Skocz do zawartości

Ilość vs jakość partnerek, a SMV


Rekomendowane odpowiedzi

23 minuty temu, Tornado napisał:

Oburzenie świadczy raczej o nie przepracowaniu technik mowy ciała.

Coś tam oglądałem kiedyś w temacie, może i za mało - ale chcesz mi powiedzieć, że znając te mechanizmy nie da się ich choć w części kontrolować i wykorzystać na swoją korzyść?

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Jebak Leśny napisał:

Nie wyobrażam sobie aby ktoś zaznajomiony z treściami forum wykazywał takie żenujące postawy i nie umiał zapanować nad swoją zwierzęcą chucią - nawet ruchając raz na ruski rok

Teoria a praktyka to dwie różne rzeczy.

Są pewne odruchy, które opanować nawet jogini mają problemy, a Ty twierdzisz, że to brednie.

Większość facetów gdy widzi super dziewczynę to włącza im się małpi rozum. Nawet jak czytali forum.

640full-borisa-tutundjieva.jpg

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, PewnySiebie napisał:

Są pewne odruchy, które opanować nawet jogini mają problemy, a Ty twierdzisz, że to brednie.

Ja nie twierdzę, że je się da opanować całkowicie, ale na pewno da się kontrolować na tyle aby nie wyjść na śliniącego się desperata.Jeśli ktoś ma nawet z tym problem będąc dorosłym facetem to współczuje.

Co foty i kobiet które mocno grzeszą urodą nie sposób się nie zgodzić, że małpi rozum i tak zrobi swoje :D

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Byłybiałyrycerz @Jebak Leśny Mi się wydaje, że takie dylematy jak w tym wątku, to odruchy obronne.

  • Zaraz ktoś napisze, że ta Pani co wrzuciłem to max 5/10 i jej palcem by nie tknął.
  • Drugi napisze, że naczytał się forum i jest teraz samcem alfa. Wystarczy że masz podwyższone ciśnienie i kobieta Ciebie rozszyfruje że lecisz na nią.
  • Trzeci napisze, że kolega rucha wszystko co na drzewo nie ucieka, a jakby bardziej zbadać temat okaże się że to całkiem ładne dziewczyny.
  • "poszedłem sobie spać, chociaż mogłem ją przelecieć od pstryknięcia palcem " - taa... jasne.

Widzę same odruchy obronne w tym wątku.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O czym tu mówić Panowie.

Autor nie dymał 1.5 roku, a mógł poruchać i tego nie zrobił, a powinien. Ruchaj na zdrowie i pomyśl przy tym o tych, że niektórzy choć chcą to nie mogą :lol:

Poza tym to trochę niekonstruktywne myślenie, chyba do niczego nie prowadzi.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Jebak Leśny napisał:

Ja nie twierdzę, że je się da opanować całkowicie, ale na pewno da się kontrolować na tyle aby nie wyjść na śliniącego się desperata.Jeśli ktoś ma nawet z tym problem będąc dorosłym facetem to współczuje.

Co foty i kobiet które mocno grzeszą urodą nie sposób się nie zgodzić, że małpi rozum i tak zrobi swoje :D

 

Mowa ciała jest odzwierciedleniem wnętrza i tak na prawdę ciężko jest to kontrolować,nawet chociaż by się chciało...Dlatego trzeba pracować nad charakterem,bo co w środku to i na zewnątrz... Jeśli nie ma między tym spójności,to to po prostu widać...zauważmy że słowa to 7% komunikacji,a reszta to mowa ciała i ton głosu,które właśnie są uzależnione od wnętrza...

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, PewnySiebie napisał:

Widzę same odruchy obronne w tym wątku.

Jak by się tak zastanowić to wszystko można podpiąć pod odruch obronny, ja np. przed chwilą opierdzieliłem placka po węgiersku co bez wątpienia było odruchem obronnym przed śmiercią głodową.Grunt to żeby się bronić jak najbardziej świadomie, co oszczędza wielu żenujących przeżyć.

 

1 godzinę temu, Łapinski napisał:

Twarz zmieniona komputerowo

Bez wątpienia, ale na żywca i tak pewnie jajca urywa :) Pamiętam pisemko CKM, nie wiem czy to jeszcze wydają ale jak sobie przypominam tam zamieszczane na max podrasowane foty pań, to aż mnie mdli od sztuczności...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, PewnySiebie napisał:

Teoria a praktyka to dwie różne rzeczy.

Są pewne odruchy, które opanować nawet jogini mają problemy, a Ty twierdzisz, że to brednie.

Większość facetów gdy widzi super dziewczynę to włącza im się małpi rozum. Nawet jak czytali forum.

