Skocz do zawartości

Oskarżyła o molestowanie i gwałt aż 15 mężczyzn!


Rekomendowane odpowiedzi

Jemma Beale, lat 25, to kobieta która swoimi kłamstwami wpędziła 15 niewinnych mężczyzn w niezłe kłopoty. Jeden z nich trafił do więzienia na siedem lat!

 

Pani pulchna, która oskarża o molestowanie:

 

5620-5-9873548b1a4f72e92d710410be1fc91b.

 

0af159d2e60b.jpg

 

25-latka oskarżyła 15 mężczyzn o gwałt i napaść na tle seksualnym. 

 

Kobieta twierdziła, że została zaatakowana w pubie i przed własnym domem, gdzie miała paść ofiarą zbiorowego gwałtu. Beale zeznała, że została zgwałcona przez 9 mężczyzn, a seksualnie napastowana przez 6. Wszyscy oprócz jednego, mieli być nieznajomymi. Jej pierwsze oskarżenie padło przeciwko Mahadowi Cassim, który podwiózł kobietę do domu, po wieczorze spędzonym na mieście. Mężczyzna został uznany winnym za gwałt i skazany na 7 lat więzienia.  Jak się jednak okazało, prokuratura się pomyliła. Przedstawiciel John Price przyznał, że postawione zarzuty były nieprawdziwe. Mahad Cassim był niewinny. „Osobą odpowiedzialną za tak rażącą niesprawiedliwość, była sama „poszkodowana,” która złożyła fałszywe zeznania i sfałszowane dowody. Wciąż upiera się ona przy swojej wersji zdarzeń.” Pan Price dodał, że prawdopodobieństwo tak dużej liczby ataków na jedną osobę w tak krótkim odstępie czasu były „wysoce nieprawdopodobne.

 

Każde z oskarżeń kobiety okazało się całkowicie nieprawdziwe. 

W Lipcu 2012 roku, Beale wniosła oskarżenie przeciwko 4 mężczyznom, którzy mieli napastować ją w alejce, przy pomocy kawałka drutu kolczastego.

Sąd wszedł jednak w posiadanie nagrań z kamery przemysłowej, na których widać było jak Beale wraca tej nocy do domu, samotnie. Okazało się, że jej obrażenia zostały zadane przez nią samą. We Wrześniu 2013 roku, Beale oskarżyła dwóch mężczyzn o napaść na tle seksualnym przed jej domem. Żadnego ze „sprawców” nie udało się zidentyfikować. Dwa miesiące później, kobieta zgłosiła się na policję, twierdząc, że padła ofiarą gwałtu zbiorowego, w wykonaniu 8 mężczyzn. Jeden z nich, Luke Williams trafił do aresztu za kaucją, gdzie przebywał przez dwa lata. W swoich zeznaniach opowiedział on, jak Beale nalegała na stosunek płciowy na imprezie, podczas gdy jej dziewczyna była w pokoju obok.

„Czułem się niekomfortowo. Nie chciałem aby poczuła się odrzucona, ale naprawdę nie widziałem w niej nic atrakcyjnego,” zeznał Williams.

Beale wciąż wypiera się krzywoprzysięstwa i sfałszowania dowodów, lecz jeśli sędzia uzna ją za winną, kobieta może spędzić w więzieniu nawet resztę życia.

 

Najlepsze:

Cytat

- Wysoki sądzie, weszłam do pubu i nagle wszyscy mężczyźni, jacy się tam znajdowali spojrzeli na mnie. Czułam te spojrzenia pełne pożądania! Po chwili każdy postawił mi kolejkę przy barze. Proponowali mi, żebm poszła do nich do domu. Każdy jeden! Ale ja nie jestem taka. Wyszłam, a wtedy wszyscy ruszyli za mną. W barze zostały same kobiety. Nawet barman w tym śmiesznym ubraniu szedł za mną. I już miałam wchodzić do domu, jak oni nie wytrzymali tego napięcia. Wiedziałam, że całą patrzyli się na moje pośladki i starałam się bardzo nimi nie uwodzić. Ale nic z tego! Rzucili się na mnie! Jeden to nawet doszedł, zanim zdjął spodnie! ... Oj, a czemu pan sędzia się tak czerwieni?
 

 

 

Źródło: 

http://wiemy.to/News/oskarzyla-o-molestowanie-i-gwalt-15-mezczyzn-ale-w-sadzie-cos-sie-nie-zgadzalo-i-odkryto-prawde-5620

 

 

 

  • Haha 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Qaikwow napisał:

(...)prawdopodobieństwo tak dużej liczby ataków na jedną osobę w tak krótkim odstępie czasu były „wysoce nieprawdopodobne.

Prawdopodobieństwo chociaż jednego ataku na tą uroczą istotkę jest równe zero. No ale jak to mawiają - grunt to mieć wysokie mniemanie o sobie.

 

Godzinę temu, Qaikwow napisał:

(...)Beale nalegała na stosunek płciowy na imprezie, podczas gdy jej dziewczyna była w pokoju obok.

Eee... Zaraz po kolei, bo wątki ciężko mi połączyć :D

Nie dość, że wagi ma więcej jak wzrostu, ma dziewczynę, próbuje ją zdradzić na jakiejś imprezie, to potem jeszcze bawi się w oskarżenia, że niby jakimś facetom na jej widok staje, że aż ciężko im opanować chęć wychędożenia jej? No makao po prostu :o 

 

Godzinę temu, Qaikwow napisał:

Jeden to nawet doszedł, zanim zdjął spodnie!

Doszedł do wniosku, że jednak woli rękę :D

Edytowane przez Rick
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt jej nie chciał, więc fantazje seksualne o zbiorowym gwałcie na wierzch wyszły na wierzch. Gdyby uznano faceta za winnego, to by mówiła każdemu że została zgwałcona przez 15 chłopa, oczywiście na twarzy miałaby smutek, ale wewnątrz miałaby radość i podniecenie. Bądźmy także szczerzy, gdyby ktoś miałby ją zgwałcić, to chyba tylko jako jakiś chory żart albo w wyniku przegrania zakładu, bo trudno mi uwierzyć żeby ktoś zaczął pałać do niej taką żądzą, by to zrobić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.