Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Piter_1982

Mężczyzna dochodzi do finału konkursu Miss Kazachstanu

Rekomendowane odpowiedzi

Zanim zjedziecie biedaka przeczytajcie do końca, ostatni akapit:

"- Chciałem przekonać kolegów, że w dzisiejszych czasach nawet mężczyzna może uchodzić za piękną kobietę - mówił w wywiadzie. Ilay Dyagilev ma nadzieję, że jego akcja pomoże uzmysłowić kobietom, że nie warto upodabniać się do innych."

http://www.styl.pl/magazyn/news-konkurs-na-miss-kazachstanu-wygral-mezczyzna,nId,2519727

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z jednej strony chciał gość udowodnić, że "obecne kanony piękna sprawiają, że wiele kobiet wygląda tak samo, podobnie się czesze, maluje i ubiera."
Nie da się zaprzeczyć, że obecne trendy idą jednym torem - większość Pań po prostu nakłada makijaż zgodnie z obowiązującymi "unijnymi standardami". Sprawę ułatwia fakt, że faceci w tym nie wybrzydzają, a wiadomo, że "kto wybrzydza, ten nie..." :D

Z mojego punktu widzenia, to jednak dalej jest "dziwactwo" i zaprzeczanie istocie bycia facetem. Na samą myśl o założeniu damskiego ubioru na siebie mam odruchy niezbyt przyjemne fizjologicznie. Jestem jednak w stanie może to tolerować, dopóki nie jestem zmuszony na to patrzeć i podziwiać. 

Plus dla tego człowieka, że w finale przyznał się do tego "małego" oszustwa.

Przypomniała mi się jedna wspaniała piosenka, wykonana przez pewnego starszego człowieka w brytyjskim "Mam Talent":

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie.... nie pijcie jak będziecie w Kazachstanie na wakacjach i pójdziecie na dyskotekę hahahahhaha

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi