Skocz do zawartości

Polak upodlony przez Ukraińca wiesza flagę UPA


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

Z Ukrami będzie jeszcze kłopot - odbije się nam to czkawką, w Krakowie jest ich multum - pojedynczo lub we dwóch  to łeb w podłogę  i uszy po sobie ale jak już jest 4 czy 5 - to się głośno zachowują, często po alkoholu i się chwalą że : " nas w Polsce już ze 2 mln... za 10 lat będzie z 10 mln, zrobimy referendum i odbierzemy co nasze a jak nie to wezmą siła i Lachów będziemy rzezać" 

Pociesza mnie  że golodupce - zasuwają poniżej stawek, najgorszą robotę, żyją na kupie, żrą byle co ( w biedronce to ciemno od nich ) i nie mają szans u polek ba nawet u swoich kobiet - zostaje im jazda na ręcznym.

Edytowane przez wojkr
  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie  w tej sytuacji wina stoi po stronie Polaka był nie na swoim terytorium i nie przestrzegał zasad gospodarza domu.Jakby przyjechał do mnie ukrainiec na wypoczynek i zdjął flagę Polski Walczącej zachował bym się tak samo.Ukraina to upadłe państwo tam nawet już sam prezydent zwątpił w swój kraj.Polityka naszego państwa w stosunku do Ukrainy jest delikatnie mówiąc dramatyczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, wojkr said:

Z Ukrami będzie jeszcze kłopot - odbije się nam to czkawką, w Krakowie jest ich multum - pojedynczo lub we dwóch  to łeb w podłogę  i uszy po sobie ale jak już jest 4 czy 5 - to się głośno zachowują, często po alkoholu i się chwalą że : " nas w Polsce już ze 2 mln... za 10 lat będzie z 10 mln, zrobimy referendum i odbierzemy co nasze a jak nie to wezmą siła i Lachów będziemy rzezać" 

Za mało ich jest. Ich naród masowo wymiera (zresztą tak jak nasz) i niektóre u nich statystyki mówią, że w ich kraju jest tylko 25 mln ludzi. Bardziej można obawiać się rosnącej popularności AfD w Niemczech...

Miałem lokatora w akademiku z Iwano-Frankijska (miał babkę Polkę) i ogólnie dziwny typ - dopiero po miesiącu jako-tako się z nim zintegrowałem. Pierwszej nocy wysikał się na podłogę.

Powtórki rzezi wołyńskiej nie będzie, bo podczas rzezi wołyńskiej Polacy byli sparaliżowani wojną, wyjazdami do pracy do Niemiec (zostawiali dzieci i żony w domach) i zwyczajnie nie mieliśmy policji i wojska. Gdyby takie ich "powstanie" wybuchło, to stłumienie takich gołodupców zajmowałoby kilka dni przy dzisiejszym sprzęcie.

 

A tu podłoga z rana jak Ukrainiec się wylał. Myślał, że ja to zrobiłem (nic nie pamiętał).

 

16837947_721360787988870_866727449_n.jpg

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, alwaro_21 napisał:

Według mnie  w tej sytuacji wina stoi po stronie Polaka był nie na swoim terytorium i nie przestrzegał zasad gospodarza domu.Jakby przyjechał do mnie ukrainiec na wypoczynek i zdjął flagę Polski Walczącej zachował bym się tak samo.Ukraina to upadłe państwo tam nawet już sam prezydent zwątpił w swój kraj.Polityka naszego państwa w stosunku do Ukrainy jest delikatnie mówiąc dramatyczna.

