie chce wypić ze mną i z resztą ekipy na jakiejkolwiek imprezie, bo przecież jego pani kończy pracę o 1 w nocy i będzie musiał po nią jechać. Z drugiej strony, jeśli pani ma wolne to woli zostać z nią albo przyjdzie, ale tylko i wyłącznie razem z panią. Oczywiście mówił, że to wszystko z jego własnej nieprzymuszonej woli, bo laska sama mu mówiła, że przecież nie musi tak cały czas dzień w dzień po nią jeździć, no ale on chce. We wrześniu planują już wspólna wyprowadzkę do większego miasta no i w ogóle cud, miód i orzeszki. Gdyby nie to forum i Marek to pewnie bym nie widział w tym nic złego i nawet bym myślał, że ja tez muszę sobie znaleźć taką księżniczkę, bo wtedy dopiero będę mógł powiedzieć, że jestem szczęśliwy:D. Jak Wy widzicie tą sytuację? 

Edytowane przez Amnesia Haze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Amnesia HazeEwidentnie go sobie urabia, już go w sumie w jakiejś części urobiła. Zauważyłem że w tym przedziale wiekowym panny szukające LTR nie oglądają się za młodszymi od siebie, i to o tyle młodszymi, 7 lat jakby ne patrzeć. Póki co twój przyjaciel ułatwia jej życie, gdy znajdzie się w jej zasięgu ktoś kto będzie miał lepsze predyspozycje, kopnie twojego kumpla w dupę bez zastanowienia. Może być też tak, w co wątpię, że sama ma niską samo ocenę i bierze co ma przed sobą. Jakieś spore zmiany w twoich relacjach z kumplem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odradzam wtrącanie się w tą relację, będziesz miał wroga na całe życie zamiast przyjaciela.

 

Skoro on ma 19 lat i hormony parują mu uszami, a ona jest doświadczoną w kwestiach łóżkowych 26 latką, to nawet wołami go z niej nie ściągniesz.   

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lxdead Jakiś większych zmian nie ma, panna widocznie bardzo dobrze gra. Nie stawia mu żadnych wymagań, bo pewnie widzi, że nie musi. On i tak wszystko robi sam, bo jest na haju emocjonalnym. Aż ciężko mi uwierzyć, że taka mogłoby się wydawać przesympatyczna kobieta może być tak przebiegła...

 

@Mosze Red Masz rację. Już raz mu powiedziałem, że sam się ogranicza swoim dupolizostwem i to taka pewnego rodzaju złota klatka, która sam sobie narzucił i wmawia sobie, że w niej mu dobrze. Oczywiście po takich tekstach doszło między nami do spięcia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hormony i tak wezmą góre w takim wieku, nie ma bata.

Zresztą najlepiej uczyć się na własnych błędach więc czasami to doradzanie na siłe na forum nie ma sensu.

Ja jak miałem 19 lat nikogo sie nie słuchałem.

Niech tylko gumkę zakłada.

 

Puść mu to:

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twój kupel jest obecnie w takim wieku, kiedy w facecie jest prawdziwa burza hormonów. Oczy mu piczką zaszły, i nie przekonasz go, że jest jawnie robiony w konia.

 

Niech chłopak doświadcza, każdy młody adept przechodzi przez takie sytuacje. Z tego co opisujesz, to miłości jest tam jak na lekarstwo. Laska znalazła sobie taksówkarza, i chłopca na posyłki. Z czasem to wszystko pierdyknie, ale Ty nie baw się w zbawiciela, bo możesz sobie więcej krzywdy narobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Amnesia Haze napisał:

Zabawne jest to, że mają w planach ślub i chcą mnie na nim widzieć jako świadka:lol:.

Coś tu nie gra z tym ślubem...

Po co jej taki młokos za męża potrzebny?

Może puszcza się z kimś w firmie, a nie chce wyjść na "dziwkę" i w razie ciąży to będzie dziecko 19letniego narzeczonego?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Brat Jan Albo ta cala gadka o ślubie to część jej planu, żeby urobić mi kumpla. A do faktycznego ślubu nigdy nie dojdzie. Mają we wrześniu wyprowadzać się do Poznania, więc myślę że jesli faktycznie do tego dojdzie to właśnie wtedy zaczną się jakieś cyrki a o ślubie słuch zaginie.

Edytowane przez Amnesia Haze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tam... Pana Macrona i tak nie przebije, więc nie ma co się pochylać nad tym. Nie wierzę, że to cudownie zakochana samiczka, która woli młodego fiutka co niedawno przestał dopiero prace domowe ze szkoły odrabiać.

 

W tym wieku kobicie powoli zaczyna świszczyć w głowie o dzieciaczku. Ona powinna marzyć o bogatym 35 letnim przystojniaku, który zapakuje jej swoje plemniory w pochwę, a nie o 19 latku (bez urazy dla chłopaka) :P  

 

ALERT!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.