Skocz do zawartości

Ile kosztuje Twój outfit? Filmik.


deleteduser45

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio dużo siedzę w temacie mody Streetwear. Dzisiaj przeglądając internet znalazłem kanał, gdzie gościu podróżuje po różnych krajach i nagrywa filmiki przedstawiające out-fity ludzi, którzy przychodzą na grupowe spotkania (Meet-Up'y). Poniżej wstawiam filmik.

 

 

 

 

Edytowane przez Niepowtarzalny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna blondynka i tyle temacie. Choć w oczy rzuciła mi się także  pierwsza sekunda jak ten podróżnik wymachuje łapami i na lewej ręce ma coś przypominającego papierowe oznaczenie w formie bransoletki zakładane pacjentom w szpitalach. Ale absolutnie nie sugeruję, z którego oddziału nawiał ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu w większości przypadków nie chodzi o to czy coś jest fajne wizualnie, a jak bardzo jest dostępne. Im rzadsza bluza/skarpety/cokolwiek z jakiejś tam kolekcji tym większy hype na te rzeczy i szacunek u innych "współwyznawców". Widać zresztą na filmiku jak się brandzlują do tego ile wydali i jakim "rare itemem" to jest. Kto co woli, odnośnie butów jeszcze jestem w stanie zrozumieć, ale jaranie się t shirtem za który dali 500$ to dla mnie kosmos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki łączy się z tym indywidualizm, kreatywność i jakiś wyraz jednostki to dobrze 

ale filmiki tego typu sa dla mnie żenadą tu nie chodzi o to ile co kosztuje raczej ale ludzie lubią oglądać takie

rzeczy więć w sumie nie ma sie co dziwić ze nagrywa takie filmiki jak ludzie chca to oglądać...

trzeba zmienić myślenie ludzi bo gdy to szwankuje to powstają takie dziwne wyroby...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.