640full-borisa-tutundjieva.jpg

Tak 5/10 już nie wspominam że bije sztucznością nie lubię tego typu kobiet myślą co to nie ona nie w moim typie.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, PewnySiebie napisał:

@Byłybiałyrycerz @Jebak Leśny Mi się wydaje, że takie dylematy jak w tym wątku, to odruchy obronne.

  • Zaraz ktoś napisze, że ta Pani co wrzuciłem to max 5/10 i jej palcem by nie tknął.
  • Drugi napisze, że naczytał się forum i jest teraz samcem alfa. Wystarczy że masz podwyższone ciśnienie i kobieta Ciebie rozszyfruje że lecisz na nią.
  • Trzeci napisze, że kolega rucha wszystko co na drzewo nie ucieka, a jakby bardziej zbadać temat okaże się że to całkiem ładne dziewczyny.
  • "poszedłem sobie spać, chociaż mogłem ją przelecieć od pstryknięcia palcem " - taa... jasne.

Widzę same odruchy obronne w tym wątku.

 

 

Niekoniecznie, wczoraj jeszcze z nią byłem w klubie i nawet wypity nie miałem ochoty wyjść z inicjatywą. Poza tym zrobiłem rachunek sumienia i zdecydowanie nie chcę w swoim życiu seksualnym stawiać na ilość.

Cytat

Trzeci napisze, że kolega rucha wszystko co na drzewo nie ucieka, a jakby bardziej zbadać temat okaże się że to całkiem ładne dziewczyny

Atrakcyjność kobiet jest bardzo subiektywna. Niestety mojemu kumplowi nie podobały się żadne jego dziewczyny i sam stwierdził że żyje na takim ciśnieniu, że po prostu nie wybrzydza i bierze co może. Jedna mu się naprawdę podobała ale przez pół roku nie chciała mu dać, bo była dziewicą. Zerwał z nią, w czasie związku robiąc byłą na boku - z którą za to zerwał, bo (cytując) 'no jednak dziewczyna musi być reprezentacyjna, a z nią to trochę głupio przyjść np. na wesele' i znalazł właśnie tą ładniejszą. Do tej pory żałuje tej decyzji.

Cytat

"poszedłem sobie spać, chociaż mogłem ją przelecieć od pstryknięcia palcem " - taa... jasne.

Z szacunku do niej i żebym nie został znowu posądzony o odruchy obronne, pozwolę sobie nie udostępniać na forum screenów z rozmowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

@Jebak Leśny
No ja niestety nie kupuje tego co pisze @Tornado bo to bajki dla małolatów. 
Sprawa jest prosta, jak facet ma testosteron wysoko, a szczególnie DHT, to to da się zaobserwować/wyczuć. Ale jak rucha, to choćby chciał, to ta prolaktyna jest na wyższym poziomie.
I teraz rozwiązanie zagadki, co się podoba kobietom, zwężone czy rozszerzone źrenice i ten błysk w oku? No właśnie. Prolaktyna = zwężone, dopamina = rozszerzone. Kto nie wierzy niech walnie kokę czy amfę i zobaczy w lustrze. Wysoki testosteron czy DHT pomaga aby ta prolka była niżej, ale jak się ruchałeś dzień wcześniej (i nie wiesz co suplementować, jak, nie masz diety i nie znasz się na tym) no to sorry jesteś odbierany jako słabszy dla (słowo klucz) nowych samic. 
Inna sprawa, jak się nie myłeś albo niedokładnie - wtedy inne samice wyczują na Tobie zapach/hormony/feromony jakiejś samicy.
Następna sprawa - jak to był dobry seks, uczucia i ogólnie obie strony sobie hormony podwyższyły tym, to przez ten efekt wzrastają Ci endorfiny i teść, co też w pewien sposób pomaga.

Ruchanie "dla zdrowia" to bujda. Chyba, że towarzyszą temu inne efekty - ale to to jest właśnie to o czym bracia tutaj piszą, muszą być emocje, uczucia i coś więcej niż seks dla sportu, inaczej nie uruchomisz hormonów, energii itd. Orgazm, ejakulacja itd = strata energii. Ta strata może przeobrazić się w ogromny zysk, pod warunkiem, że to nie dla sportu.

Ruchanie "dla zdrowia", kiedy ktoś ma ze sobą problemy, nadmierne "napięcie" (ile wolt?), stres, negatywną energię (no bo tak jest, sorry bejbe) - to taki sam mechanizm jak picie "dla zdrowia", ćpanie "dla zdrowia", granie "dla zdrowia" itd. A opisany dokładnie tutaj:

Cycle of Addiction -- The Power of Maybe

PS. Ruchanie "dla zdrowia" to jednak najczęściej ego i problemy z własną wartością/pewnością itd. Na zasadzie nieaktualnej piramidy potrzeb.

Edytowane przez Limitless
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.