Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Marek Kotoński

Janusze płakali ze śmiechu, a dziś się wściekają

Rekomendowane odpowiedzi

Janusze rżeli ze śmiechu widząc "nerdów", tymczasem jeden z nich osiągnął duży sukces. Jedni pracują, starają się, drudzy niszczą innych, drwią i szydzą. No ale jak znam życie, pewnie sobie to jakoś "wytłumaczą", np. że pieniądze szczęścia nie dają, albo że na zachodzie to same satanisty itd. :>

https://finanse.wp.pl/za-rakieta-falcon-heavy-stoi-polak-znasz-go-ze-starego-mema-6218140914657409a?utm_source=wykop.pl&utm_medium=link-4156693&utm_campaign=wykop-poleca

• Like 5
  • Dzięki 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Złośliwie napiszę :D ,ciekawe jak tam jego koleżanki  czy nie pisza na FB „cześć  co tam u ciebie ;P „ z dawnej klasy np.  podstawówki-liceum ,wtedy uznany za „nerda” chodzącego w  obciachowych ubraniach, gapiącego się w monitor, memy na cała Polskę ,ciekawe jaką miał opinie w okolicy , pewnie Janusze mówili „Tomaszek kumputerowiec, tylko by grał-siedział przy kumputerze”   a  dziś !   

-TopCoder Open
-TopCoder Collegiate
-Praca w Google -Est Google Commerce Search 
-SpaceX

Edytowane przez Voqlsky
  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
51 minut temu, Stulejman Wspaniały napisał:

że pieniądze szczęścia nie dają

bo nie dają szczęścia. Dają jedynie jego iluzje, a podniety zmysłowe, rozrywki to nie jest szczęście. :)

Pięniadzę są ważne, ale szczęścia dać nie mogą. Nic z zewnątrz nie może tego dać. 

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, Voqlsky napisał:

Cciekawe jak tam jego koleżanki  czy nie pisza na FB „cześć  co tam u ciebie ;P „ z dawnej klasy np.  podstawówki-liceum

Na pewno dostał niejedną wiadomość typu "cześć kutasku" w różnych wersjach językowych :D

• Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale czym tu się podniecać? Zdjęcie wyrwane z kontekstu wykorzystał ktoś dla jaj i tyle, podejrzewam że nawet najdurniejszy Janusz miał tego świadomość.

Zresztą myślę, że to co zgubiło w internetach tych gości to te dwa swetry... :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Voqlsky Chyba nie sugerujesz, że te nieskazitelne panie z podstawówki co to do niego piszą, robią to tylko dlatego, że odniosł finansowy sukces:D

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kurła! Inteligenty jedne! Informatycy jacyś! Kosmosy im w głowach tylko! Co oni sobie kurła myślą?! Dla miliarderów je****** pracują co nas okradają! Bogaci są bo biedni kurła jesteśmy! Kurła! Kiełbaskę sobie idę zjeść bo nie wytrzymie.. :lol:

• Like 1
  • Haha 5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kurrr...kwiiik..ła no nie wyczymie, Grażyna dej no kiełbaski mi bo zaraz zwariuje! Internety im w głowach kurła, kiedyś nie było internetów ale było kurła wtedy ale było nie to co teraz kwiik! Smaczna kiełba..mlask..ska, smaczna nie to co te milionery chude jadają, jakieś ośmiernice i kałmary kurła, niby takie bogate a chude to to, nawet by młotka nie podniósł!

Złodzieje kurła, dalibóg, żeby tak sie rakieta zepsuła to wtedy by przyszli w łaske kurła, po rękach kurła by całowali, żeby im dać robote normalna a nie jakieś spejsiksy i inne kurrr..

• Like 1
  • Haha 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Super brawo dla niego.
Bardzo jestem dumny z Polaków. To wspaniały naród.
Zawsze tak było jest i będzie.

• Dzięki 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Stulejman Wspaniały napisał:

Janusze rżeli ze śmiechu widząc "nerdów", tymczasem jeden z nich osiągnął duży sukces. Jedni pracują, starają się, drudzy niszczą innych, drwią i szydzą.

Bo pozory zazwyczaj mylą. Wystarczy popatrzeć na wybitnych (rzeczywiście wybitnych) naukowców - wyglądem zewnetrznym żaden z nich dupy nie urywał.

Daleko szukac - Einstein sprawiał wrażenie kloszarda i w oczach współczesnych karyn nie wiem czy osiągnałby 2/10

Riemann z kolei był cherlawy i bardzo chorowity.

Newton miał megapierdolnik w chacie.

Von Neumann ustawicznie imprezował, zaś Feynman należał do niespecjalnie wiernych w miłości, co opisuje w ksiażce "Pan raczy żartować panie Feynman".

