Skocz do zawartości

Dot. Krótka historia i opinie co do związku


Apocalypse

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma co się męczyć. Seks powinien być dla dwojga kochających się ludzi pasją, a bycie razem czymś satysfakcjonującym, a nie gnębieniem się nawzajem. I to w takim wieku! 

 

Młody facet z Ciebie, szybko zobaczysz, jak odżyjesz po wygramoleniu się z tego układu. Trzymam kciuki :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pirateboyMogę się wtrącić?

Zdradza Cię. Przez cały miesiąc jej nie upilnujesz z kolegami. Może jeździć do mamy/ siostry/ psiapsiółki. Może wynajmować gdzie indziej mieszkanie tylko po to itd, może mieć drugi telefon.

Napisz potem jaka była jej reakcja na zakończenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sądzę, że wcale nie musi zdradzać. Są takie baby, co to za przeproszeniem siedzą i się kiszą. Sama nigdzie nie pójdzie (na przykład z lenistwa), ale jak już chłopaki w wątku napisali, będzie łaskawie dawać raz w miesiącu (czy tam na kwartał), żeby utrzymać przy sobie faceta. A utrzymać po co? Bo:

- bo można pokazać koleżankom że się ma chłopaka

- bo "razem łatwiej"

- bo tak wygodnie

- bo "sama sobie nie poradzę"

- bo tak trzeba, bo psiapsiółki też mają

- bo trzeba założyć rodzinę

- ???

 

A te głupawe gadki o tym, że fajne jest zainteresowanie innych mężczyzn, to naprawdę... posadziłabym na drzewo taką babę.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehe, i tak obstawiam, że pewnie dała byłemu i jej pochwą świruje na myśl o nim.

A te przykłady zachowań, które podałaś są typowe dla kobiet ze wsi. One siedzą i pachną i są naj i plotkują i interesują się zdaniem/ życiem innych. A w jej wieku 25lat to jest duże parcie na seks, większe niż w wieku 20/21 lat. :> Komuś musi dawać. 

Całujecie się? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, co jest szczerze mówiąc typowe dla kobiet ze wsi, ale poznałam na przestrzeni lat - w mieście, wcale nie małym - takie gagatki jak ta pani. Sama nie da (bo nie i już), ale i faceta nie odda, bo spodnie ma w domu. I sobie wymyśli, a może z rodziny wyniesie taką obserwację, że jak się mężczyznę będzie wodzić za nos szparką, to tak się przez życie przejedzie. Brzydzą mnie takie baby. Pewnie ma wąsy ;) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Lalka napisał:

Ehe, i tak obstawiam, że pewnie dała byłemu i jej pochwą świruje na myśl o nim.

A te przykłady zachowań, które podałaś są typowe dla kobiet ze wsi. One siedzą i pachną i są naj i plotkują i interesują się zdaniem/ życiem innych. A w jej wieku 25lat to jest duże parcie na seks, większe niż w wieku 20/21 lat. :> Komuś musi dawać. 

Całujecie się? 

Praktycznie w ogóle, jak chciałem ją całować to raczej szybko się to kończyło a teraz praktycznie tego nie robiliśmy, ew. jakiś mały buziak na przywitanie i tyle

Edytowane przez pirateboy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Lalka napisał:

@pirateboy wciąż obstawiam, że Cię zdradza. Nowe ciuszki, makijaż, kosmetyki, włosy? Częste wychodzenie z domu gdzieś? Czy tylko z jednym kumplem zabrania Ci się spotykać?

Zawsze o siebie dbała, raczej nigdzie nie wychodziła, z każdym kumplem od kiedy pamiętam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, pirateboy napisał:

Praktycznie w ogóle, jak chciałem ją całować to raczej szybko się to kończyło a teraz praktycznie tego nie robiliśmy, ew. jakiś mały buziak na przywitanie i tyle

Ona cie po prostu niestety nie kocha i czym prędzej DEFINITYWNIE to zakończysz tym lepiej.

Kobieta która kocha albo chociaż pożąda chce uprawiać seks, wbrew jakimś opiniom kobiety tak samo go potrzebują. Aż szkoda mi sie Ciebie zrobiło kiedy przeczytałam o tej jej minie w trakcie, takie odrzucenie musi być okropne, ale dobrze że podjęłeś decyzję o rozstaniu, nie warto się męczyć.

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Florence napisał:

szkoda mi sie Ciebie zrobiło kiedy przeczytałam o tej jej minie w trakcie

Mnie to samo, aż mnie zagotowało. I również nie rozumiem takiego plecenia, że kobiety nie potrzebują seksu. Myślę, że wzięło się to właśnie z tego typu sytuacji, z istnienia związków, w których zamiast miłości jest  chęć użycia mężczyzny przez taką pijawkę do własnych celów. Bo zakochana kobieta pragnie swojego mężczyzny tak samo, jak on jej. I nie daje mu z miną cierpiętnicy, tylko inicjuje seks, bawi się nim, cieszy ze wspólnej intymności. 

  • Like 7
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Lalka napisał:

@pirateboyNo to to mi nie pasuje. Powinna się cieszyć, że wychodzisz i ma święty spokój. 

A depresja wchodzi w grę?

Depresja odpada na 100% 

 

Dzięki dziewczyny, dziś wyszedłem do kumpla na piwo, powiedziałem że wychodzę na parę godzin i wroce, po tym jak poszedłem napisała mi smsa, "walizka jest spakowana. Nie masz po co wracać na noc" @Apocalypse @Florence

Edytowane przez pirateboy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, pirateboy napisał:

powiedziałem że wychodzę na parę godzin i wroce, po tym jak poszedłem napisała mi smsa, "walizka jest spakowana. Nie masz po co wracać na noc"

No i fajnie, chłopaku, masz jedno zycie i niech taka gadzina Ci go nie zmarnuje.

Ten sms to żałosna próba zwrócenia na siebie uwagi, cholerny shit test, uwaga uwaga, hrabiance się nie podoba, dostanie pan karę, znowu zamknie dostęp między swoje uda ;)

 

Najlepszą odpowiedzią będzie teraz Twoje milczenie, a potem powrót faktycznie po tę walizkę. Masz dokąd się zbunkrować na kilka dni, zanim ogarniesz sobie mieszkanie? Kumpel Cię przechowa?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Teraz, pirateboy napisał:

dziś wyszedłem do kumpla na piwo, powiedziałem że wychodzę na parę godzin i wroce, po tym jak poszedłem napisała mi smsa, "walizka jest spakowana. Nie masz po co wracać na noc"

Napisz jej, że już od dawna myślałeś o wyprowadzce i podziękuj za pomoc. Zadna to  nowość, że nie masz po co wracać na noc... Nie pokazuj, że Cie to rusza, nie daj jej satysfakcji.

I tak moim zdaniem poniżała Cie  swoim zachowaniem, wiec postaraj sie wyjść z tego z twarzą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie odpisuj jej, będzie się wkurwiać.

Jak się trzymasz? 

 

Paskudne babsko. Druga gałąź pewnie dała jej poczucie bezpieczeństwa. Bo pewnie tylko tym dla niej byłeś. Ciężki przypadek... Na pewno wszystko przemyślane i dopięte na ostatni guzik. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.