Dobrze co innego kazać czy nawet zmusić zastraszeniem, do powieszenia flagi swojego kraju z powrotem, też bym tak zareagował we własnym kraju. Co innego upodlić człowieka i jak by nie było zbeszcześcić flagę Polski, przemalowując ją na czarno. Z tego może się zrobić jakaś polityczna afera. Może i dobrze, na oczy przejrzą trochę nasi politycy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że te propozycję Ruskich co do rozbioru Ukrainy to takie "baity" polityczne, ale serio, nasz rząd zamiast włazić tym chazarom w dupę, dawać pożyczki, stypendia, emeryturki to powinien zająć się poprawą stosunków z Rosją, nie mówię o brataniu się i ustawianiu w pozycji podnóżka Federacji, jak Białoruś. Chodzi mi o to żeby stosunki były dobre, no i w przyszłości można by o jakimś okrojeniu ukrainy na spółę z Ruskimi, Białobratankami pomyśleć :D

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, lxdead napisał:

Chodzi mi o to żeby stosunki były dobre, no i w przyszłości można by o jakimś okrojeniu ukrainy na spółę z Ruskimi, Białobratankami pomyśleć

W interesie Polski jest trzymanie Rosji z dala od naszych granic. Jeśli Polska zabierze część terytorium Ukrainy to nasza granica jeszcze bardziej się do nich zbliży. To nie wróży nic dobrego. 

Stanisław Michalkiewicz sam powiedział, że w interesie Polski jest, aby Ukraina istniała, ale była zależna od Polski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, alwaro_21 napisał:

Według mnie  w tej sytuacji wina stoi po stronie Polaka był nie na swoim terytorium i nie przestrzegał zasad gospodarza domu.Jakby przyjechał do mnie ukrainiec na wypoczynek i zdjął flagę Polski Walczącej zachował bym się tak samo.

Pomijając fakt, że jest sprawą dyskusyjną, czy Polak był czy nie był u siebie na terenie Małopolski Wschodniej, to czym innym jest symbol Polski Walczącej, a czym innym symbol faszystowskiego, zbrodniczego OUN/UPA.

 

To tak jakby na terenie państwa niemieckiego Polak zdjął flagę SS - czyli symbol niewątpliwych niemieckich patriotów, tyle że faszystowskich i zbrodniczych.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym przypomnieć ze w Polsce istnieją jeszcze osoby które pochodzą z ukrainy za czasów wielkiego zasiedlania ziem odzyskanych (Czytaj śląsk,Pomorze Zachodnie oraz Prusy książęce) i śmiem twierdzić ze wraz z polakami przybyło mnóstwo osób ukraińskiego pochodzenia co widac zresztą w mentalności i przywiązaniu do Ojczyzny Zwaną Ukrainą co też może być sporym zagrożeniem w przypadku jakby sytuacja którą opisał @wojkr (Chodzi mi o referendum o którym mówią osoby z Ukrainy) stała sie rzeczywistością

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście polska konstytucja nie przewiduje czegoś takiego jak ogłoszenie autonomii regionu czy wręcz odłączenie regionu od Polski .... za to ustawa antyterrorystyczna i jej nowelizacja dotycząca "zielonych ludzików" daje możliwość pełnego użycia wojska do gaszenia tego typu zjawisk :rolleyes: .

Niech podniosą łby Ukry to im spadną :lol:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, HodowcaKrokodyli napisał:

Pomijając fakt, że jest sprawą dyskusyjną, czy Polak był czy nie był u siebie na terenie Małopolski Wschodniej, to czym innym jest symbol Polski Walczącej, a czym innym symbol faszystowskiego, zbrodniczego OUN/UPA.

 

To tak jakby na terenie państwa niemieckiego Polak zdjął flagę SS - czyli symbol niewątpliwych niemieckich patriotów, tyle że faszystowskich i zbrodniczych.

 

 

upa dla Ukraińców to bohaterzy a dla Polaków AK to bohaterzy.Filmik nie oddaje w sumie całej prawdy.Jest nagranie jak zakłada flagę spowrotem a nie ma okoliczności jej zdjęcia ( może coś się wydzierał o Polsce? przykładowo).Liczy się CZYN.Co byś zrobił jakbym wparował do twojego domu bracie i zaczął Cię okradać z majątku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, alwaro_21 napisał:

upa dla Ukraińców to bohaterzy a dla Polaków AK to bohaterzy. (...)