A i zasugerował to w inny sposób. Jeden z amerykańskich, renomowanych uniwersytetów zaproponował mu stanowisko dziekana wydziału fizyki z jakims bardzo wysokim wynagrodzeniem. Feynman odpowiedział pisemnie, że jest zaszczycony propozycją, ale przyjąć jej nie może. Gdyż wynagrodzenie jakie jest mu proponowane - umożliwiłoby realizację jego marzenia - w postaci mozliwości sfinansowania młodej i ładnej utrzymanki wraz z wynajęciem jej mieszkania. A to z pewnością nie spodobałoby się jego żonie.

Potem jednak dostał Nobla i nie wiadomo czy marzenie zrealizował.

Zresztą - nie wiem jak teraz, ale czasach kiedy studiowałem - na każdej lepszej uczelni był profesor od trudnego przedmiotu, doskonały fachowiec, czesto i dobry dydaktyk, ktory do własnego wyglądu przywiązywał ostatnia wagę.

Miałem zajęcia z mechaniki budowli z pewnym prowadzącym, ktoremu zdarzało się przyjść na zajęcia w dwóch róznych butach. Na nodze lewej miał znoszonego lakierka, a na prawej - równie sfatygowanego trampka. Ale gośc był pierwsza klasa wykładowcą, miał bardzo dużą wiedzę i świetnie prowadził zajęcia. Nawet kiedyś się w oko podrapał przez okulary, w ktorych brakowało jednego szkła.

2 godziny temu, Stulejman Wspaniały napisał:

No ale jak znam życie, pewnie sobie to jakoś "wytłumaczą", np. że pieniądze szczęścia nie dają, albo że na zachodzie to same satanisty itd. :>

Pieniądze nie, ale zakupy już tak :)

• Like 1
  • Dzięki 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak poza tym to Polacy są mistrzami na olimpiadach programowania zespołowego na świecie. Brat mi o tym opowiadał wiele, bo sam jeździł będąc w liceum na ogólnopolskie.

http://antyweb.pl/icpc-polacy-z-medalami/

Rosjanie i Polacy ogólnie mają "łby" do takich spraw.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Stulejman Wspaniały nagrałeś o tym kiedyś audycję, którą uważam za top5 Radia Samiec, które podle usunięto, a ja nie mogę usłyszeć tej audycji. Czy kiedykolwiek jeszcze będzie taka możliwość, czy wszystko przepadło? Ta audycja jest z września 2017 roku.

Ze mnie też wszyscy mają bekę, bo skończyłem studia, po których nie ma pracy i chcę iść na zaoczne studia informatyczne w październiku. Wszyscy wokół po prostu są tak zadowoleni, że mi nie wyszło, siedzę sam w domu bez kontaktu z ludźmi, a oni jeżdżą do Zakopanego i mają samochód za 15k pln.

Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Voqlsky No przecież tak jest zawsze, a te co nie piszą po cichutku żałują....

YEAH!!!!

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
On ‎2018‎-‎02‎-‎09 at 4:50 PM, Carl93m said:

Ze mnie też wszyscy mają bekę, bo skończyłem studia, po których nie ma pracy i chcę iść na zaoczne studia informatyczne w październiku. Wszyscy wokół po prostu są tak zadowoleni, że mi nie wyszło, siedzę sam w domu bez kontaktu z ludźmi, a oni jeżdżą do Zakopanego i mają samochód za 15k pln.

Nie zrozum mnie źle, ale ludzie mają wyje... na to, czy ktoś siedzi w domu, czy ktoś, z kim już nie utrzymują kontaktów ma dobrze, czy źle. Dla Twoich znajomych liczy się ich własna osoba, a inni są tylko małym wycinkiem ich rzeczywistości, tak więc zapewne nie pamiętają o Tobie.

Przypomniał mi się ten film. Przyda Ci się. ;)

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Wybitne umysły to i tak mały procent populacji. Tu chodzi o samo prymitywne udupianie kogoś za sam wygląd samca beta. 
Jeśli będziecie porównywać się do innych - zawsze będziecie nieszczęśliwi, bo zawsze jest ktoś lepszy czy gorszy od was. Większość ludzi to egocentrycy, pasażerowie swoich ciał, instynktów, zatem nie ma po co się wysilać i brać ich opinii na serio.

Edytowane przez AdamPogadam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 9.02.2018 o 16:16, Bonzo napisał:

Bo pozory zazwyczaj mylą. Wystarczy popatrzeć na wybitnych (rzeczywiście wybitnych) naukowców - wyglądem zewnetrznym żaden z nich dupy nie urywał.

Daleko szukac - Einstein sprawiał wrażenie kloszarda i w oczach współczesnych karyn nie wiem czy osiągnałby 2/10

Riemann z kolei był cherlawy i bardzo chorowity.

Newton miał megapierdolnik w chacie.

2116lh0.jpg

Grigorij Perelman-Geniusz matematyki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi