Skocz do zawartości

Poseł Święcicki (PO) o mordowaniu żydów przez Polaków


Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawy jestem czy kiedyś jakiś Polak wspomni o mordowaniu Polaków przez Żydów.
O Żydowskiej pogardzie dla Gojów.
O przedsiębiorstwie Holocaust,które robi pieniądze na tragedii swoich braci w wierze, a następnie jest akumulatorem, do prowadzenia nieczystej polityki
O Żydach w strukturach NKWD, a nawet w strukturach Wermachtu.
O Żydach sprzedających Żydach.
itd.
Taki pacyfistyczny naród wybrany, a jest jednym z bardziej znaczących graczy w przemyśle zbrojeniowym.

W Moim poście nie znalazła się, żadna treść antysemicka, a jedynie suche fakty. Poniżej załączam ciekawy wywiad z żydowskim antyŻydem

   Takie spostrzeżenie na koniec mojego wpisu
Antysemityzm jest to nienawiść do narodowości semickiej, jaką są w dużej mierze Arabowie, bardzo nie fair jest uzurpowanie sobie przez Żydów praw do określenia antysemita, bardziej poprawne byłoby antyŻyd,albo jeszcze inaczej, ale to raczej problem Izraela i rady języka polskiego.

Edytowane przez Perun
Literówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio przeczytałem na jednym z forów, że w Polsce przed wojną panował większy antysemityzm, niż w Niemczech. Oczywiście u Niemców jedynymi winnymi byli naziści, zwykli ludzie w ogóle nic o tym nie wiedzieli. Forum w wątkach merytorycznych na naprawdę wysokim poziomie, przy okazji podobnych tematów przeistacza się w prawdziwy dom wariatów, w dodatku uważających się za oświeconą intelektualną elitę Narodu (ja tam uważam ich za ograniczonych buców). Nic nie jest czarno-białe, ale taka jawnie antypolska postawa jest w pewnych kręgach "nieco" zbyt powszechna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ancalagon No tak, przecież wszyscy wiemy że Naziści to przylecieli z księżyca, wyprali mózgi biednym niemcom i zmusili ich do zagłosowania na ich partię :D Rzad powinien sfinansować z budżetu państwa dobry reportaż, wziąć byłych powstańców, żołnierzy, wyzwoleńców z obozów - jednym słowem wszystkich Ci którzy to przeżyli na własnej skórze i widzieli na własne oczy i ponagrywać wywiady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korwin chyba jako jeden z niewielu mądrze mówi, państwo Izrael powstało po wojnie w 1948 bodajże, Ofiary holokałstu nie były obywatelami Izraela tylko Polski,  tak więc te ich żądania są  taką samą abstrakcją jakby od nas żądały odszkodowania Chiny Indie czy RPA za majątek Polskich obywateli którzy zginęli w II wojnie światowej. Nie wiem co oni biorą, że wpadają na takie pomysły ale zdecydowanie im to nie służy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Stulejman Wspaniały

Skyscrapercity, adres polskiej części to http://www.skyscrapercity.com/forumdisplay.php?f=45, przy czym dostęp do działów politycznych jest dostępny jedynie dla zalogowanych. Dobre statystyki można tam często znaleźć, zdarzało mi się już tu wklejać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.