Skocz do zawartości

Kariera Rafatusa


Mosze Black

Rekomendowane odpowiedzi

Jako, że obejrzałem sb kiedyś kilka filmików z Rafatusem, żeby wogóle mieć podgląd na ten upadek człowieka to wyskoczyła mi teraz taka perełka w polecanych na youtoubie. 

 

 

Wygląda na to, że możemy być świadkami tzw. "Od pucybuta do milionera", może Rafatus stanie się nawet bardziej rozpoznawalny niż łysy z Brazzers. Kto wie? W każdym razie jak to mawiają "Rafatus to, nie byle leszcz tylko prawdziwy rekin biznesu" - także już niedługo wejdzie w świat szybkich samochodów, dużych pieniędzy i pięknych kobiet (nie no akurat z tym ostatnim to przecież wiadomo, że zostanie przy swojej myszce Marlence :P ). Jedno jest pewne, jak ten kontrakt wypali będzie grubo (już teraz mu się nieźle w główce popierdoliło, a jak nagra te filmy to będzie się uważał za niemalże drugiego Billa Gates"a ).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafatus dotrzymuje słowa. W orędziu do "supportu google'a" obiecał "wyrównać content" więc wyrównuje, tzn. ociepla wizerunek. Są pączki, zakłady o to kto maluje włosy na niebiesko, nie ma wódki jest wino, jest tablica (była...) do pisania dupereli, Marlena bodajże w środę wyglądała po profi kosmetyczce jak milion $ itd.

Jest strategia przez duże S. Content wyrównany. Łeb do interesów jak pisze @MoszeKortuxy Rafatus ma :-)

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, self-aware napisał:

Nigdy nie obejrzałem ani jednego odcinka tego typa ani jemu podobnych, ale drażni mnie niemiłosiernie, że dzisiaj za bycie "kimś takim" można żyć sobie i faktycznie radzić całkiem nieźle pod kątem finansowym (wnioskuję z tego co piszecie czasem o nim).

Finansowo tak bo to głównie dzieci w wieku gimnazjalnym biorą telefony albo swoje albo rodziców i wysyłają im donacje. Co zrobisz takie czasy i dobry sposób na zarabianie i żerowanie na najmłodszych

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Beckenbauer napisał:

Rafatus może być twarzą kampanii przeciwko alkoholizmowi.

On dzięki swoim pato streamom zyskał hajs, sławę, ma dziewczynę (uprawiają seks) i jego praca polega na prezentowaniu swojego pato życia w internecie. Wiele niezbyt rozgarniętych, zwłaszcza młodych ludzi może uznać, że to jest fajne "Hehe on rucha, je, pije i fanów jeszcze ma. Też bym tak chciał". 

 

Twarzą kampanii przeciw alkoholizmowi muszą być osoby, które tylko straciły na swoim pijaństwie, ponieważ to zainstaluje w ludzkich umysłach obrzydzenie i strach przed taką rzeczywistością. 

 

Godzinę temu, Carl93m napisał:

Rafatusik ostatnio nagrał na YT niepatologiczne materiały, aż się zdziwiłem lekko ;d Pączki jadł

I dlatego mu YT teraz kanału nie usuwa bo się grzeczniej zachowuje.

 

59 minut temu, BeyondInfinity napisał:

Rafatus dotrzymuje słowa.

To jest akurat prawda. Rafatus jako jeden z nielicznych streamerów robi to co obieca widzom.

 

31 minut temu, self-aware napisał:

dzisiaj za bycie "kimś takim" można żyć sobie i faktycznie radzić całkiem nieźle pod kątem finansowym

Rafatus i tak kiepsko zarabia. Najwięcej z donejtów zarabia Magical i Rafonix.

 

55 minut temu, typek napisał:

przez jego akcje ten youtube schodzi na psy

Ludzie sami decydują co chcą oglądać.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.