Skocz do zawartości

Dzieci, milość czy biznes?


Rekomendowane odpowiedzi

21 minut temu, karhu napisał:

 A myslisz ze prezent czy wyjazdy wygraja z bycia ojcem. Znajomy ma podobna sytuacje, tyle ze to mialo miejsce troche wczesnie. Teraz jego corka ma dwanascie lat i woli spedzac wakacje z ojcem od wyjazdow z matka i gachem.

Tutaj masz rację, mam kuzyna który też ma taką sytuację, że obecny partenr jej ex ma bardzo dużo monet. Na jego syna jak był młodszy to działało, teraz już nie tak bardzo. Ma 13-14 lat i też woli wakacje z ojcem, a nie spedzanie czasu z matką i jej przydupasem. Taki układ ma na codziennie. Jak się ma dobre relację z dziećmi to nie tak łatwo innym ich przekupić. Tym bardziej jak dziecko wie z czyjej winy sie posypało. A to z czasem zawsze wychodzi.

 

Ważne, że naprawiasz relację z dzieciakami i jesteś na coraz lepszej drodze, żeby znów zaufały na 100%.

1 godzinę temu, karhu napisał:

Jest w ciazy,widac,siostra potwierdzila. Troche to nie wiarygodnie zabrzmi ale siostra jest zona brata ex.

Twoja ex to naprawdę jakaś desperatka. W takim wieku porywać się na dziecko. Jeszcze z takim kolesiem, który pewnie ją kopnie. Ale jak @Normalny pisał, alimenciki nie smierdzą. Kotwice ma i teraz bedzie się jej trzymać. Tym bardziej, że u Ciebie się skończyła.

 

@karhu O i widzę, że u Ciebie  to tak rodzinnie się dobieraliście :) Tylko siostra lepiej wybrała z rodzeństwa. Jej się udało, a Ty trafiłeś na te kwaśne jabłko. Jestem ciekaw czy siostra pierwsza wyszła za mąż czy ty pierwszy się ożeniłeś?

Edytowane przez Kolt89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Kolt89 napisał:

Jestem ciekaw czy siostra pierwsza wyszła za mąż czy ty pierwszy się ożeniłeś?

 Ja po 22 latach konkubinatu sie ozenilem, tak ze siora predzej wyszla za maz. No ale ona jest kobieta,a szwagier mis?. Kurwa, rok czasu mnie urabiala z tym slubem ,az sie zgodzilem. A i dobrze ,bo pokazala swoje oblicze i po dwuletniej wojnie jestem wolny.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, karhu napisał:

 Ja po 22 latach konkubinatu sie ozenilem, tak ze siora predzej wyszla za maz.

No jeśli po takim czasie sformalizowałeś związek to na prawdę musiała dobrze Cię urabiać. Nawet nie wyobrażam sobie jakich użyła technik manipulacji ;) Te baby to jednak dziwne, 22 lata jej  nie przeszkadzało żyć bez ślubu a potem na gwałt trzeba go brać.

4 minuty temu, karhu napisał:

 A i dobrze ,bo pokazala swoje oblicze i po dwuletniej wojnie jestem wolny.?

Lepiej późno niż w cale jak to mówią.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, karhu said:

Mieszkaja daleko od matki i mysle ze juz je olala, bo nie sa jej potrzebne. Teraz jak na to patrze to sporo ona ludzi skrzywdzila, ale nie mnie to osadzac. 

Masz racje, nie tobie to osądzać ani tracić zbytniej energii na rozpamietywanie przeszłości. Co było to było. Jutro jest kolejny dzień. Głowa do góry!  oby z dziećmi się ułożyło w przyszłości. To najważniejsze.

 

No i dalsza praca nad sobą ;)

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.