Skocz do zawartości

Ma dziesięcioro dzieci z pięcioma różnymi mężczyznami. Cieszy ją to, że żyje z zasiłków


Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, Strusprawa1 napisał:

Według mnie, patrząc na to wszystko, to całkowicie powinno się znieść alimenty. Kobieta albo jest z chłopem i swoim dzieckiem, albo jak odejdzie z dzieckiem, to czeka ją skrajna bieda. Jaki jest sens w płaceniu na dziecko, gdy się go nie widzi? Płaci się wtedy, gdy się go wychowuje, taki jest sens rodziny i koniec, k*rwa, kropka!

Pod tym tekstem nawiążę do sensu płacenia alimentów KOBIECIE.  Facet daje swojej kobiecie pieniądze, jedzenie, utrzymanie za pewne usługi z jej strony - ugotuje, wypierze, posprząta, przytuli i dupki da - kiedyś kobiety do tego zajmowały się tkaniem ubrań i ogólnym czuwaniem nad "domem".  To jest taka transakcja wiązana. Im facet bogatszy tym więcej taka kobieta korzysta za swoje usługi.

 

Ale maksymalną degeneracją jest aby facet płacił kobiecie pieniądze/alimenty nic w zamian nie dostając. 

 

To jest coś za coś. Ona jemu coś, on jej również coś daje.

 

I dlatego po rozwodzie kasa powinna iść od ojca na jego dzieci. Ale nigdy na byłą jego kobietę - bo nie ma to żadnego uzasadnienia. Gadanie głupot, że kobieta popadnie w biedę, że musi mieć ten sam status majatkowy jak przed rozwodem to jest lewackie pierdo......e aby łątwiej rozbijać rodziny.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rarek2 Jak odejdzie od pracującego męża gdy sama nie pracuje, to popadnie i właśnie chodzi o ten ostracyzm. Kobieta musi mieć przywiązanie stałe do męża. Jasne jest, że woli żyć za takie same pieniądze "sama" (tj. sypiając z innymi mężczyznami na legalu) i z dziećmi, aniżeli będąc wierna mężowi i patrząc jak jej dzieci wolą ojca od matki (nierzadko tak jest, że to kobietę denerwuje).

Tak więc się zgadzamy. ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przedsiębiorcza to ona na pewno nie jest. Widać z oczu, że tępa jak but. 24tys funtów to jest średni-niska pensja. Oglądałem kiedyś program w TV jak byłem jeszcze w UK - "Brits on benefits" (tak tak, mają takie programy). Było tam małżeństwo grubasów z trzynaściorgiem dzieci i dużym domem (oczywiście na koszt państwa). Pobierali z różnych zasiłków łącznie 85tys funtów! Dla porównania 45tys funtów to już jest dobra pensja na etacie a kapitan samolotów rejsowych zarabia ok. 90tys rocznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie mogę, pilot, który kawał życia poświęcił by być w ogóle zostać pilotem 90k, a oni 85... 

 

 

Pomoc państwa, ok, ale do pewnego momentu. Powinny być jakieś górne limity, bo umówmy się każde dziecko z osobna kosztuje, ale już 3 dzieci razem w jednej rodzinie może kosztować tyle co 2 jedynaków w osobnych rodzinach.

 

Już to pisałem na forum, można pomóc w inny sposób.

- finansowo w ograniczonym zakresie

- zwolnienie z podatku od nieruchomości, w której mieszka rodzina 

- odpis podatkowy od zarobionych pieniędzy

- albo ruchoma kwota wolna: podstawa dla wszystkich + extra dla rodzin

- inne ulgi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast zwalczać państwo tworzy patologię, chorą cenzura i odwrócenie porządku - większość musi się podporządkować mniejszości - czy to wszystko zmierza ku depopulacji ? Bo taki porządek świata długo się nie utrzyma i to wszystko pierdolnie, władze przejmą radykałowie inekstremisci i cofniemy się do czasów Mahometa - z drugiej strony zaoraja ruskie dywizje pancerne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@slavex To nie państwo tworzy takie patologie, tylko daje narzędzia i wręcz zachęca do nich. Według mnie to jest z góry zaplanowane. Nie zapominajmy, że setki ludzi pracują przy ustawodawstwie, to nie są głupi ludzie, ale mają taki cel. To jak zezwolenie na zamachy terrorystyczne. Większość można było uniknąć bo prawie wszyscy zamachowcy byli znani. Nieuwaga służb? Przypadek? Nie sądzę.

http://www.dailymail.co.uk/news/article-2627028/Revealed-How-10-families-benefits-paid-average-week-salary-85-000.html

Za 500GBP tygodniowo można żyć na przyzwoitym poziomie. Nic dziwnego, że te leniwe ku...y nie chcą pracować. Teraz to trochę obcięli, bo nie stać ich chyba było na takie rozpasanie. Ale jak byłem w UK swego czasu był nawet zasiłek dla otyłych ludzi. W domyśle pieniądze miały iść na dietetyków, lekarzy itp. Oczywiście szło wszystko na pizze i fajki i obcięli ten zasiłek. 

Edytowane przez Tomko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Tomko napisał:

Według mnie to jest z góry zaplanowane.

Też odnoszę wrażenie, że to musi być przemyślane. Skoro my (oddolnie) widzimy wady takich działań to ludzie na górze (władza) tym bardziej musi wiedzieć o co w tym chodzi i jaki jest tego cel.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.