Tyle, że UPA to obiektywnie rzecz biorąc faszystowska i zbrodnicza organizacja. A Ukraińcy uważający UPA za bohaterów są niewartymi szacunku szmatami, tak jak niemieccy neonaziści.

 

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AK nie była nastawiona na eksterminację ludności ukraińskiej i nie kolaborowała ani z Ruskimi ani z Niemcami - zwalczała obu, wykonywała również wyroki na kolaborantach, AK miało specjalną komórkę - Referat 993W, który wykonywał wyroki śmierci na zdrajcach, kolaborantach, szmalcownikach. UPA jawnie bratało się z hitlerowcami, ba przecież mieli nawet swoją ukraińską dywizję Wafen SS Galizen - pominę fakt że to ukraincy byli strażnikami np w Oświęcimiu. Pominę też fakt że UPA i OUN cechowała się szczególnym skurwysyństwem w zabijaniu .

Z "Ruskiem" z Rosjaninem można normalnie porozmawiać - z Ukrami -  ciągły żal dupy że biedni pracują na polskiego pana,  że lachy im zabrały Polesie, że na krwi ukraińskiej polskie panisko się tuczy, że nas nie lubią, nienawidzą i zabiorą co swoje ... że zabieramy im kobiety.

Tak dla ciekawostki .... większość młodych Ukrów panicznie boi się policji ponieważ spieprzyli z swojej tak wielbionej Ukrainy .....przed wcieleniem do wojska i boją się szmaciarze że ich deportują i karnie wcielą do gorszych - liniowych jednostek . Niby tacy patrioci, piewcy chwały bandery UPA i OUN  - a wojska się boją i nie mają zamiaru walczyć z strasznym rosyjskim agresorem.

Na nas mówią z pogardą : lachy i pszeki ale strasznie się oburzają jak się na nich mówi - szoszony,  chachły i gołodupce 

  • Like 2
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, wojkr napisał:

AK nie była nastawiona na eksterminację ludności ukraińskiej i nie kolaborowała ani z Ruskimi ani z Niemcami - zwalczała obu, wykonywała również wyroki na kolaborantach, AK miało specjalną komórkę - Referat 993W, który wykonywał wyroki śmierci na zdrajcach, kolaborantach, szmalcownikach. UPA jawnie bratało się z hitlerowcami, ba przecież mieli nawet swoją ukraińską dywizję Wafen SS Galizen - pominę fakt że to ukraincy byli strażnikami np w Oświęcimiu. Pominę też fakt że UPA i OUN cechowała się szczególnym skurwysyństwem w zabijaniu .

Z "Ruskiem" z Rosjaninem można normalnie porozmawiać - z Ukrami -  ciągły żal dupy że biedni pracują na polskiego pana,  że lachy im zabrały Polesie, że na krwi ukraińskiej polskie panisko się tuczy, że nas nie lubią, nienawidzą i zabiorą co swoje ... że zabieramy im kobiety.

Tak dla ciekawostki .... większość młodych Ukrów panicznie boi się policji ponieważ spieprzyli z swojej tak wielbionej Ukrainy .....przed wcieleniem do wojska i boją się szmaciarze że ich deportują i karnie wcielą do gorszych - liniowych jednostek . Niby tacy patrioci, piewcy chwały bandery UPA i OUN  - a wojska się boją i nie mają zamiaru walczyć z strasznym rosyjskim agresorem.

Na nas mówią z pogardą : lachy i pszeki ale strasznie się oburzają jak się na nich mówi - szoszony,  chachły i gołodupce 

Zgadza się, sam miałem pradziadka w AK więc znam temat niejako z drugiej ręki. Moja babcia opowiadała mi niejedną historię. Do powyższego dodam jeszcze że AK posiadała jakby to ująć fundusz i komórkę, która obejmowała opieką rodziny poległych. Takiej właśnie pomocy doświadczyła moja ś.p. Babca kiedy jej ojciec zginął. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.